20 Ιουν

Ελληνικά Ενεχυροδανειστήρια Θεσσαλονίκης Gold & Silver Money

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΠΟ 25 ΕΩΣ 35 ΕΤΩΝ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΕ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΗΡΙΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ.ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΤΟΠΙΝ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΟΣ ΣΤΟ 2310 650958 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 10.00 ΜΕ 14.00
ΚΑΙ ΣΤΟ 6906 472810 9.00 ΜΕ 21.00.ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

26 Ιουν
Θεσσαλονίκη [GOLD SILVER MONEY]

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΠΟ 25 ΕΩΣ 35 ΕΤΩΝ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΕ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΗΡΙΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΤΟΠΙΝ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΟΣ ΣΤΟ 2310 650 958 ΑΠΟ ΤΙΣ 9.00 ΕΩΣ ΤΙΣ 14.00 ΚΑΙ ΣΤΟ 6906 472810 ΑΠΟ ΤΙΣ 9.00 ΕΩΣ ΤΙΣ 21.00 ΥΠΕΥΘΗΝΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

18 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [LIDL]

Υπεύθυνος-η Ομάδας Αποθήκης στη Σίνδο Θεσσαλονίκης Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl, είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα προετοιμάσουμε με τον

17 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [STAVROS BEACH HOTEL]

Το ξενοδοχείο 3* Stavros Beach Hotel ενδιαφέρεται να προσλάβει: Α' Μάγειρα για την καλοκαιρινή σεζόν (Ιούλιο μέχρι και Σεπτέμβρη) 2018 στον Σταυρό Θεσσαλονίκης. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Aπόφοιτοι τουριστικής σχολής Άριστες ικανότητες οργάνωσης Κατά προτίμηση μέχρι 40 ετών [Για να

14 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο

13 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΜΙΚΕΛ ΚΑΦΕ Α.Ε.]

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης Mikel, προκειμένου να στελεχώσει το κατάστημά της στην στην Ηλιούπολη Θεσσαλονίκης ζητά άτομα ηλικίας 20-35 ετών για τη θέση Βarista-Ταμείο. Αποστολή βιογραφικών με συνημμένη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Fax: 2410 534020. Τηλ.: 2410 255260.