20 Ιουν

Εργοθεραπευτής- τρια

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Εργοθεραπευτής-τρια
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: 3ετής εμπειρία
Επιθυμητά Προσόντα: SI, NDT Bobath
Η εταιρία προσφέρει:

Speechpoint

Σχετικες Αγγελιες

11 Σεπ
Πανελλήνια [ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ]

Ζητείται από οργανισμό Εργοθεραπευτής /τρια ή Ειδική Παιδαγωγός με ειδίκευση στην παιγνιοθεραπεία με υπευθυνότητα και αγάπη στα παιδιά για εργασία σε χώρο παιδικής προστασίας. Απαραίτητα προσόντα: Αντίστοιχο πτυχίο και άδεια ασκήσεως επαγγέλματος Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

25 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [TELERAISE]

Σύμβουλοι Πωλήσεων - Θεσσαλονίκη Από την Premier Sale, αποκλειστικό συνεργάτη Wind, ζητούνται εκπρόσωποι κινητής και σταθερής τηλεφωνίας για την κάλυψη θέσεων σε call center στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Προσόντα: Απολυτήριο λυκείου Ευχέρεια στην τηλεφωνική επικοινωνία Προσαρμοστικότητα - εξοικείωση σε

25 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ACCESS]

Ελληνική εταιρία ενδυμάτων με δυναμική παρουσία στον χώρο και συνεχώς αναπτυσσόμενο δίκτυο, επιθυμεί να προσλάβει για την έδρα της στη Θεσσαλονίκη: Υπάλληλο Αποθήκης Περιγραφή θέσης: Διεκπεραιώνει τις διαδικασίες φόρτωσης / εκφόρτωσης τηρώντας τους κανόνες ασφάλειας Διεκπεραιώνει

25 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Αναπληρωτής Διευθυντής Πωλήσεων - Θεσσαλονίκη Κωδικός θέσης: SAL 2708 Περιγραφή: Καταξιωμένη εισαγωγική εταιρία από τον χώρο της μόδας, με πανελλαδική εμβέλεια τοποθέτησης προϊόντων στο λιανεμπόριο, αναζητά Αναπληρωτή Διευθυντή Πωλήσεων, με στόχο την προοδευτική ένταξή του στο νέο εμπορικό

25 Σεπ

Sales Manager (SAL 2708), Θεσσαλονίκη. Περιγραφή: Δυναμικά αναπτυσσόμενη βιοτεχνική παραγωγική μονάδα χημικών πρώτων υλών αναζητά Sales Manager για την αναζήτηση νέων επιχειρηματικών ευκαιριών συνεργασίας στην Ελλάδα και το εξωτερικό – Β2Β – με μεγάλες εταιρείες και αλυσίδες λιανεμπορίου και την αύξηση της