19 Ιουν

3D Animator & Art Designer

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Νέα επιχείρηση αναζητά άτομα τα οποία είναι ικανά να καλύψουν τις ανάγκες των θέσεων χωρίς μισθό προσωρινά.
Αρμοδιότητες: 3D Animator & Art Designer
Απαραίτητα Προσόντα: 3D Animator:Καλή χρήση προγραμμάτων για δημιουργία videos, effects, photoshop. Art Designer: Καλή γνώση σχεδιασμού poster ( logos, γραμματοσειρές ).
Επιθυμητά Προσόντα: Σπουδαστής ή Τελειόφοιτος ( προτεινόμενη ηλικία 24-25 ).
Η εταιρία προσφέρει: Πρακτική άσκηση πάνω στον τομέα που ζητείται κι αργότερα πληρωμή. Εμπειρία πάνω στην ομαδική συνεργασία.

Telephone
Ανδρέας Μιχαλάκης

Σχετικες Αγγελιες

22 Μαρ
Δήμος Δέλτα [INART]

Η εταιρεία Η εταιρεία inart, με έδρα το Καλοχώρι Θεσσαλονίκης, αναζητά 3D Designer για να ενταχθεί στη δημιουργική της ομάδα.   Ο ρόλος Ο υποψήφιος θα είναι υπεύθυνος για το σχεδιασμό και αποτύπωση φωτορεαλιστικών απεικονίσεων και 3D Modeling των προϊόντων της εταιρείας. Αποτελεί μέρος της δημιουργικής

12 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [SANTA BEACH HOTEL]

Το νεόκτιστο 5* ξενοδοχείο Wellness Santa Resort, 145 δωματίων, που βρίσκεται στην παραλία της Αγίας Τριάδας στη Θεσσαλονίκη και θα λειτουργήσει για πρώτη φορά φέτος τον Απρίλιο, ζητεί να προσλάβει εξειδικευμένο προσωπικό για τη στελέχωση των τμημάτων του ξενοδοχείου. B' Μάγειρας Ζεστής Κουζίνας / A la Carte

12 Μαρ

Το νεόκτιστο 5* ξενοδοχείο Wellness Santa Resort, 145 δωματίων, που βρίσκεται στην παραλία της Αγίας Τριάδας στη Θεσσαλονίκη και θα λειτουργήσει για πρώτη φορά φέτος τον Απρίλιο, ζητεί να προσλάβει εξειδικευμένο προσωπικό για τη στελέχωση των τμημάτων του ξενοδοχείου. Α' Μάγειρας Ζεστής Κουζίνας / A la Carte

12 Μαρ

Το νεόκτιστο 5* ξενοδοχείο Wellness Santa Resort, 145 δωματίων, που βρίσκεται στην παραλία της Αγίας Τριάδας στη Θεσσαλονίκη και θα λειτουργήσει για πρώτη φορά φέτος τον Απρίλιο, ζητεί να προσλάβει εξειδικευμένο προσωπικό για τη στελέχωση των τμημάτων του ξενοδοχείου. Bartender / Barman Απαιτούμενα προσόντα:

08 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [POP-AIR ]

Η εταιρία POP – AIR αναζητά άτομα ως Department Managers Κωδικός θέσης: DEPARTMENT MANAGERS THESSALONIKI για πλήρη απασχόληση. Αναζητάμε ταλαντούχους και ενεργητικούς ανθρώπους για τη θέση του department manager στα καταστήματά της, με διετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση. Βασικές αρμοδιότητες: Επίτευξη στοχοθετήσεων Διαχείριση