19 Ιουν

Luxury Apartments Host

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται υπάλληλος για υποδοχή και επίβλεψη σε διαμερίσματα τύπου Airbnb στο κέντρο της Αθήνας.

Απαραίτητα Προσόντα:
Γνώση Αγγλικής γλώσσας
Κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου (προαιρετικά διπλώματος μηχανής)
Συνέπεια
Άνεση στην επικοινωνια

Θα εκτιμηθεί η γνώση τουριστικών
Μερική απασχόληση - Άμεση πρόσληψη

Αποστολή βιογραφικών ηλεκτρονικά στην διεύθυνση: breakbooking24@gmail.com

Σχετικες Αγγελιες

10 Ιουλ
Αθήνα [ELECTRA HOTELS & RESORTS]

H ξενοδοχειακή αλυσίδα Electra Hotels Resorts, η οποία δραστηριοποιείται στην Αθήνα, τη Θεσσαλονίκη και τη Ρόδο, αναζητά να καλύψει για το 4 αστέρων Electra Hotel Athens στην οδό Ερμού τη θέση: Hostess Κωδικός θέσης: HOS Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής ξενοδοχειακών / τουριστικών επαγγελμάτων Ελλάδος ή εξωτερικού

08 Ιουλ
Αθήνα [Epiculiar]

We are looking for adventurous, energetic and inspiring talents who would like to grow in the Tourism industry to join our team in Athens and be part of this

03 Ιουλ
Αθήνα [WELCOMMON HOSTEL ATHENS]

Το "Welcommon Hostel", που βρίσκεται στο κέντρο της Αθήνας ζητεί προσωπικό με προϋπηρεσία σε Hostel ή Ξενοδοχείο. Αποστολή βιογραφικών ηλεκτρονικά Κύρια

16 Ιουλ
Αθήνα [Όμιλος επιχειρήσεων]

Όμιλος επιχειρήσεων ζητεί Οικιακή Βοηθό για την περιοχή της Γλυφάδας. Βιογραφικά στο e-mail: [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 210 4174780

16 Ιουλ
Δήμος Μυκόνου [HOTEL BRAIN]

Η HotelBrain είναι μία ανεξάρτητη εταιρία που εξειδικεύεται στη διαχείριση και στην ανάπτυξη ξενοδοχειακών μονάδων, καθώς και στην παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών. Ζητείται σε συγκρότημα βιλών πολυτελείας της Μυκόνου που διαχειρίζεται η εταιρία: Οδηγός Luxury Mini Bus Απαραίτητα προσόντα: Προηγούμενη