19 Ιουν

Luxury Apartments Host

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται υπάλληλος για υποδοχή και επίβλεψη σε διαμερίσματα τύπου Airbnb στο κέντρο της Αθήνας.

Απαραίτητα Προσόντα:
Γνώση Αγγλικής γλώσσας
Κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου (προαιρετικά διπλώματος μηχανής)
Συνέπεια
Άνεση στην επικοινωνια

Θα εκτιμηθεί η γνώση τουριστικών
Μερική απασχόληση - Άμεση πρόσληψη

Αποστολή βιογραφικών ηλεκτρονικά στην διεύθυνση: breakbooking24@gmail.com

Σχετικες Αγγελιες

13 Δεκ
Αθήνα [Elia Ermou Athens Hotel]

Η Elia Ermou Athens Hotel είναι ένα νεόδμητο, καινοτόμο ξενοδοχείο στην πλατεία Συντάγματος επί της οδού Ερμού, το οποίο διαθέτει 125 δωμάτια. Επιθυμεί για την άμεση έναρξη της λειτουργίας του: Hostess (Κωδικός 024) Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτη σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Επαγγελματική εμπειρία σε

19 Δεκ
Αθήνα [LILA Architect + Designer]

Το αρχιτεκτονικό γραφείο LILA Architect + Designer με έδρα την Αθήνα, τα δυτικά προάστια, ζητεί Διακοσμήτρια με εργασιακή εμπειρία για μόνιμη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΙΕΚ / ΤΕΙ Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώσεις σχεδιαστικών προγραμμάτων AutoCAD, Sketch-up, 3Ds Max Γνώση αγγλικών Η εταιρία παρέχει:

19 Δεκ
Αθήνα [GENERATION Y]

Generation Y – International eBusiness Experts,a well-established and highly successful interactive agency based in Athens, Greece, seeks Art Director Key Responsibilities: Work closely with development team to ensure that design specifications are implemented Keeps up-to-date on design trends to make sure work is as fresh and relevant as possible Contribute new ideas and fresh solutions Manage the day-to-day progress of a project Required Qualifications: Bachelor’s...

... degree in Graphic, web design or relevant field 3 + years experience in design  e-commerce field as an Art

Tags:

19 Δεκ
Αθήνα [MANAGEMENT FORCE]

Η Management Force Group αναζητά να προσλάβει νέο ή νέα για θέση πλήρους απασχόλησης για τα κεντρικά γραφεία στο Μαρούσι: Διοικητικός Υπάλληλος, Γενικών Καθηκόντων Ο/η υποψήφιος/ια θα πρέπει να: Είναι κάτοχος πτυχίου ΤΕΙ, σχετικής με τη θέση κατεύθυνσης Χρησιμοποιεί άριστα προφορικά και γραπτά την αγγλική

19 Δεκ
Δήμος Κω [OCEANIS BEACH & SPA RESORT]

Το ξενοδοχειακό συγκρότημα TUI Sensimar Oceanis Beach Spa Resort στην Κω ζητεί για τη νέα σεζόν 2019 Hostess Εστιατορίων Απαιτούμενα προσόντα: Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 4 ή 5 αστέρων Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση πελατών Ομαδικό πνεύμα εργασίας Η εταιρία