19 Ιουν

Ζητούνται Μηχανικοί

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται Μηχανικοί απόφοιτοι/ες Πολυτεχνείου ή ΤΕΙ για θεωρητική και πειραματική ερευνητική εργασία σε επιστημονική ομάδα του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης με αντικείμενο τα συστήματα αντιρρύπανσης οχημάτων. Απαραίτητη η πολύ καλή γνώση Αγγλικών και των προγραμμάτων Excel, Powerpoint και Word καθώς και η διάθεση για δημιουργική εργασία και επιστημονική εξέλιξη. Η θέση αφορά μακροχρόνια απασχόληση με συμβάσεις. Επιθυμητά (αλλά όχι απαραίτητα) προσόντα: εμπειρία στη σύνταξη τεχνικών εκθέσεων και ερευνητικών προτάσεων, εξοικείωση γύρω από τη λειτουργία οχημάτων, προγραμματισμός σε περιβάλλοντα όπως Matlab, VBA κλπ., σχετικό μεταπτυχιακό ή διδακτορικό, δίπλωμα οδήγησης, εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις. Αποστολή βιογραφικών με στοιχεία επικοινωνίας στη διεύθυνση aki@auth.gr

Σχετικες Αγγελιες

20 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΣΧΟΛΕΣ ΔΕΛΤΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΕ]

Το ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 º Θεσσαλονίκης, ένας από τους μεγαλύτερους εκπαιδευτικούς οργανισμούς ζητά να προσλάβει Πτυχιούχους Πολιτικούς Μηχανικούς ΑΕΙ Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού Εμπειρία στο χώρο της εκπαίδευσης Εργασιακή εμπειρία Επιθυμητά προσόντα: Άριστες οργανωτικές και

27 Αυγ

10 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ε-SYSTIMA.GR]

Ζητούνται έμπειροι Καθηγητές για συνεργασία στον τομέα διάφοροι μηχανικοί για επιμέλεια και υποστήριξη έργων. Προϋποθέσεις: Εμπειρία στον τομέα Υπευθυνότητα Σοβαρότητα Επαγγελματισμός Συνέπεια Οργανωτικές δεξιότητες Ερευνητική εμπειρία [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ

06 Σεπ
Δήμος Πατρέων [ΣΧΟΛΕΣ ΔΕΛΤΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΕ]

Το ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 Πάτρας, ένας από τους μεγαλύτερους εκπαιδευτικούς οργανισμούς ζητά να προσλάβει Πτυχιούχους Μηχανικούς Αυτοματισμών ΑΤΕΙ ή ΙΕΚ ή ισότιμο τίτλο. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Μηχανικών αυτοματισμού ΑΤΕΙ ή ΙΕΚ ή ισότιμο τίτλο με προϋπηρεσία Εμπειρία στον χώρο της εκπαίδευσης

25 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [TELERAISE]

Σύμβουλοι Πωλήσεων - Θεσσαλονίκη Από την Premier Sale, αποκλειστικό συνεργάτη Wind, ζητούνται εκπρόσωποι κινητής και σταθερής τηλεφωνίας για την κάλυψη θέσεων σε call center στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Προσόντα: Απολυτήριο λυκείου Ευχέρεια στην τηλεφωνική επικοινωνία Προσαρμοστικότητα - εξοικείωση σε