19 Ιουν

Ζητούνται Μηχανικοί

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται Μηχανικοί απόφοιτοι/ες Πολυτεχνείου ή ΤΕΙ για θεωρητική και πειραματική ερευνητική εργασία σε επιστημονική ομάδα του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης με αντικείμενο τα συστήματα αντιρρύπανσης οχημάτων. Απαραίτητη η πολύ καλή γνώση Αγγλικών και των προγραμμάτων Excel, Powerpoint και Word καθώς και η διάθεση για δημιουργική εργασία και επιστημονική εξέλιξη. Η θέση αφορά μακροχρόνια απασχόληση με συμβάσεις. Επιθυμητά (αλλά όχι απαραίτητα) προσόντα: εμπειρία στη σύνταξη τεχνικών εκθέσεων και ερευνητικών προτάσεων, εξοικείωση γύρω από τη λειτουργία οχημάτων, προγραμματισμός σε περιβάλλοντα όπως Matlab, VBA κλπ., σχετικό μεταπτυχιακό ή διδακτορικό, δίπλωμα οδήγησης, εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις. Αποστολή βιογραφικών με στοιχεία επικοινωνίας στη διεύθυνση aki@auth.gr

Σχετικες Αγγελιες

19 Μαρ
Μήλος [OCEANIC GROUP OF COMPANIES]

Ο Όμιλος Εταιριών OCEANIC GROUP OF COMPANIES επιθυμεί να προσλάβει για τη ΣΕΖΟΝ 2019 σε κατάστημα ΕΝΟΙΚΙΑΣΕΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΚΑΙ ΜΟΤΟ στην Μήλο τις εξής ειδικότητες : - Μηχανικούς : ( άρτια καταρτισμένοι σε δίκυκλα και τετράκυκλα-γουρούνες) με προυπηρεσία. - Υπάλληλους-οδηγούς : Με απαραίτητη προυπόθεση την καλή γνώση αγγλικών και δίπλωμα οδήγησης για αυτοκίνητο/μοτό. Η εργασία και για τις 2 ειδικότητες είναι για 6 ημέρες την εβδομάδα σε 8ωρη βάρδια. Η...

... εταιρεία προσφέρει:
• Υψηλές Αποδοχές.
• Διαμονή και διατροφή σε κοντινές περιοχές
• Ευχάριστο και ξεκούραστο περιβάλλον εργασίας
• Δυνατότητα πρόσληψης και για επόμενη σεζόν

Επικοινωνήστε μαζί μας άμεσα στο 2610526604 & 6987851764

ή στείλτε μας το βιογραφικό σας στο email hr_solution@oceansec.gr
(θέμα ΕΝΟΙΚΙΑΣΕΙΣ ΑΥΤΟ/ΜΟΤΟ)

Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί εμπιστευτικότητα και η επικοινωνία θα γίνεται με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις των θέσεων.

Tags:

13 Μαρ
Δήμος Ιωαννιτών [ΝΙΚΙ ΜΕΠΕ]

    [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

07 Μαρ
Δυτικής Αττικής [Μεγάλη τεχνική εταιρία]

Μεγάλη τεχνική εταιρία που δραστηριοποιείται στον χώρο της βιομηχανίας πετρελαίων και αερίων, παραγωγής ενέργειας και γενικών κατασκευαστικών έργων ζητούνται επιθεωρητές για μη καταστροφικούς ελέγχους, επιθεώρηση εξοπλισμών και εξειδικευμένες βιομηχανικές εργασίες. Μηχανολόγοι

05 Μαρ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Zητούνται για εργασία σε τηλεπικοινωνιακά έργα Μηχανικοί ΑΕΙ/ΤΕΙ διαφόρων ειδικοτήτων  σε διάφορες περιοχές στη Γερμανία ως επιβλέποντες. Απαραίτητα: πολύ καλή (κατά προτίμηση άριστη) γνώση γερμανικών, δίπλωμα οδήγησης ΙΧΕ. Προσφέρονται:  σταθερή συνεργασία, κατοικία, αυτοκίνητο,

23 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία Marketing]

Στελέχη Marketing Πωλήσεων Η εταιρεία Mads Marketing που δραστηριοποιείται ενεργά στο χώρο της διαφήμισης, αναζητά νέους/νέες συνεργάτες που θα στελεχώσουν το ανθρώπινο δυναμικό της εταιρείας. Προφίλ Υποψηφίου: Απόφοιτος Λυκείου Ομαδικότητα Λήψη πρωτοβουλιών και αποφάσεων Αυτοπεποίθηση Η εταιρεία