18 Ιουν

Υπεύθυνος Παραγωγής - Κρυονέρι Αττικής

Ανατολικής Αττικής
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία Αmerican Motors Χ. Πιλάλης Α.Β.Ε.Ε., με ιστορία 55 ετών και συνεχή ανοδική πορεία, στο πλαίσιο της αναδιοργάνωσής της επιθυμεί να καλύψει τη θέση: Υπεύθυνος Παραγωγής του εργοστασίου της στην ΒΙ.ΠΕ. Κρυονερίου Αττικής. Με τα παρακάτω βασικά προσόντα: Εμπειρία τουλάχιστον 10 ετών σε ανάλογη θέση...

Σχετικες Αγγελιες

27 Ιουν
Ανατολικής Αττικής [LIDL]

Υπεύθυνος-η Employee Engagement (ορισμένου χρόνου) στην Αττική Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl, είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα προετοιμάσουμε με τον

19 Ιουν
Ανατολικής Αττικής [GFP - GEORGIOU FLEXIBLE PACKAGING]

Η βιομηχανία εύκαμπτης πλαστικής συσκευασίας, GFP – Georgiou Flexible Packaging αναζητά να προσλάβει ένα άτομο για την κάλυψη της θέσης: Υπεύθυνος Προγραμματισμού και Ελέγχου Παραγωγής Προφίλ υποψηφίου: Γνώση προγραμματισμού παραγωγής Έλεγχος minimum stock A’ + Β’ υλών Καθορισμός των χρόνων παράδοσης σε

17 Ιουλ
Ανατολικής Αττικής [Εισαγωγική εταιρία τροφίμων]

Εισαγωγική εταιρία τροφίμων στις Αχαρνές Αττικής ζητεί Οδηγό Φορτηγού / Παραδόσεων (τμήμα αποθήκης) Απαραίτητα προσόντα υποψηφίου: Δίπλωμα Γ' κατηγορίας Κάτοχος διπλώματος Π.Ε.Ι. Φόρτωμα / ξεφόρτωμα Προηγούμενη πείρα στον τομέα του [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλέφωνα

13 Ιουλ
Ανατολικής Αττικής [ARIA FINE CATERING]

Η Aria Fine Catering ζητάει στην περιοχή των Σπάτων: Υπεύθυνο Αποθήκης - Παραλαβών Για τη θέση απαιτούνται: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 3 έτη Πολύ καλή γνώση λειτουργίας αποθήκης Γνώση ποιοτικού ελέγχου τροφίμων Σοβαρό και σχολαστικό χαρακτήρα Κύριες αρμοδιότητες: Ορθή λειτουργία

13 Ιουλ
Ανατολικής Αττικής [iRepair]

iRepair Careers Τεχνικός Η/Υ Η iRepair, η μεγαλύτερη αλυσίδα καταστημάτων επισκευής ηλεκτρονικών συσκευών, ζητά να προσλάβει για τη στελέχωση νέου καταστήματος στo Μαρκόπουλο Αττικής, τεχνικό με εξαιρετική εμπειρία στην επισκευή ηλεκτρονικών υπολογιστών/λαπτοπ. Η θέση επιβάλλει την άμεση και