18 Ιουν

Άτομα για Service - Σαντορίνη

Δήμος Θήρας
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ελληνικός όμιλος εταιριών ξενοδοχείων εστιατορίων ζητεί νεαρά άτομα για το εστιατόριό του στο Καμάρι Σαντορίνης. Άτομα για Service Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε εστιατόριο Ηλικία έως 30 ετών Γνώση της αγγλικής γλώσσας (επιθυμητή η γνώση περισσότερων ξένων γλωσσών) Άριστη γνώση POS...

Σχετικες Αγγελιες

16 Ιουλ
Δήμος Θήρας [Ελληνικός όμιλος εταιριών]

Ελληνικός όμιλος εταιριών ξενοδοχείων εστιατορίων ζητεί νεαρά άτομα για το εστιατόριό του στο Καμάρι Σαντορίνης. Άτομα για Service Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε εστιατόριο Ηλικία έως 30 ετών Γνώση της αγγλικής γλώσσας (επιθυμητή η γνώση περισσότερων ξένων γλωσσών) Άριστη γνώση POS

16 Ιουλ
Δήμος Θήρας [Sophia Collection Santorini]

To Sophia Collection Santorini αναζητά Άτομα για Service για τη σεζόν 2018 Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχα ξενοδοχεία Άριστη γνώση Αγγλικών Ομαδικότητα και εργατικότητα [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

13 Ιουλ

To Sophia Collection Santorini αναζητά Άτομα για Service για τη σεζόν 2018 Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχα ξενοδοχεία Άριστη γνώση αγγλικών Ομαδικότητα και εργατικότητα [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

18 Ιουν
Δήμος Θήρας [SOPHIA SUITES]

To Sophia Luxury Suites αναζητά Άτομα για Service για τη σεζόν 2018 Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχα ξενοδοχεία Άριστη γνώση Αγγλικών Ομαδικότητα και εργατικότητα [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

26 Ιουν

Ελληνικός όμιλος εταιριών ζητά για εστιατόριό του στο Καμάρι Σαντορίνης: Νέα για Service Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε εστιατόριο Ηλικία έως 30 ετών Γνώση της αγγλικής γλώσσας (επιθυμητή η γνώση περισσότερων ξένων γλωσσών) Άριστη γνώση POS Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας