18 Ιουν

Άτομα για Service - Σαντορίνη

Δήμος Θήρας
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ελληνικός όμιλος εταιριών ξενοδοχείων εστιατορίων ζητεί νεαρά άτομα για το εστιατόριό του στο Καμάρι Σαντορίνης. Άτομα για Service Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε εστιατόριο Ηλικία έως 30 ετών Γνώση της αγγλικής γλώσσας (επιθυμητή η γνώση περισσότερων ξένων γλωσσών) Άριστη γνώση POS...

Σχετικες Αγγελιες

12 Δεκ
Δήμος Θήρας [Sophia Collection Santorini]

Τα ξενοδοχεία Sophia Collection στη Σαντορίνη αναζητούν Άτομα για Service για τη σεζόν 2019. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχα ξενοδοχεία Άριστη γνώση αγγλικών Ομαδικότητα και εργατικότητα [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

05 Δεκ
Δήμος Θήρας [Ελληνικός όμιλος εταιριών]

Ελληνικός όμιλος εταιριών ξενοδοχείων εστιατορίων ζητεί νεαρά άτομα για το εστιατόριό του στο Καμάρι Σαντορίνης. Άτομα για Service Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε εστιατόριο Ηλικία έως 30 ετών Γνώση της αγγλικής γλώσσας (επιθυμητή η γνώση περισσότερων ξένων γλωσσών) Άριστη γνώση POS

19 Νοε

17 Δεκ
Δήμος Θήρας [Ξενοδοχείο 5*]

Ξενοδοχείο 5 αστέρων στη Σαντορίνη ζητά να προσλάβει Άτομα από Μαγειρική Σχολή για Πρακτική Εξάσκηση στο τμήμα της κουζίνας για τη σεζόν 2019. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

17 Δεκ
Δήμος Θήρας [Πολυεθνικός όμιλος ξενοδοχείων & εστιατορίων]

Πολυεθνικός όμιλος ξενοδοχείων και εστιατορίων επιθυμεί να προσλάβει νέους/ες στην ανεξάρτητη μονάδα εστιατορίου της στη Σαντορίνη στην περιοχήτου Καμαρίου, για τη θερινή σεζόν 2019: Νέους Νέες για Service (Κωδικός θέσης: PSKAMSERVICE) Απαιτούμενα προσόντα: Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών