18 Ιουν

Διανομείς

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Tα εστιατόρια Pizza Hut ζητούν Διανομείς μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18-30 ετών. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

17 Δεκ
Πανελλήνια [Εταιρία διαφημιστικού ταχυδρομείου]

Η μεγαλύτερη εταιρία διαφημιστικού ταχυδρομείου στην Ελλάδα, αναζητά: Διανομείς Διαφημιστικών Εντύπων Αρμοδιότητες: Εργασία στη γειτονιά τους Ευέλικτο ωράριο [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

17 Δεκ
Πανελλήνια [IN GLOBE LTD]

Η Inglobe για λογαριασμό πελάτη της, ζητά άμεσα Διανομείς για Εργοστάσιο Πουλερικών στη Λεμεσό της Κύπρου. Η θέση είναι πλήρους απασχόλησης. Απαραίτητα προσόντα: Άδεια οδηγού επαγγελματική κατηγορίας πέραν των 3,5 τόνων (κατηγορία Γ' και Γ1) Τουλάχιστον 2 χρόνια εμπειρία σε παρόμοια θέση

13 Δεκ
Πανελλήνια [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται Διανομείς (Delivery) για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανής Κάτοχος μηχανής Ηλικία έως 35 ετών Ευελιξία ωραρίου Ικανότητα επικοινωνίας Επαγγελματισμός Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Πλήρης

26 Νοε

23 Νοε