18 Ιουν

Διανομείς

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Tα εστιατόρια Pizza Hut ζητούν Διανομείς μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18-30 ετών. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

16 Οκτ
Πανελλήνια [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται Διανομείς (Delivery) για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανής Κάτοχος μηχανής Ηλικία έως 35 ετών Ευελιξία ωραρίου Ικανότητα επικοινωνίας Επαγγελματισμός Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Πλήρης

28 Σεπ
Πανελλήνια [MECCANICA GROUP A.E.]

Η Meccanica Group Α.Ε. προσλαμβάνει άμεσα Διανομείς για εργασία στα ΕΛΤΑ. Απαραίτητο προσόν το δίπλωμα δικύκλου. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

08 Οκτ
Πανελλήνια [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Πωλητής HORECA (SAL 2407), Αθήνα Περιγραφή: Εταιρία με αντικείμενο την πώληση τροφίμων και ειδών ζαχαροπλαστικής, με πελατολόγιο εταιρίες στον κλάδο του χονδρεμπορίου, αντιπροσωπείες, διανομείς και αλυσίδες supermarket, αναζητά πωλητή HORECA για την υποστήριξη των υπηρεσιών της. Καθήκοντα θέσης: Ο/η

05 Οκτ
Πειραιώς [FOOD PLUS ]

Tα εστιατόρια ΚFC Παγκρατίου, Γλυφάδας, Πειραιά, Άγιου Ιωάννη Ρέντη ζητούν: Διανομείς μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18 -30 ετών. Παρέχονται: ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,

05 Οκτ
Πανελλήνια [ΚΟΥΡΤΗΣ ΑΒΒΕΕ]

Η εταιρία ΚΟΥΡΤΗΣ ΑΒΒΕΕ, μια από τους μεγαλύτερους διανομείς συστημάτων δόμησης, μόνωσης και επισκευής, επιθυμεί να προσλάβει: Εξωτερικό Πωλητή Ξηράς Δόμησης Χρωμάτων O ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να: Έχει τουλάχιστον τριετή εμπειρία στις πωλήσεις χρωμάτων και ξηράς δόμησης Διαθέτει πτυχίο