17 Ιουν

Πολιτικός Μηχανικός

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Πολιτικός Μηχανικός με εμπειρία σε έργα ανακαίνισης για εργασία ή συνεργασία με κατασκευαστική εταιρεία. Αποστόλη βιογραφικών στο sbrousalis@yahoo.gr

Σχετικες Αγγελιες

20 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [ZEOLOGIC Α.Ε.Β.Ε.]

Μηχανολόγος - Πολιτικός Μηχανικός - Θεσσαλονίκη Περιγραφή θέσης εργασίας: Σύνταξη περιβαλλοντικών μελετών, φακέλων έργων, συγγραφή τεχνικών εκθέσεων για πελάτες Σχεδιασμός κατασκευαστικών σχεδίων και χωροθέτηση των μηχανημάτων και των δικτύων σε έργα Εποπτεία - συμμετοχή στην εγκατάσταση

18 Δεκ
Αθήνα [METRO]

Αναζητούμε ανθρώπους που έχουν πάθος και περιέργεια για την καινοτομία και ενθουσιασμό για τις νέες τεχνολογίες! Αν θέλετε να εργαστείτε σε έναν από τους μεγαλύτερους εργοδότες της Ελλάδας, σας αρέσουν οι προκλήσεις και έχετε όρεξη για μάθηση, τότε μπορείτε να διεκδικήσετε μία θέση στην ομάδα

18 Δεκ
Αθήνα [INTELLISYS LTD]

Μηχανικός Συστημάτων και Δικτύων Η/Υ, με πτυχίο Πληροφορικής, για υποστήριξη σε υποδομές Πληροφοριακών Συστημάτων πελατών της εταιρείας. Απαραίτητα Προσόντα

17 Δεκ
Πανελλήνια [MECCANICA GROUP A.E.]

Η Meccanica Group A.E. στο πλαίσιο έργου που έχει αναλάβει αναζητά Πολιτικό Μηχανικό Π.Ε. Απαραίτητα προσόντα: Κάτοχο πτυχίου Πολιτικού Μηχανικού Π.Ε. με μεταπτυχιακό τίτλο σπουδών στον τομέα διοίκησης έργων (project management) Μέλος τεχνικού επιμελητηρίου ΤΕΕ Κάτοχος Proficiency ή ισότιμου πτυχίου επάρκειας

14 Δεκ
Ανατολικής Αττικής [MARKET IN ΑΕΒΕ]

Πολιτικός Μηχανικός / Υπεύθυνος Τεχνικής Διεύθυνσης (Κωδικός θέσης: ΤD 11/17) Προφίλ υποψηφίου: Κάτοχος πτυχίου ή διπλώματος Πολιτικού Μηχανικού Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Εμπειρία σε κτιριακές εγκαταστάσεις (καταστήματα) Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε εταιρία τροφίμων θα