17 Ιουν

Πολιτικός Μηχανικός

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Πολιτικός Μηχανικός με εμπειρία σε έργα ανακαίνισης για εργασία ή συνεργασία με κατασκευαστική εταιρεία. Αποστόλη βιογραφικών στο sbrousalis@yahoo.gr

Σχετικες Αγγελιες

14 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία παροχής ολοκληρωμένων συμβουλευτικών υπηρεσιών]

Εταιρία παροχής ολοκληρωμένων συμβουλευτικών υπηρεσιών αναζητά για τη στελέχωση των γραφείων της στη Θεσσαλονίκη: Έναν (1) Διπλωματούχο Πολιτικό Μηχανικό (ΑΕΙ) και έναν (1) Διπλωματούχο Μηχανολόγο ή Ηλεκτρολόγο Μηχανικό (ΑΕΙ) Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 5ετής επαγγελματική εμπειρία

07 Μαρ
Αθήνα [ptyxiakes.gr]

Φοιτητικό φροντιστήριο αναζητά Πολιτικό Μηχανικό ως Καθηγητή για συνδρομή φοιτητών στην περάτωση των φοιτητικών εργασιών τους. Απαραίτητη γνώση τουλάχιστον SPSS και GIS. Δυνατότητα και εξ αποστάσεως συνεργασίας. Κωδικός θέσης: ΠΜ1. CVs: hr@ptyxiakes.gr

04 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [SALVAN MON ΕΠΕ]

 Ζητείται: Πολιτικός Μηχανικός ΑΕΙ – ΤΕΙ με αντικείμενο επιμετρήσεις – προμετρήσεις, μελέτες εφαρμογής για τον σχεδιασμό και την κατασκευή βιομηχανικών έργων. Προφίλ υποψηφίου: Eμπειρία στη μελέτη και τη διαχείριση βιομηχανικών κτιρίων Άριστη χρήση AutoCAD Άριστη χρήση MS Office Ευχέρεια στην

19 Μαρ
Αθήνα [ΑΕΝΑΟΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ Ι.Κ.Ε]

Ζητείται Πτυχιούχος Ηλεκτρολόγος ή Μηχανολόγος Μηχανικός ή συναφών ειδικοτήτων με εμπειρία στον σχεδιασμό έργων ΑΠΕ, ιδιαίτερα φωτοβολταικών εγκαταστάσεων. Εμπειρία στον τομέα των πωλήσεων και την διαχείριση πελατών. Χρήση AutoCad. Δίπλωμα Οδήγησης. Επαγγελματική νοοτροπία και δεξιότητες.

13 Μαρ
Αθήνα [Spotawheel]

Μηχανικός Αυτοκινήτων με Γνώση Πολωνικών H Spotawheel αναπτύσσεται ραγδαία για 3η συνεχή χρονιά και αναζητεί μηχανικό αυτοκινήτων. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση μηχανολογίας αυτοκινήτου Γνώση της πολωνικής γλώσσας Η Spotawheel προσφέρει: Ένα δυναμικό και απόλυτα επαγγελματικό περιβάλλον Πλήρη