16 Αυγ

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΤΕΛΙΟΦΟΙΤΟΙ ΙΕΚ ΚΑΙ ΤΕΙ ΓΙΑ ΕΞΑΜΗΝΗ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΣΤΙΣ ΚΑΤΩΘΙ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ :

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ
ΓΙΑ ΕΞΑΜΗΝΗ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ
ΤΕΛΙΟΦΟΙΤΟΙ Ι Ε Κ ΚΑΙ ΤΕΙ ΣΤΙΣ ΚΑΤΩΘΙ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ:
ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΓΡΑΦΕΙΟΥ, ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΠΟΘΗΚΗΣ, ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΗΛ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ.
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ 6943293557, 2313 252552.

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΕΤΑΙΡΙΑ ΜΕΛΕΤΩΝ-ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΚΑΙ ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ
ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΣΧΕΔΙΑΣΤΕΣ ΜΕΣΩ Υ/Π.

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΕΙΔΩΝ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ
ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΦΩΤΟΒΟΛΤΑΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ-
ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΦΩΤΟΒΟΛΤΑΙΚΩΝ ΠΑΝΕΛΩΝ.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

25 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ELECTRA HOTELS & RESORTS]

H ξενοδοχειακή αλυσίδα Electra Hotels Resorts, η οποία δραστηριοποιείται στην Αθήνα, τη Θεσσαλονίκη και τη Ρόδο προσφέρει θέσεις πρακτικής άσκησης για Σπουδαστές από ΤΕΙ / Τουριστικών Επιχειρήσεων για την ξενοδοχειακή μονάδα 5 αστέρων Electra Palace Thessaloniki (κωδικός θέσης: TEIΤ) Απαραίτητα προσόντα: Τελειόφοιτοι

23 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [EPSILON NET AE]

Η εταιρία Epsilon Net Α.Ε., μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες πληροφορικής στην Ελλάδα και βραβευμένη για τέταρτη συνεχόμενη χρονιά ως Best Workplace αναζητά για τη Θεσσαλονίκη: Πρακτική Άσκηση ΑΕΙ/TEI/ΙΕΚ – Τελειόφοιτων τμημάτων Λογιστικής, Διοίκησης Επιχειρήσεων ή Πληροφορικής (Κωδ.: INTERN_SKG) Απαραίτητα

16 Νοε
Πανελλήνια [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος στο πλαίσιο του προγράμματος εταιρικής υπευθυνότητας δίνει τη δυνατότητα στους φοιτητές των Τ.Ε.Ι. να κάνουν την πρακτική τους άσκηση* στην εταιρία μας. *Επιδοτούμενη υποχρεωτική πρακτική άσκηση

16 Νοε

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος στο πλαίσιο του προγράμματος εταιρικής υπευθυνότητας δίνει τη δυνατότητα στους φοιτητές των ΤΕΙ να κάνουν την πρακτική τους άσκηση* στην εταιρία μας. *Επιδοτούμενη υποχρεωτική πρακτική άσκηση

15 Νοε
Δυτικής Αττικής [ΣΤΗΛΜΕΤ / VIOHALKO]

Η ΣΥΜΕΤΑΛ Α.Ε. επιθυμεί να απασχολήσει Φοιτητή για εξάμηνη Πρακτική Άσκηση στις εγκαταστάσεις της στη Μάνδρα. Περιγραφή θέσης - καθήκοντα: Η θέση αφορά το τμήμα υγείας και ασφάλειας του εργοστασίου Μάνδρας: Υποστήριξη των διαδικασιών ασφάλειας του εργοστασίου, προμήθειας μέσων και εξοπλισμού,