15 Ιουν

Λογιστής - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ανώνυμη εταιρία παραγωγής δομικών υλικών με έδρα τη Θεσσαλονίκη επιθυμεί να προσλάβει Λογιστή Καθήκοντα: Εκτέλεση εργασιών λογιστικού τμήματος Λογιστικές εγγραφές και συμφωνίες Προετοιμασία δηλώσεων ΦΠΑ, Intrastat, Listing, ΦΜΥ Παρακολούθηση αποθήκης Υπολογισμός μισθοδοσίας Σύνταξη αναφορών...

Σχετικες Αγγελιες

11 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [PEOPLE AT WORK]

Η peopleatwork hellas είναι ο αποτελεσματικός συνεργάτης των εταιριών σε θέματα στελέχωσης και ανάπτυξης του ανθρώπινου δυναμικού τους, το γραφείο-boutique που μπορεί να εστιάζει και να καλύπτει με συνέπεια και επαγγελματισμό τις ανάγκες των εταιριών και των υποψηφίων. O πελάτης μας είναι εμπορική εταιρία με

22 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [EPSILON NET AE]

Η εταιρία Epsilon Net Α.Ε., μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες πληροφορικής στην Ελλάδα και βραβευμένη για τρίτη συνεχόμενη χρονιά ως Best Workplace αναζητά για το τμήμα της επιστημονικής oμάδας στη Θεσσαλονίκη: Λογιστή / Φοροτεχνικό (κωδ.: THESS.EP.OM) Οι αρμοδιότητες της θέσης περιλαμβάνουν: Επεξεργασία

21 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εμπορικής εταιρίας,

20 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΟΜΙΛΟΣ ALUMIL]

Η ALUMIL, ένας από τους μεγαλύτερους και πιο προηγμένους τεχνολογικά βιομηχανικούς oμίλους στον τομέα της έρευνας, ανάπτυξης και παραγωγής συστημάτων αλουμινίου στην Ευρώπη, επιθυμεί να καλύψει την παρακάτω θέση: Λογιστής Κωδ. ACC-18 με έδρα την Ευκαρπία Θεσσαλονίκης. Περιγραφή θέσης: Συντονισμός

19 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ELECTRA HOTELS & RESORTS]

H ξενοδοχειακή αλυσίδα Electra Hotels Resorts, η οποία δραστηριοποιείται στην Αθήνα, τη Θεσσαλονίκη και τη Ρόδο, προσφέρει θέσεις πρακτικής άσκησης για Σπουδαστές ΤΕΙ Τουριστικών Επιχειρήσεων στην ξενοδοχειακή μονάδα 5 αστέρων Electra Palace Thessaloniki. Κωδικός θέσης: TEIΤ Απαραίτητα προσόντα: Τελειόφοιτοι ΤΕΙ