17 Αυγ

ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ & ΒΟΗΘΟΣ ΑΡΤΕΡΓΑΤΗ ΡΟΔΟΣ

Ρόδος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ & ΒΟΗΘΟΣ ΑΡΤΕΡΓΑΤΗ
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει: ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ- ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΚΑΘΌΛΗ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΕΤΟΥΣ

Bakery Rhodes

Σχετικες Αγγελιες

01 Αυγ
Ρόδος [Bakery Rhodes]

ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΘΕΣΗ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗ & ΘΕΣΗ ΒΟΗΘΟΥ ΑΡΤΕΡΓΑΤΗ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: ΜΟΝΙΜΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΟΛΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ

17 Αυγ
Πανελλήνια [ΙΩΑΝΝΟΥ]

Η εταιρία Ιωάννου Ζαχαροπλαστική ζητά: Ζαχαροπλάστη / Βοηθό Ζαχαροπλάστη Απαραίτητα προσόντα: Επίδειξη ομαδικού πνεύματος εργασίας Ικανότητα ανταπόκρισης υπό συνθήκες πίεσης Προϋπηρεσία και καλή γνώση στη ζαχαροπλαστική είναι επιθυμητή Δίπλωμα ζαχαροπλαστικής επιθυμητό Εκπληρωμένες

31 Ιουλ
Ανατολικής Αττικής [Βιομηχανία κατεψυγμένων προϊόντων ζύμης]

Βιομηχανία κατεψυγμένων προϊόντων ζύμης στο Κορωπί ζητεί Ζαχαροπλάστη και Βοηθό Ζαχαροπλάστη Κωδικός θέσεων: ΖΑΧ. 04_2018 Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος αντίστοιχης σχολής Τουλάχιστον 2 έτη προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Δυναμική προσωπικότητα και

31 Ιουλ
Δήμος Ρόδου [HHOTELS COLLECTION]

Η HHotels Collection (όμιλος επιχειρήσεων Χατζηλαζάρου) επιθυμεί να προσλάβει για τα ξενοδοχεία της στη Ρόδο κατά τη θερινή σεζόν 2018 Α' Β' Ζαχαροπλάστη Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος σχολής ζαχαροπλαστικής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 χρόνων σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακή μονάδα 4* ή 5* Ικανότητα

17 Αυγ
Παλλήνη [LIDL]

Βοηθός Διευθυντή/τριας Καταστήματος (μερική απασχόληση) στο Γέρακα Αττικής Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μία νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl