27 Αυγ

Προϊστάμενος Λογιστής Α’ Τάξεως

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Πελάτης μας λογιστική εταιρία στα βόρεια προάστια της Αθήνας, επιθυμεί να προσλάβει Λογιστή-Φοροτεχνικό Α´ Τάξεως για να διοικεί τις εργασίες ομάδας 2-3 λογιστών και βοηθών.
Οι κατάλληλοι υποψήφιοι και υποψήφιες θα πρέπει να συγκεντρώνουν τα πιο κάτω προσόντα:

- Απόφοιτοι ΑΕΙ/ΤΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης
- Αδειούχοι Α´ Τάξεως από το Οικονομικό Επιμελητήριο Ελλάδος
- Να έχουν καλή γνώση της Αγγλικής
- Να γνωρίζουν τη χρήση υπολογιστικών φύλλων
- Να έχουν προϋπηρεσία σε χρήση ERP
- Προκειμένου περί ανδρών, να έχουν εκπληρώσει τις στρατιωτικές τους υποχρεώσεις
- Να διαθέτουν προϋπηρεσία σε λογιστικό γραφείο ή οργανωμένη εταιρία
- Να γνωρίζουν γενική και αναλυτική λογιστική, εργατικά, φορολογικά, θέματα ΓΕΜΗ

Βιογραφικά σημειώματα παρακαλείστε να υποβάλετε αναφέροντας τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε

Μιχαήλ Σερασκέρης
www.hrstratey.gr

Σχετικες Αγγελιες

27 Αυγ
Αθήνα [HR STRATEGY ]

Πελάτης μας λογιστική εταιρία στα βόρεια προάστια της Αθήνας, επιθυμεί να προσλάβει Λογιστή - Φοροτεχνικό Α' Τάξεως για να διοικεί τις εργασίες ομάδας 2-3 λογιστών και βοηθών. Οι κατάλληλοι υποψήφιοι και υποψήφιες θα πρέπει να συγκεντρώνουν τα πιο κάτω προσόντα: Απόφοιτοι ΑΕΙ/ΤΕΙ οικονομικής

24 Σεπ
Αθήνα [Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ]

Ο ελληνικός όμιλος Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ, πρωτοπόρος στον κλάδο της αρτοποιίας - ζαχαροπλαστικής, αναζητά υποψήφιους συνεργάτες για τη θέση: Προϊστάμενος Βάρδιας Παραγωγής (στη Λυκόβρυση) Κύριες αρμοδιότητες: Σχεδιασμός προγράμματος παραγωγής και παρακολούθηση αποθεμάτων Επίβλεψη της εύρυθμης

24 Σεπ
Αθήνα [CERTUS ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ]

Υπεύθυνος Μισθοδοσίας – Λογιστής/τρια με 5 χρόνια προϋπηρεσία. Άριστη γνώση εργατικών και μισθοδοσίας, γνώση προγράμματος Epsilonet θα συνεκτιμηθεί

21 Σεπ
Αθήνα [Φοβερά Προστασία ΑΕ]

Η εταιρία παροχής Λογιστικών, Φοροτεχνικών και Συμβουλευτικών υπηρεσιών, Φοβερά Προστασία Α.Ε. αναζητά για τα γραφεία της στην Αθήνα: Λογιστή – Επόπτη

13 Σεπ
Αθήνα [AMCO ΑΒΕΕ]

Η εταιρία AMCO A.B.E.E. είναι μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία που δραστηριοποιείται στην παροχή ολοκληρωμένων λύσεων υψηλής τεχνολογίας. Η εταιρία επιθυμεί να προσλάβει: Προϊστάμενο Λογιστηρίου Κωδικός θέσης: FD01_18 Αρμοδιότητες: Οργάνωση και συντονισμός της εύρυθμης λειτουργίας όλων των