15 Ιουν

Σερβιτόρος-α, Λαντζιέρης, Βοηθ. Κουζίνας Ν.Βρασνά, Θεσ/νίκη

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

https://www.mandynamic.gr για Υποβολή Βιογραφικών-Αιτήσεις

Ζητούνται από μεγάλη ταβέρνα στα Ν.Βρασνά,Χαλκιδική

1 σερβιτόρος-α

1 άτομο για λάτζα

1 Βοηθός Κουζίνας (κρύα) για τη θερινή σεζόν 2018

Απαραίτητη προϋπηρεσία και γνώση αγγλικών

Παρέχεται Μισθός,Ασφάλιση,Διατροφή, Δώρα, Επιδόματα

Τηλ. 2381 100 600 Δε-Πα 08:00-16:00

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

21 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [PHILIAN HOTELS AND RESORTS]

Ό όμιλος ξενοδοχείων Philian Hotels Resorts αναζητά άτομο για Βοηθό Κουζίνας για τα πρωινά για κεντρικό ξενοδοχείο στη Θεσσαλονίκη. Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας Ειδικές γνώσεις θα θεωρηθούν επιπρόσθετο προσόν Γνώση

18 Ιουλ
Πανελλήνια [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται Βοηθοί Κουζίνας (άνδρες και γυναίκες) για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία ως 50 ετών Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Επαγγελματική συμπεριφορά και πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας Ευελιξία ωραρίου Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο

18 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MELI TOURS]

Θέση εργασίας: Βοηθός Λογιστή Τμήμα: Λογιστήριο τουριστικής εταιρίας (Β' και Γ' κατηγορίας) Τόπος: Θεσσαλονίκη Περιγραφή θέσης εργασίας / καθήκοντα: Έκδοση Τιμολογίων Καταχώρηση Παραστατικών Σύνταξη Δηλώσεων (Φ.Π.Α. / VIES / Παρακρατούμενων Φόρων) Παρακολούθηση υπολοίπων Πελατών-Προμηθευτών

17 Ιουλ
Δήμος Σιθωνίας [ACROTEL HOTELS & RESORTS]

O όμιλος ξενοδοχείων Αcrotel Hotels Resorts στη Σιθωνία Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει για το ξενοδοχείο Elea Village Βοηθό Κουζίνας / Λαντζιέρη/α Απαραίτητα προσόντα: Ανάλογη προϋπηρεσία σε ξενοδοχείο ή εστιατόριο Γρήγορος/η, μεθοδικός/ή Ομαδικότητα και συνεργασία Παροχές εταιρίας: Ευχάριστο και

16 Ιουλ
Πανελλήνια [Μεγάλη ελληνική βιομηχανία ειδών υγιεινής]

Σύμβουλος Πωλήσεων / Πωλητής Μεγάλη ελληνική βιομηχανία ειδών υγιεινής ζητά ικανά, οργανωτικά και επικοινωνιακά στελέχη πωλήσεων. Περιγραφή θέσης: Ανάπτυξη / διαχείριση δικτύου χονδρικής Δημιουργία, διαχείριση προσφορών Επαγγελματική παρουσίαση εταιρικής ταυτότητας σε δυνητικούς