15 Ιουν

Προσωπικό Πώλησης - Νίκαια

Πειραιώς
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η αλυσίδα super markets Κρητικός Α.Ε., δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο του λιανεμπορίου σε όλη την Ελλάδα, αναζητά για τη στελέχωση του νέου της καταστήματος στην περιοχή της Νίκαιας Προσωπικό Πώλησης Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2-3 ετών σε αντίστοιχη θέση Οργανωτικές και...

Σχετικες Αγγελιες

14 Ιουλ
Πειραιώς [ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ Α.Ε]

Η αλυσίδα super markets Κρητικός Α.Ε., δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο του λιανεμπορίου σε όλη την Ελλάδα, αναζητά για τη στελέχωση του νέου της καταστήματος στην περιοχή της Νίκαιας Προσωπικό Πώλησης Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2-3 ετών σε αντίστοιχη θέση Οργανωτικές και

16 Ιουλ
Πειραιάς [ΑΝΕΔΗΚ Κρητικός Α.Ε.]

Η αλυσίδα super markets Κρητικός Α.Ε., δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο του λιανεμπορίου σε όλη την Ελλάδα, αναζητά για τη στελέχωση του νέου της

14 Ιουλ
Δυτικής Αττικής [ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ Α.Ε]

Η αλυσίδα super markets Κρητικός Α.Ε., δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο του λιανεμπορίου σε όλη την Ελλάδα, αναζητά για τη στελέχωση του νέου της καταστήματος στην περιοχή της Μάνδρας Αττικής Προσωπικό Πώλησης Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2-3 ετών σε αντίστοιχη θέση

22 Ιουν
Πειραιώς [Mayfair Club]

Ο όμιλος εταιριών Mayfair Club στην περιοχή της Νίκαιας ζητεί άμεσα Συνεργάτες για μόνιμη τηλεφωνική απασχόληση γραφείου στο τμήμα Προώθησης Καρτών Υγείας Δυνατότητα ευέλικτου ωραρίου, υψηλές αποδοχές. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

20 Ιουν
Πειραιώς [Εταιρία σταθερής τηλεφωνίας και internet]

Εταιρία σταθερής τηλεφωνίας και internet με έδρα τη Νίκαια ζητεί για άμεση πρόσληψη Υπαλλήλους Τηλεφωνικής Απασχόλησης για τα γραφεία της. Η εταιρία παρέχει μισθό βάσει ωραρίου και ασφάλιση Ι.Κ.Α. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 215 5304041