15 Ιουν

Προσωπικό Πώλησης - Νίκαια

Πειραιώς
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η αλυσίδα super markets Κρητικός Α.Ε., δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο του λιανεμπορίου σε όλη την Ελλάδα, αναζητά για τη στελέχωση του νέου της καταστήματος στην περιοχή της Νίκαιας Προσωπικό Πώλησης Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2-3 ετών σε αντίστοιχη θέση Οργανωτικές και...

Σχετικες Αγγελιες

20 Μαρ
Πανελλήνια [ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ Α.Ε]

Η αλυσίδα super markets Κρητικός Α.Ε., δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο του λιανεμπορίου σε όλη την Ελλάδα, αναζητά για την περιοχή του Πλαταμώνα Προσωπικό Πώλησης Τι ζητάμε: Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2-3 ετών σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή Επικοινωνιακή και ομαδική εργασία

20 Μαρ
Δήμος Βέλου-Βόχας [ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ Α.Ε]

Η αλυσίδα Super Market ΚΡΗΤΙΚΟΣ Α.Ε., δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο του λιανεμπορίου, σε όλη την Ελλάδα, αναζητά για το Βραχάτι Κορινθίας: Προσωπικό Πώλησης Τι ζητάμε: Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2-3 ετών σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή Επικοινωνιακή και ομαδική εργασία

19 Μαρ
Αθήνα [AXEL ACCESSORIES ΑΕ]

Η Axel Αccessories είναι μια 100% ελληνική εταιρία μόδας με το βλέμμα της στραμμένο σε ολόκληρο τον κόσμο. Η πρωτοτυπία, η διορατικότητα, το πάθος, η γνώση, η φαντασία, η αποτελεσματικότητα και η θετική στάση ζωής όλων των συνεργατών της είναι τα στοιχεία που την έχουν διατηρήσει σε μια συνεχώς ανοδική και

14 Μαρ
Πειραιώς [Όμιλος επιχειρήσεων]

Όμιλος επιχειρήσεων στον Πειραιά ζητεί Υπεύθυνο Προσωπικού με πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ, γνώσεις οικονομικών, μισθολογίου και εργατικού δικαίου, άριστη γνώση αγγλικών και ηλεκτρονικών υπολογιστών, προϋπηρεσία και ικανότητα εργασίας σε ένα απαιτητικό περιβάλλον. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,

13 Μαρ
Πειραιώς [LEROY MERLIN]

Σύμβουλος Πώλησης Τμήματος Κήπου / Γεωπόνος – Κατάστημα Πειραιώς O ρόλος: Ακούτε με προσοχή τις ανάγκες των πελατών σας και τους βοηθάτε να κάνουν τις σωστές επιλογές. Εξηγείτε στους πελάτες τα τεχνικά χαρακτηριστικά και τα οφέλη των προϊόντων, καθώς και τον τρόπο εφαρμογής τους. Προτείνετε