15 Ιουν

Προσωπικό Πώλησης - Νίκαια

Πειραιώς
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η αλυσίδα super markets Κρητικός Α.Ε., δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο του λιανεμπορίου σε όλη την Ελλάδα, αναζητά για τη στελέχωση του νέου της καταστήματος στην περιοχή της Νίκαιας Προσωπικό Πώλησης Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2-3 ετών σε αντίστοιχη θέση Οργανωτικές και...

Σχετικες Αγγελιες

17 Δεκ
Πειραιώς [PASSARELLA A.E.]

Ζητούνται πεπειραμένες Πωλήτριες έως 35 ετών για πλήρη απασχόληση από μεγάλη αλυσίδα ζαχαροπλαστικής εντός Αττικής, περιοχή Νίκαια. Τηλ. επικοινωνίας για πληροφορίες: 210 5769157 (καθημερινές 08:00-17:00) [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Kωδικός θέσης: Νίκαια.

17 Δεκ
Πειραιώς [VODAFONE]

Ειδικός της Ομάδας Ready - Μαρκόπουλο Προσφέρουμε μια απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης φέρνοντας τους πελάτες, μέσω της τεχνολογίας, πιο κοντά σε ό,τι αγαπούν. Ξεπερνάμε πάντα τις προσδοκίες των πελατών μας, κάνοντας την καθημερινότητά τους πιο συναρπαστική. Είμαστε δημιουργικοί, αεικίνητοι και

14 Δεκ
Πανελλήνια [AXEL ACCESSORIES ΑΕ]

Περιγραφή: Η Axel Αccessories είναι μια 100% ελληνική εταιρία μόδας με το βλέμμα της στραμμένο σε ολόκληρο τον κόσμο. Η πρωτοτυπία, η διορατικότητα, το πάθος, η γνώση, η φαντασία, η αποτελεσματικότητα και η θετική στάση ζωής όλων των συνεργατών της είναι τα στοιχεία που την έχουν διατηρήσει σε μια συνεχώς

14 Δεκ

Η Axel Αccessories είναι μια 100% ελληνική εταιρία μόδας με το βλέμμα της στραμμένο σε ολόκληρο τον κόσμο. Η πρωτοτυπία, η διορατικότητα, το πάθος, η γνώση, η φαντασία, η αποτελεσματικότητα και η θετική στάση ζωής όλων των συνεργατών της είναι τα στοιχεία που την έχουν διατηρήσει σε μια συνεχώς ανοδική και

13 Δεκ
Νήσων [ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ Α.Ε]

Η αλυσίδα supermarket Κρητικός Α.Ε., δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο του λιανεμπορίου, σε όλη την Ελλάδα, αναζητά για τα νησιά του Αργοσαρωνικού: Προσωπικό Πώλησης Τι ζητάμε: Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2-3 ετών σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή Επικοινωνιακή και ομαδική εργασία