14 Ιουν

Λογιστής Β\' Τάξης

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H Dermacon, εισαγωγική και εμπορική εταιρία καλλυντικών με δυναμική παρουσία στους χώρους του φαρμακείου και της αισθητικής – ιατρικής, αναζητά Λογιστή Β\´ Τάξης Αρμοδιότητες: Συμφωνία αποθήκης Κοστολόγηση και έλεγχος εισαγωγών – εξαγωγών Καταχώριση παραστατικών γενικών εξόδων – παγίων...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

16 Ιουλ
Πανελλήνια [COSMETIC DERMA MEDICINE]

Το CDM Medical Group, η μεγαλύτερη κλινική αισθητικής, δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών, αναζητά Υπεύθυνη Τηλεφωνικού Κέντρου / Βack Οffice Eξυπηρέτηση Πελατών για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Πτυxίο ανώτερης ή ανώτατης εκπαίδευσης επιθυμητό Άριστη γνώση

16 Ιουλ
Πανελλήνια [Μεγάλη ελληνική βιομηχανία ειδών υγιεινής]

Σύμβουλος Πωλήσεων / Πωλητής Μεγάλη ελληνική βιομηχανία ειδών υγιεινής ζητά ικανά, οργανωτικά και επικοινωνιακά στελέχη πωλήσεων. Περιγραφή θέσης: Ανάπτυξη / διαχείριση δικτύου χονδρικής Δημιουργία, διαχείριση προσφορών Επαγγελματική παρουσίαση εταιρικής ταυτότητας σε δυνητικούς

16 Ιουλ
Πανελλήνια [VODAFONE]

Internet Solutions Specialist - Βριλήσσια Προσφέρουμε μία απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης φέρνοντας τους πελάτες μέσω της τεχνολογίας πιο κοντά σε ό,τι αγαπούν. Ξεπερνάμε πάντα τις προσδοκίες των πελατών μας κάνοντας την καθημερινότητά τους πιο συναρπαστική. Είμαστε δημιουργικοί, αεικίνητοι και ψάχνουμε

16 Ιουλ
Πανελλήνια [Όμιλος παροχής εκπαίδευσης]

Μεγάλος όμιλος παροχής εκπαίδευσης ζητά να προσλάβει: Συμβούλους Ενημέρωσης Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων Καθήκοντα θέσης: Αναλυτική παρουσίαση εκπαιδευτικών προγραμμάτων ανάλογα με το ενδιαφέρον των υποψήφιων Συνεχής επικοινωνία με τους υποψηφίους για την ενημέρωσή τους Απαραίτητα

16 Ιουλ
Πανελλήνια [Εκπαιδευτικός όμιλος]

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος στο πλαίσιο της στελέχωσης του τμήματος πωλήσεων ζητά να προσλάβει: Στελέχη Τηλεφωνικής Προώθησης Εκπαιδευτικών Συμβούλων Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι., Τ.Ε.Ι. ή Ι.Ε.Κ. Προϋπηρεσία τουλάχιστον δύο (2) ετών στις πωλήσεις αποκλειστικά στον κλάδο της