07 Μαι

BARISTA / Μπουφέ

Πεύκη
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρεία, μέλος του δικτύου *Coffee Berry*, ζητά να προσλάβει άμεσα για τη στελέχωση του καταστήματος στην Πεύκη *Barista & κοπέλες μπουφέ.* Απαραίτητη...

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιαν
Ανατολικής Αττικής [ΓΕΥΣΗΝΟΥΣ / GEFSINUS]

Η Γευσήνους, η μεγαλύτερη εταιρία συστηματικής εστίασης που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα ζητά για την στελέχωση των καταστημάτων της στην περιοχή της Παιανίας Μπουφετζή / Barista Προφίλ υποψηφίων: Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον ενός έτους Κάτοχοι πιστοποιητικού υγείας σε

11 Ιαν
Αρτέμιδα [Everest]

*Καταστήματα Everest *εντός του *Δ.Α.Α. Ελ. Βενιζέλος**, στα Σπάτα*αναζητούν άτομα για να καλύψουν θέσεις *Μπουφέ.* *Απαραίτητα προσόντα: * * Επιθυμητή

10 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΓΕΥΣΗΝΟΥΣ / GEFSINUS]

Η Γευσήνους, η μεγαλύτερη εταιρία συστηματικής εστίασης που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα αναζητά για τα καταστήματά της στη Θεσσαλονίκη Μπουφετζήδες / Barista Σκοπός θέσης: Ο κάτοχος της θέσης είναι υπεύθυνος για την παρασκευή και πώληση των ροφημάτων / προϊόντων καθώς και της

09 Ιαν
Πλατεία Συντάγματος [Everest]

*Το κατάστημα Everest *στην *Πλ. Συντάγματος, στην Αθήνα *αναζητά άτομα για θέση *Μπουφέ*. Απαραίτητα προσόντα: * Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

07 Ιαν
Αθήνα [ManDynamic]

ΖητούνταιBarista - Μπουφέ για στελέχωση ξενοδοχειακών μονάδων σε όλη την Ελλάδα, για τη θερινή σεζόν 2019. Παρέχεται διαμονή, μισθός, ασφάλιση, δώρα,