07 Μαι

BARISTA / Μπουφέ

Πεύκη
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρεία, μέλος του δικτύου *Coffee Berry*, ζητά να προσλάβει άμεσα για τη στελέχωση του καταστήματος στην Πεύκη *Barista & κοπέλες μπουφέ.* Απαραίτητη...

Σχετικες Αγγελιες

02 Μαι
Πανελλήνια [ATHENS POSEIDON HOTEL]

Ζητείται Barista / Μπουφετζής Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία στην παρασκευή καφέδων και cocktails Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Πελατοκεντρική νοοτροπία Καλή γνώση αγγλικών (γνώση άλλων γλωσσών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν) Αποστολή βιογραφικού με πρόσφατη φωτογραφία. [Για να στείλετε το

21 Μαι
Ανατολικής Αττικής [MY SERVICES]

Barista - Ακτή Βουλιαγμένης  Βarista με γνώσεις ή και σχετική προϋπηρεσία στην προετοιμασία διαφόρων ειδών καφέ.  Άμεση πρόσληψη. Πλήρης απασχόληση. Παρέχονται: άδειες, δώρα, επιδόματα.  Τηλέφωνα επικοινωνίας: 210 9577218 και 698 6732965. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

21 Μαι
Δήμος Πύργου [ALDEMAR]

Η Aldemar Resorts αναζητά την παρακάτω ειδικότητα για τα ξενοδοχεία της στη Σκαφιδιά κατά τη σεζόν 2019: Bartender / Barista Κωδικός: BAR_PYRGOS Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος τουριστικής σχολής Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Σεμινάρια σχετικά με το αντικείμενο (mixology, barista)

20 Μαι
Ανατολικής Αττικής [ΜΙΚΕΛ ΚΑΦΕ Α.Ε.]

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης Mikel, προκειμένου να στελεχώσει τo κατάστημά της στην Παιανία, ζητά άτομα ηλικίας 20-35 ετών για τη θέση: Barista. Αποστολή βιογραφικού με συνημμένη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 214 6871200 • Φαξ: 211 8004885

20 Μαι
Πανελλήνια [ΜΙΚΕΛ ΚΑΦΕ Α.Ε.]

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης Mikel, προκειμένου να στελεχώσει τo κατάστημά της στη Λ. Κηφισίας 334, ζητά άτομα 20-35 ετών για τις θέσεις: α. barista και β. delivery. Αποστολή βιογραφικού με συνημμένη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 214 6871200 • Φαξ: 211 8004885