07 Μαι

BARISTA / Μπουφέ

Πεύκη
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρεία, μέλος του δικτύου *Coffee Berry*, ζητά να προσλάβει άμεσα για τη στελέχωση του καταστήματος στην Πεύκη *Barista & κοπέλες μπουφέ.* Απαραίτητη...

Σχετικες Αγγελιες

19 Ιουν
Βριλήσσια [Everest]

Το κατάστημα Everest στα Βριλήσσια αναζητά προσωπικό. _*Απαραίτητα προσόντα : *_ * Επιθυμητή προυπηρεσία σε αντίστοιχη θέση. * Απαραίτητο Απολυτήριο λυκείου

19 Ιουν
Μαρούσι [Everest]

Το κατάστημα Everest στο Μαρούσι αναζητά προσωπικό. _*Απαραίτητα προσόντα : *_ * Επιθυμητή προυπηρεσία σε αντίστοιχη θέση. * Απαραίτητο Απολυτήριο λυκείου *

18 Ιουν
Πανελλήνια [ATHENS POSEIDON HOTEL]

Ζητείται Barista - Μπουφετζής Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία στη παρασκευή καφέδων και cocktail Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Πελατοκεντρική νοοτροπία Καλή γνώση αγγλικών (γνώση άλλων γλωσσών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν) Αποστολή βιογραφικού με πρόσφατη φωτογραφία [Για να στείλετε το

15 Ιουν
Καισαριανή [Everest]

Το κατάστημα Everest στην Καισαριανή αναζητά προσωπικό : * Επιθυμητή προυπηρεσία σε αντίστοιχη θέση. * Απαραίτητο Απολυτήριο λυκείου * Δυνατότητα απασχόλησης

14 Ιουν
Σπάτα [Everest]

Το καταστήμα Everest εντός του Δ.Α.Α. Ελ. Βενιζέλος, ενδιαφέρεται να συνεργαστεί με φοιτητές / φοιτήτριες σε θέση Μπουφέ. *Παρέχουμε κάρτα απεριορίστων