07 Μαι

BARISTA / Μπουφέ

Πεύκη
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρεία, μέλος του δικτύου *Coffee Berry*, ζητά να προσλάβει άμεσα για τη στελέχωση του καταστήματος στην Πεύκη *Barista & κοπέλες μπουφέ.* Απαραίτητη...

Σχετικες Αγγελιες

07 Αυγ
Χαλάνδρι [Everest]

Το κατάστημα Everest στο Χαλάνδρι αναζητά προσωπικό σε θέσεις Μπουφέ. _*Απαραίτητα προσόντα : *_ * Επιθυμητή προυπηρεσία σε αντίστοιχη θέση. * Απαραίτητο

07 Αυγ
Πειραιάς [Everest]

Καταστήματα Everest στην ευρύτερη περιοχή του Πειραιά αναζητούν προσωπικό σε θέσεις Μπουφέ. _*Απαραίτητα προσόντα : *_ * Επιθυμητή προυπηρεσία σε αντίστοιχη

07 Αυγ
Ασπρόπυργος [Everest]

Το κατάστημα Everest στον Ασπρόπυργο αναζητά προσωπικό σε θέσεις Μπουφέ. _*Απαραίτητα προσόντα : *_ * Επιθυμητή προυπηρεσία σε αντίστοιχη θέση. * Απαραίτητο

07 Αυγ
Αθήνα [ManDynamic]

https://www.mandynamic.grγια δωρεάν υποβολή βιογραφικών - αιτήσεων. Ζητούνται από καφετέρια στο Αιγάλεω, Αθήνα οι παρακάτω ειδικότητες 3 Barista με σχετική

01 Αυγ
Αθήνα [V 1935 ROOF GARDEN]

Το V 1935 Roof Garden αναζητά για άμεση πρόσληψη ενθουσιώδεις νέους και νέες με ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα για να εργαστούν ως Προσωπικό Μπουφέ / Baristas Η θέση εργασίας περιλαμβάνει τις παρακάτω αρμοδιότητες και καθήκοντα: Προετοιμασία μπαρ, υλικών παραγωγής και προετοιμασία εξοπλισμού,