13 Ιουν

Μπουφέ/Σέρβις

Αργυρούπολη
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Άτομο για την κάλυψη θέσεων μπουφέ /Σέρβις φιλικό περιβάλλον άνεση Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Μερική...

Σχετικες Αγγελιες

06 Ιαν
Αθήνα [Κατερίνα Γιαννακοπουλου]

Καφετέρια στον Άγιο Δημήτριο Αγίου.Δημητριου 216 ζητά κοπέλα για μπουφέ σερβις για πλήρη η μετικη απασχοληση

15 Ιαν
Ανατολικής Αττικής [ΓΕΥΣΗΝΟΥΣ / GEFSINUS]

Η Γευσήνους, η μεγαλύτερη εταιρία συστηματικής εστίασης που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα ζητά για την στελέχωση των καταστημάτων της στην περιοχή της Παιανίας Μπουφετζή / Barista Προφίλ υποψηφίων: Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον ενός έτους Κάτοχοι πιστοποιητικού υγείας σε

15 Ιαν
Δήμος Χερσονήσου [NANA PRINCESS]

Η εταιρία Καράτζη Α.Ε. ζητάει για το ξενοδοχείο της Nana Beach All Inclusive Resort, που βρίσκεται στη Χερσόνησο Ηρακλείου, προσωπικό για την παρακάτω ειδικότητα Υπάλληλοι Μπουφέ [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

14 Ιαν
Ανατολικής Αττικής [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης και του καφέ; Η εταιρία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 23 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει στο νέο κατάστημά της στα Γλυκά Νερά για πλήρη απασχόληση: Κοπέλα για Μπουφέ Service - Γλυκά Νερά Προφίλ

11 Ιαν
Αρτέμιδα [Everest]

*Καταστήματα Everest *εντός του *Δ.Α.Α. Ελ. Βενιζέλος**, στα Σπάτα*αναζητούν άτομα για να καλύψουν θέσεις *Μπουφέ.* *Απαραίτητα προσόντα: * * Επιθυμητή