13 Ιουν

Μπουφέ/Σέρβις

Αργυρούπολη
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Άτομο για την κάλυψη θέσεων μπουφέ /Σέρβις φιλικό περιβάλλον άνεση Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Μερική...

Σχετικες Αγγελιες

31 Μαι
Αργυρούπολη [Everest]

Το κατάστημα Everest στην Αργυρούπολη αναζητά προσωπικό. _*Απαραίτητα προσόντα : *_ * Επιθυμητή προυπηρεσία σε αντίστοιχη θέση. * Απαραίτητο Απολυτήριο

19 Μαι
Αθήνα

Ζητώ 2 Σερβιτόρες η μία πρωίκαι η άλλη βράδυκαι εναν πρωινό μπαριστα 20 με 30 χρονών απαραίτητες γνώσειςστον καφέ και προϋπηρεσία στον κλάδο της εστίασης,για

19 Μαι
Κηφισιά

Health cafe στη περιοχή της Νέας Κηφισιάς αναζητά προσωπικό για τη στελέχωση των πιο κατω ειδικοτήτων: μπουφέ(κοπέλες),service και delivery. Οι υποψήφιες/οι

18 Ιουν
Νάξος [ManDynamic]

Υποδοχή-Μπουφές-Εξυπηρέτηση πελατών,Νάξος Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών. Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: Διαμονή, διατροφή, μισθός, ασφάλιση,επιδόματα, δώρα.

18 Ιουν
Δήμος Χερσονήσου [Creta Maris Beach Resort]

Το Creta Maris Beach Resort, ξενοδοχείο 5* των Maris Hotels στη Χερσόνησο Κρήτης, ζητά για το τμήμα FB / kitchen Μπουφετζή Α' Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση Πτυχίο σχολής τουριστικής εκπαίδευσης Προσφέρουμε: Εποχιακή απασχόληση Άριστο περιβάλλον εργασίας Διατροφή