13 Ιουν

Μπουφέ/Σέρβις

Αργυρούπολη
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Άτομο για την κάλυψη θέσεων μπουφέ /Σέρβις φιλικό περιβάλλον άνεση Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Μερική...

Σχετικες Αγγελιες

30 Ιουλ
Πειραιάς [BigBen\'s Haunt]

Ζητείται νέα/νέος για μπουφέ και νέα/νεος για σερβις σε καφε/brunch στον Πειραια Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση Μισθός: 600,00€ έως 800,00€

20 Ιουλ
Κηφισιά

Health cafe στη περιοχή της Νέας Κηφισιάς αναζητά προσωπικό για τη στελέχωση των πιο κατω ειδικοτήτων: μπουφέ(κοπέλες),service και delivery. Οι υποψήφιες/οι

20 Ιουλ
Αθήνα

Ζητώ 2 Σερβιτόρες η μία πρωίκαι η άλλη βράδυκαι εναν πρωινό μπαριστα 20 με 30 χρονών απαραίτητες γνώσειςστον καφέ και προϋπηρεσία στον κλάδο της εστίασης,για

16 Αυγ
Δήμος Κω [KIPRIOTIS VILLAGE]

Ο όμιλος ξενοδοχείων Κυπριώτη,που βρίσκεται στην Κω ,ζητά να προσλάβει για τη σεζόν 2018: Μπουφετζήδες Κουζίνας (Refilling) Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 2 ετών Ικανότητα συνεργασίας Ευχάριστη παρουσία Δυνατότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης Γνώση

14 Αυγ
Δήμος Χερσονήσου [Creta Maris Beach Resort]

Το Creta Maris Beach Resort, ξενοδοχείο 5* των Maris Hotels στη Χερσόνησο Κρήτης, ζητά για το τμήμα FB / kitchen Μπουφετζή Α' Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση Πτυχίο σχολής τουριστικής εκπαίδευσης Προσφέρουμε: Εποχιακή απασχόληση Άριστο περιβάλλον εργασίας Διατροφή