13 Ιουν

Μπουφέ/Σέρβις

Αργυρούπολη
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Άτομο για την κάλυψη θέσεων μπουφέ /Σέρβις φιλικό περιβάλλον άνεση Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Μερική...

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαι
Δήμος Μυκόνου [ANEMOESSA BOUTIQUE HOTEL MYKONOS]

Το ξενοδοχείο Anemoessa Boutique Hotel στη Μύκονο δέχεται αιτήσεις για τη θερινή περίοδο 2019 με στόχο την κάλυψη της παρακάτω θέσης: Άτομο για Μπουφέ / Λάντζα Code: BF 1-19 Απαιτούμενα προσόντα: Τουλάχιστον 2 χρόνων σε αντίστοιχη θέση Γνώση της αγγλικής γλώσσας Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Βασικές

20 Μαι
Δήμος Κασσάνδρας [Ikos Resorts]

Καλωσήρθες! Χαιρόμαστε που έχεις φτάσει έως εδώ. Ποιοι είμαστε: Η Ikos Resorts είναι μια πολυτελής αλυσίδα all-inclusive ξενοδοχείων στην Ελλάδα και τη Μεσόγειο. Κάθε ξενοδοχείο της Ikos Resorts προσφέρει πολυτελείς διακοπές σε μοναδικές παραθαλάσσιες τοποθεσίες, προσφέροντας μια ευρεία γκάμα υπηρεσιών σε ένα

20 Μαι
Αθήνα [Ανώνυμη εταιρία]

Εταιρία προσλαμβάνει Yπαλλήλους Mπουφέ  με σχετική προϋπηρεσία για πλήρη απασχόληση στην περιοχή της Βουλιαγμένης Αττικής. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 210 9577218 • 6986 732965

17 Μαι
Δήμος Πάργας [LICHNOS BEACH HOTEL AND SUITES]

Το Lichnos Beach, πολυτελές ξενοδοχείο στην Πάργα, ζητεί να προσλάβει για το διάστημα Μάιος-Οκτώβριος 2019 Μπουφετζή / Μπουφετζού Καθήκοντα θέσης: Προετοιμάζει τον μπουφέ του πρωινού εκτός από τα ζεστά και τα αρτοποιήματα. Προετοιμάζει τους μπουφέδες ανάβοντας τα μπεν μαρί και τα ψυγεία. Φροντίζει για

17 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητείται Προσωπικό για Μπουφέ για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση αγγλικών Ηλικία έως 35 ετών Επικοινωνιακές ικανότητες Ευχάριστη προσωπικότητα Ευελιξία ωραρίου Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Πλήρης απασχόληση Συνεχής