13 Ιουν

Υπεύθυνος-Υπεύθυνη καταστήματος

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία GERO sa που δραστηριοποιείται στο εμπόριο ηλεκτρολογικού υλικού με δεκατρία σημεία παρουσίας στην Ελλάδα επιθυμεί να προσλάβει Υπεύθυνο/η...

Σχετικες Αγγελιες

07 Αυγ
Αθήνα [Party21]

* Υπεύθυνη * Έμπειρη * Αγγλικά * Δυνατότητα ταξίδια εξωτερικού * Η/Υ Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση Μισθός: 0,00€ /μήνας Εμπειρία: * 1-10: 1 χρόνο

05 Αυγ
Αθήνα [VAGRANCY LIFE STYLE]

Η Vagrancy Lifestyle αναζητά Υπεύθυνο καταστήματος λιανικής πώλησης στο κέντρο της Αθήνας. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

03 Αυγ
Αθήνα [FLYING TIGER COPENHAGEN]

Η Flying Tiger Copenhagen σε συνέχεια της ανάπτυξης της παγκοσμίως, είναι η πλέον αναγνωρισμένη και αγαπημένη αλυσίδα καταστημάτων στην Ελλάδα. Η καινοτομία

03 Αυγ
Αθήνα [GLASS CLEANING]

  Υπεύθυνος Εταιρικού Καταστήματος - Αθήνα Η εταιρία επιθυμεί να προσλάβει για την περιοχή της Αθήνα: Υπεύθυνο Εταιρικού Καταστήματος Κωδικός θέσης:ΥΠ-ΚΑΤ-ΑΘΗΝΑ Αρμοδιότητες: Εργασία μέσα στο κατάστημα και εξυπηρέτηση πελατών Γενικότερα όλη η εύρυθμη λειτουργία του καταστήματος με

02 Αυγ
Αθήνα [NEW CULT ΕΠΕ]

Εταιρία στον χώρο των ενδυμάτων – υποδημάτων στη Γλυφάδα αναζητά Υπεύθυνο Καταστήματος Απαιτούμενα προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε ανάλογη θέση Ικανότητα άριστης επικοινωνίας, διοίκησης ανθρώπινου δυναμικού και οργάνωσης Διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας του