12 Σεπ

ΟΔΗΓΟΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρεία διανομής κρεάτων με έδρα τη Θεσσαλονίκη ζητεί οδηγό.Απαραίτητα προσόντα : δίπλωμα Γ κατηγορίας, ΠΕΙ και προυπηρεσία σε ανάλογη θέση. Βιογραφικά στο tiriakidou@yahoo.gr

Σχετικες Αγγελιες

06 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΧΡΗΣΤΟΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΝΤΑΛΙΚΑ - ΠΑΠΑΓΑΛΟ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ - ΕΝΣΗΜΑ

02 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΙΩΑΝΝΟΥ]

Η εταιρία Ιωάννου Ζαχαροπλαστική ζητά Άντρα Αποθηκάριο / Οδηγό κατά προτίμηση έως 35 ετών. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 35 ετών Επίδειξη ομαδικού πνεύματος στην εργασία Ικανότητα ανταπόκρισης υπό συνθήκες πίεσης Προϋπηρεσία Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις Επαγγελματικό δίπλωμα

02 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο διανομής στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης

14 Νοε
Θεσσαλονίκη [DCK CARGO LTD]

Οδηγός διεθνών μεταφορών. Αρμοδιότητες: Δρομολόγια Ελλάδα - Γερμανία Απαραίτητα Προσόντα: Ε κατηγορίας δίπλωμα, ψηφιακή κάρτα Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: Μισθό ασφάλεια

09 Νοε
Πανελλήνια [HEISTERKAMP TRANSPORT GmbH]

Επαγγελματίας Οδηγός (CE) Ψάχνετε για μία καλή και ασφαλή δουλειά ως οδηγός φορτηγού (CE) σε μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες μεταφορών στην Ευρώπη; Προσλαμβάνουμε για μία θέση στο Travemünde και στο Hamm. Περιγραφή θέσης εργασίας: Μεταφέρουμε και παραδίδουμε αγαθά σε όλη τη Γερμανία και σε άλλες χώρες