12 Σεπ

ΟΔΗΓΟΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρεία διανομής κρεάτων με έδρα τη Θεσσαλονίκη ζητεί οδηγό.Απαραίτητα προσόντα : δίπλωμα Γ κατηγορίας, ΠΕΙ και προυπηρεσία σε ανάλογη θέση. Βιογραφικά στο tiriakidou@yahoo.gr

Σχετικες Αγγελιες

06 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Σιδηρόπουλος Χρήστος]

Ζητείται Οδηγός βυτιοφόρου λυμάτων στον δήμο Βόλβης. Πλήρης απασχόληση.

13 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΣΕΙΡΙΟΣ ΕΜΠΟΡΙΑ ΠΟΤΩΝ Α.Ε.]

Ζητούνται οδηγοί για εργασία σε εταιρία εμπορίας και διανομής ποτών. Απαραίτητο Δίπλωμα Κατηγορίας Γ'. Τηλέφωνο επικοινωνίας Κος Μωυσίδης Δευτέρα με Παρασκευή αυστηρά 9πμ - 5μμ

14 Ιουν
Θεσσαλονίκη [AΓΡΟΧΗΜΙΚΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ Α.Ε.]

Οδηγός-Αποθηκάριος Ζητείται οδηγός – αποθηκάριος (Ε' κατηγορίας δίπλωμα) από εταιρεία εμπορίας λιπασμάτων με έδρα το Καλοχώρι Θεσσαλονίκης. Δεκτές μόνο σοβαρές προτάσεις και με δίπλωμα ΑDR. Θα προτιμηθούν οι υποψήφιοι με εμπειρία σε δρομολόγια Βορείου Ελλάδος με ζήλο και θέληση για δουλειά, ηλικίας όχι πάνω από 50 ετών. Αποστείλατε βιογραφικό στο agrong@otenet.gr

12 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΔΙΚΤΥΟ ΔΙΑΝΟΜΩΝ]

Οδηγός διανομής ζαχαρωδών προϊόντων Αρμοδιότητες: Διανομή Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα Γ' κατηγορίας και Π.Ε.Ι. Επιθυμητά Προσόντα: Υπευθυνότητα, συνέπεια, τιμιότητα, επαγγελματισμός, ομαδικό πνεύμα συνεργασίας Η εταιρία προσφέρει: Πλήρη ασφάλιση, πενθήμερη εργασία, μονιμότητα

10 Ιουν
Θεσσαλονίκη [FRESH WATER]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας: ΟΔΗΓΟΣ ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑ Γ ¨ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΙ