12 Σεπ

ΟΔΗΓΟΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρεία διανομής κρεάτων με έδρα τη Θεσσαλονίκη ζητεί οδηγό.Απαραίτητα προσόντα : δίπλωμα Γ κατηγορίας, ΠΕΙ και προυπηρεσία σε ανάλογη θέση. Βιογραφικά στο tiriakidou@yahoo.gr

Σχετικες Αγγελιες

06 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο

03 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ELTON AEBE]

Η ELTON - μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες που δραστηριοποιούνται στην ελληνική αγορά στην εμπορία χημικών προϊόντων και άλλων πρώτων υλών διεθνώς καταξιωμένων οίκων, εισηγμένη στο Χρηματιστήριο Αθηνών, με 35 χρόνια λειτουργίας, και δυναμική παρουσία σε 6 χώρες: Ελλάδα, Ρουμανία, Βουλγαρία, Σερβία,

18 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Π. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ]

Ζητείται οδηγός έως 35 ετών. Αρμοδιότητες: Διανομή ειδών στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα Γ' κατηγορίας + Π.Ε.Ι. , εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις. Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση. Η εταιρία προσφέρει: Βασικό μισθό.

14 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Οδηγός Προσωπικό ξενοδοχείου (TOUR 1409), Θεσσαλονίκη. Περιγραφή: Γνωστό ξενοδοχείο 4 αστέρων στη Θεσσαλονίκη, αναζητά προσωπικό για την κάλυψη των έκτακτων και τακτικών αναγκών του. Ειδικότητα: Οδηγός Οι κατάλληλοι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν αντίστοιχη επαγγελματική εμπειρία. [Για να στείλετε

11 Σεπ
Δήμος Χανίων [ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ]

Ζητείται Οδηγός / Μεταφορέας Απαραίτητα προσόντα: Με επαγγελματική άδεια οδήγησης Γ’-Δ’-Ε΄κατηγορίας Με πιστοποίηση ΠΕΙ (πιστοποιητικό επαγγελματικής ικανότητας) Κάρτα ταχογράφου Υπευθυνότητα και αγάπη για τα παιδιά Απόφοιτος Λυκείου ή ΙΕΚ Απαραίτητη η εμπειρία οδήγησης μεγάλων