13 Ιουν

Υπάλληλοι Γραφείου (8ωρο)

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλοι Γραφείου (8ωρο) Η ICAP Employment Solutions, για λογαριασμό πελάτη της πολυεθνικής εταιρίας στον χώρο των τηλεπικοινωνιών, αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη θέσεων 8ωρης απασχόλησηςστο τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών. Περιγραφή θέσης: Ο/Η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για την ολιστική...

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιουν
Πανελλήνια [Διακεκριμένη εταιρία]

Υπάλληλοι Γραφείου Διακεκριμένη εταιρία στον χώρο της τηλεφωνικής εξυπηρέτησης, εκπροσωπώντας μεγάλες εταιρίες στον χώρο των τηλεπικοινωνιών, της ενέργειας και του τραπεζικού τομέα, ζητά να προσλάβει υπαλλήλους γραφείου για μερική απασχόληση στο τηλεφωνικό κέντρο της. Προφίλ υποψηφίου:

14 Ιουν
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Εταιρία στη Μάνδρα Αττικής που δραστηριοποιείται στον τομέα των εθνικών μεταφορών ζητεί άντρες έως 40 ετών με σημαντική προϋπηρεσία στον τομέα των μεταφορών για το Γραφείο Κίνησης στα υποκαταστήματά της σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

11 Ιουν

Ζητούνται Υπάλληλοι Γραφείου για Τηλεφωνική Προώθηση Προϊόντων και Υπηρεσιών Απαραίτητα προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία και ευχέρεια στη διαπραγμάτευση Ορθή χρήση του προφορικού λόγου Γνώση Η/Υ Ευελιξία ωραρίου Συνέπεια Στοχοθεσία Η εταιρία προσφέρει: Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

08 Ιουν
Πανελλήνια [ONLINE SALES]

Υπάλληλοι Γραφείου Τηλεφωνικής Εκπροσώπησης για λογαριασμό κορυφαίων παρόχων τηλεπικοινωνιών πλήρους ή μερικής απασχόλησης (8ωρης ή 6ωρης) Περιγραφή: Η Online Sales ως customer experience provider προσφέρει ολοκληρωμένες υπηρεσίες τηλεφωνικής εκπροσώπησης με σκοπό την ανάπτυξη νέου και τη διαχείριση

07 Ιουν
Πανελλήνια [ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΑΕ]

Ο όμιλος εταιριών υγείας Βιοϊατρική με ηγετική θέση στον χώρο της υγείας στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξής του δικτύου του επιθυμεί να προσλάβει: Υπαλλήλους Γραφείου 6ωρης απασχόλησης για τη στελέχωση των διαγνωστικών κέντρων, καθώς και του τηλεφωνικού κέντρου. Απαραίτητα προσόντα και