13 Ιουν

Υπάλληλοι Γραφείου (8ωρο)

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλοι Γραφείου (8ωρο) Η ICAP Employment Solutions, για λογαριασμό πελάτη της πολυεθνικής εταιρίας στον χώρο των τηλεπικοινωνιών, αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη θέσεων 8ωρης απασχόλησηςστο τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών. Περιγραφή θέσης: Ο/Η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για την ολιστική...

Σχετικες Αγγελιες

23 Σεπ
Πανελλήνια [ICAP EMPLOYMENT SOLUTIONS]

Υπάλληλοι Γραφείου (8ωρο) Η ICAP Employment Solutions, για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρίας στον χώρο των τηλεπικοινωνιών, αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη θέσεων 8ωρης απασχόλησης στο τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών. Περιγραφή θέσης: Ο/η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για την ολιστική

22 Οκτ
Αθήνα [Icap career]

JOB DESCRIPTION Υπάλληλοι Γραφείου (8ωρο) Η ICAP Employment Solutions, για λογαριασμό πελάτη της πολυεθνικής εταιρίας στον χώρο των τηλεπικοινωνιών, αναζητά

22 Οκτ
Αθήνα [ICAP Group]

Υπάλληλοι Γραφείου (8ωρο) Η ICAP Employment Solutions, για λογαριασμό πελάτη της πολυεθνικής εταιρίας στον χώρο των τηλεπικοινωνιών, αναζητά υποψηφίους για

19 Οκτ
Πανελλήνια [First Dial Telecommunications]

Υπάλληλοι Γραφείου ζητούνται για διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων. Περιγραφή θέσης: Η θέση γραφείου αφορά άτομα όλων των ηλικιών τα οποία έχουν διάθεση για δουλειά και θα μπορέσουν να ενταχθούν άμεσα σε ένα από τα τμήματα του τηλεφωνικού μας κέντρου. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος λυκείου, ΙΕΚ ή

16 Οκτ
Πανελλήνια [Ανώνυμος εταιρία]

Ανώνυμος εταιρία ζητεί Υπαλλήλους Γραφείου για τηλεφωνική ενημέρωση των πελατών της στον τομέα της υγείας. Προσφέρεται βασικός μισθός και ασφάλεια συν ιδιωτική κάλυψη. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]