13 Ιουν

Ζητειται κοπελα για εργασια σε σουβλατζιδικο στο κεντρο της Θεσσαλονικης

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητειται κοπελα για εργασια σε σουβλατζιδικο στο κεντρο της Θεσσαλονικης (περιοχη Αγιου Δημητριου)
Περισσοτερες πληροφοριες : 2310-213-634
Υπευθυνος καταστηματος: Ξανθουλα
Αρμοδιότητες: Τυλιγμα,σερβις
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

10 Ιαν
Θεσσαλονίκη [SKYSERV]

Η Skyserv, ηγέτιδα εταιρεία στο χώρο της επίγειας εξυπηρέτησης αεροσκαφών, ανακοινώνει κενές θέσεις εργασίας για τον σταθμό στον αερολιμένα της Θεσσαλονίκης σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα. Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο email skgadmin@skyserv.aero, υπόψη κ. Αποστολίδου. Περιγραφή Θέσης Απαραίτητα Προσόντα Υπάλληλοι Εξυπηρέτησης Επιβατών • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας • Γνώση οποιασδήποτε...

... άλλης ξένης γλώσσας θεωρείται προσόν
• Βασικές δεξιότητες ηλεκτρονικών υπολογιστών
• Ικανότητες επικοινωνίας
• Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
Υπάλληλοι Πίστας
• Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
Οδηγοί
• Άδεια Οδήγησης Δ’ κατηγορίας σε ισχύ
• Βασική γνώση Αγγλικής Γλώσσας
• Υψηλή αίσθηση ασφάλειας και ευθύνης
Εργάτες
Καθαρίστριες

Η αξιολόγηση των βιογραφικών θα ξεκινήσει άμεσα και θα συνεχιστεί μέχρι την κάλυψη των θέσεων εργασίας.
Υπεύθυνος επικοινωνίας: ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ.
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 2310489582

Tags:

20 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών, με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για την αποθήκη Θεσσαλονίκης στο Καλοχώρι Senior

20 Ιαν

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών, με παρουσία σε όλη την Ελλάδα καιμέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο διανομής στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης

18 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [COSMOS ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ]

Η Κόσμος Συμβουλευτική Α.Ε., μία από τις ηγετικές εταιρίες στον κλάδο των συμβούλων επιχειρήσεων της Ελλάδας με έδρα τη Θέρμη Θεσσαλονίκης, ζητεί Προϊστάμενο Τμήματος Αναπτυξιακών Προγραμμάτων Κωδικός: 28719/18 Αρμοδιότητες: Σύμβουλος υποστήριξης επενδυτών Συντονισμός και έλεγχος τμήματος

16 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [LIDL]

Στέλεχος Τομέα Νομικών Υπηρεσιών Compliance στη Σίνδο Θεσσαλονίκης Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl, είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα