13 Ιουν

Ζητειται κοπελα για εργασια σε σουβλατζιδικο στο κεντρο της Θεσσαλονικης

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητειται κοπελα για εργασια σε σουβλατζιδικο στο κεντρο της Θεσσαλονικης (περιοχη Αγιου Δημητριου)
Περισσοτερες πληροφοριες : 2310-213-634
Υπευθυνος καταστηματος: Ξανθουλα
Αρμοδιότητες: Τυλιγμα,σερβις
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

04 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ]

ΑΠΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΠΡΩΙΝΩΝ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΚΑΙ SERVICE. ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ. ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΤΟ hotelcv615@gmail.com

14 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Μεγάλη εταιρία]

3 Πωλητές/τριες – Κέντρο Θεσσαλονίκης Καλύπτονται άμεσα 3 θέσεις του τμήματος πωλήσεων μεγάλης εταιρίας στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Στο πλαίσιο νέας επικοινωνιακής εκστρατείας καινούριου πελάτη γίνεται επέκταση των δραστηριοτήτων της και αναζητά: Νέους έως 30 ετών με απολυτήριο λυκείου και

12 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΜΠΕΣ ΣΤΟ ΨΗΤΟ]

Ζητηται κοπελα εως 25 ετων για εργασια σε κουζινα καταστηματος εστιασης με μπεργκερ με ορεξη για δουλεια στην δυτικη θεσσαλονικη..

08 Ιουν

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΑΠΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ. ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ hotelcv615@gmail.com

05 Ιουν
Θεσσαλονίκη [CTG Advertising]

Καλύπτονται άμεσα 3 θέσεις του τμήματος πωλήσεων μεγάλης εταιρείας στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Στα πλαίσια νέας επικοινωνιακής εκστρατείας καινούριου πελάτη γίνεται επέκταση των δραστηριοτήτων της και αναζητά: • νέους έως 30 ετών - με απολυτήριο Λυκείου & επαγγελματική εμφάνιση, επιθυμητά σπουδές τριτοβάθμιας εκπαίδευσης • νέες έως 27 ετών - με άνεση στην επικοινωνία, με άμεση διαθεσιμότητα, ενώ θα εκτιμηθεί εμπειρία σε τομείς επικοινωνίας/διαφήμισης/προώθησης...

... πωλήσεων
Θα υπάρξει τηλεφωνική επικοινωνία με όλους τους ενδιαφερόμενους, δεδομένου ότι το βιογραφικό τους σημείωμα έχει αξιολογηθεί θετικά, ενώ παράλληλα θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια κατά την διαδικασία αξιολόγησης και επιλογής.

Καταληκτική ημερομηνία αποστολής αιτήσεων-βιογραφικών: 23/6/2018