12 Ιουν

Ζητειται αισθητικός-Μανικιουριστ

Αμοργός Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αισθητικός-Μανικιουριστ
Αρμοδιότητες: Αισθητικός-Μανικιουριστ
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ με γνώσεις πεντικιούρ - μανικιούρ, για εργασία στην Αμοργό, ικανοποιητικός μισθός + ασφάλιση+μπόνους + Διαμονή

Σοφία Χαρτοφυλακα

Σχετικες Αγγελιες

31 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Medimart]

Ζητείται Αισθητικός με εμπειρία στον χώρο του δερμοκαλλυντικού και στις πωλήσεις για παραφαρμακείο στην περιοχή της Κ. Τούμπας. Απαιτείται άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας  και χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών. Απαραίτητη προϋπηρεσία στην προώθηση προϊόντων και στις πωλήσεις. Αποστολή Βιογραφικού: stellakrsgr@gmail.com

19 Αυγ
Καλλιθέα [Προπό Καλλιθέα]

Άριστη γνώση μηχανών, υπολογιστών, με εμπειρία, κάτω των 30 ετών, ανεξαρτήτως φύλου, αποκλείονται οι παίχτες Είδος Εργασίας: Μερική απασχόληση, Προσωρινός

17 Αυγ
Αθήνα [Κατάστημα Λιανικής]

ΚΥΡΙΑ έως 35 ετών, ζητείται για γραμματειακή υποστήριξη σε κατάστημα λιανικής στο Γουδί, απαραίτητο προσόν καλή γνώση Η/Υ. Βιογραφικά στο e-mail: gviniosae

17 Αυγ
Αθήνα [E-Shop Φαρμακείου]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ τηλεφωνικής εξυπηρέτησης πελατών & διαχείρισης παραγγελιών e-shop, από μεγάλο φαρμακείο στα Νότια Προάστια. Παροχές εταιρείας: Πλήρες πακέτο

17 Αυγ
Αθήνα [Athens Boutique Hotel]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ απογευματινός receptionist με προϋπηρεσία για πλήρη απασχόληση σε κεντρικό ξενοδοχείο της Αθήνας. Απαραίτητη η άριστη γνώση αγγλικών και η γνώση