12 Ιουν

Ζητειται αισθητικός-Μανικιουριστ

Αμοργός Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αισθητικός-Μανικιουριστ
Αρμοδιότητες: Αισθητικός-Μανικιουριστ
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ με γνώσεις πεντικιούρ - μανικιούρ, για εργασία στην Αμοργό, ικανοποιητικός μισθός + ασφάλιση+μπόνους + Διαμονή

Σοφία Χαρτοφυλακα

Σχετικες Αγγελιες

24 Μαι
Αθήνα [Πολυχώρος]

ΠΟΛΥΧΩΡΟΣ στον Άλιμο ζητεί συνεργασία μόνιμη με έμπειρη αισθητικό, εμφανίσιμη, οργανωτική, Ελληνίδα, έως 40 ετών, η οποία να εκτελεί και καθήκοντα receptionist

18 Μαι
Θεσσαλονίκη [Bellezza]

Τεχνητρια νυχιών Αρμοδιότητες: Μανικιουρ Πεντικιούρ τεχνητά νύχια Απαραίτητα Προσόντα: πτυχίο τεχνητριας νυχιών Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: βασικό μισθό και ασφάλιση

18 Μαι
Θεσσαλονίκη [Κελάδη ρενα]

αισθητικος Αρμοδιότητες: πρακτική άσκηση Απαραίτητα Προσόντα: πτυχίο ΑΤΕΙ Επιθυμητά Προσόντα: μανικιουρ πεντικιούρ Η εταιρία προσφέρει:

18 Ιουν
Πανελλήνια [FIGURA ]

Ο όμιλος αισθητικής ιατρικής Figura ζητεί κατάλληλες υποψήφιες για την κάλυψη θέσεων στα καταστήματα της Θεσσαλονίκης. Αισθητικός Kωδικός θέσης: FT 31 Προφίλ υποψηφίων: Ελάχιστη εμπειρία 2 ετών σε αντίστοιχη θέση του κλάδου Πτυχίο Τ.Ε.Ι. αισθητικής θεωρείται σημαντικό προσόν Γνώση χειρισμού

18 Ιουν

Ο όμιλος αισθητικής ιατρικής Figura ζητεί κατάλληλες υποψήφιες για την κάλυψη θέσεων στα καταστήματα των Αθηνών. Αισθητικός Kωδικός θέσης: FA 31 Προφίλ υποψηφίων: Ελάχιστη εμπειρία 2 ετών σε αντίστοιχη θέση του κλάδου Πτυχίο Τ.Ε.Ι. αισθητικής θεωρείται σημαντικό προσόν Γνώση χειρισμού μηχανημάτων