12 Ιουν

Ζητειται αισθητικός-Μανικιουριστ

Αμοργός Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αισθητικός-Μανικιουριστ
Αρμοδιότητες: Αισθητικός-Μανικιουριστ
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ με γνώσεις πεντικιούρ - μανικιούρ, για εργασία στην Αμοργό, ικανοποιητικός μισθός + ασφάλιση+μπόνους + Διαμονή

Σοφία Χαρτοφυλακα

Σχετικες Αγγελιες

15 Φεβ
Δήμος Θάσου [ROYAL PARADISE BEACH RESORT & SPA]

Αισθητικός / Spa Therapist – Καβάλα Το Egnatia City Hotel Spa 4+ αστέρων, που βρίσκεται στην κορυφή του λόφου της Καβάλας, απέχει 32 χλμ. από το αεροδρόμιο «Μέγας Αλέξανδρος» και μόλις 5 λεπτά οδικώς από το κέντρο της πόλης, ζητά να στελεχώσει τη θέση του αισθητικού / spa therapist της ξενοδοχειακής μονάδας. Απαιτούμενα

14 Φεβ
Πανελλήνια [PILOT BEACH RESORT]

Το 5 αστέρων ξενοδοχείο Pilot Beach Resort στη Γεωργιούπολη Χανίων αναζητεί Αισθητικό για την τουριστική περίοδο 2019. με γνώσεις μασάζ. Προσφέρουμε: Άριστο επαγγελματικό περιβάλλον Mισθό αναλόγως προσόντων Ασφάλιση, διαμονή, διατροφή Δυνατότητες επαγγελματικής ανέλιξης [Για να στείλετε το

14 Φεβ
Πάρος [Αντωνία]

καμαριέρα για την καλοκαιρινή σεζόν Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: αγγλική γλώσσα εταιρία προσφέρει:

13 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Θες3D]

Ζητείται άτομο με εμπειρία στην τρισδιάστατη εκτύπωση (3D PRINTING), με απαραίτητες γνώσεις των προγραμμάτων BLENDER και Z BRUSH. Βιογραφικά στο: info@thes3d.gr

13 Φεβ
Πανελλήνια [G-HOTELS]

Από την ξενοδοχειακή αλυσίδα G-Ηotels στην Καλλιθέα Χαλκιδικής ζητείται Συνεργάτης Αισθητικός με γνώσεις και εμπειρία στην περιποίηση νυχιών και προσώπου, που θα αναλάβει κατάστημα καλλωπισμού σε ιδιαίτερα τουριστικό μέρος για την καλοκαιρινή σεζόν. Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να