12 Ιουν

Ζητειται αισθητικός-Μανικιουριστ

Αμοργός Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αισθητικός-Μανικιουριστ
Αρμοδιότητες: Αισθητικός-Μανικιουριστ
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ με γνώσεις πεντικιούρ - μανικιούρ, για εργασία στην Αμοργό, ικανοποιητικός μισθός + ασφάλιση+μπόνους + Διαμονή

Σοφία Χαρτοφυλακα

Σχετικες Αγγελιες

08 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ANIMUS MASSAGE]

Ζητείται Μασερ για χώρο spa για το κέντρο της Θεσσαλονίκης, απαραίτητη εμπειρία με γνώσεις σε θεραπείες και είδη μάλαξης. Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

19 Οκτ
Δήμος Θήρας [AQUA HOTELS ΑΞΤΕ]

Το 5* ξενοδοχείο Aqua Luxury Suites, που βρίσκεται στη Σαντορίνη, ζητεί να καλύψει τη θέση του/της Μασέρ / Αισθητικού Απαραίτητα προσόντα: Προηγούμενη πείρα σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Απόφοιτος σχολής αισθητικής Γνώση διάφορων ειδών μασάζ Γνώση Αγγλικών Επαγγελματική εμφάνιση και

19 Οκτ
Αθήνα [Electra Hotels & Resorts]

H ξενοδοχειακή αλυσίδα Electra Hotels & Resorts, η οποία δραστηριοποιείται στην Αθήνα, τη Θεσσαλονίκη, και τη Ρόδο ζητά να καλύψει για τα ξενοδοχεία της

19 Οκτ
Αθήνα [Lidl Ελλάς]

Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl, είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για το

18 Οκτ
Αθήνα [GROUP 22 AE]

Η Group 22 AE ζητά Προσωπικό Ασφαλείας για μόνιμη εργασία , με άδεια ασκήσεως επαγγέλματος σε ισχύ,κάτοχος μεταφορικού μέσου θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν