12 Ιουν

Ζητειται αποθηκαριος

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

αποθηκάριος
Αρμοδιότητες: χειρονακτική εργασία
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:μισθο και ασφαλεια

Σχετικες Αγγελιες

16 Μαι
Ανατολικής Αττικής [Βιομηχανία κατεψυγμένων τροφίμων]

Από μεγάλη βιομηχανία κατεψυγμένων τροφίμων στο Κορωπί ζητείται Αποθηκάριος / Μοιραστής Κατεψυγμένων Προϊόντων για μόνιμη εργασία. Απαιτούνται: Γραμματικές γνώσεις: Τουλάχιστον απόφοιτος λυκείου Ηλικία: 30-35 ετών Η εργασία είναι 6ήμερη, απογευματινή (12:00-20:00). Χώρος εργασίας: Εντός κατάψυξης

08 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [EUROPA ALUMINIUM SYSTEMS]

Βιομηχανία που κατέχει ηγετική θέση στον χώρο της διέλασης αλουμινίου ζητεί για άμεση πρόσληψη Οδηγό Γ' Κατηγορίας / Αποθηκάριο Κωδικός θέσης: Store.ΘΕΣ/ΝΙΚΗ για το εμπορικό κατάστημα της εταιρίας στην περιοχή της Θεσσαλονίκης. Ο υποψήφιος για πρόσληψη υπάλληλος θα εκτελεί μεταξύ άλλων τη

07 Μαι
Ηράκλειο [FAMILY ENTERPRISE]

Προετοιμασία παραγγελιών,φόρτωση,εκφόρτωση,παραλαβές και τακτοποίηση των εμπορευμάτων στην αποθήκη ή διανομή εμπορευμάτων σε όλη την Κρήτη. Απαραίτητα προσόντα: • Απαραίτητη Επιθυμητή προϋπηρεσία σε μηχανογραφημένη αποθήκη. • Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις. • Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση – 5 Ημερες / 40 Ωρες. • Μισθος: 600€ + ΙΚΑ + Δώρο + Προοπτικές οικονομικής εξέλιξης. • Κάτοικος Ηρακλείου. • Απαιτούμενη εκπαίδευση:...

... απολυτήριο λυκείου και γνώση Η/Υ.

• Απαιτούμενη: άδεια οδήγησης ερασιτεχνικού διπλώματος.

• Ηλικία έως 30 ετών.

• Καθαρό ποινικό μητρώο.

Tags:

06 Μαι
Θεσσαλονίκη [INTERLIFE PROPERTIES]

Επιθυμητά Προσόντα: • Εμπειρία στον κλάδο Real Estate • Πτυχίο σε επιστήμες Μηχανικών Κτιρίων

06 Μαι
Θεσσαλονίκη [coffeehouse]

Σερβιτόρα Αρμοδιότητες: Service Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα: Αγγλικά Η εταιρία προσφέρει: Μισθός και ένσημα