12 Ιουν

Ζητειται αποθηκαριος

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

αποθηκάριος
Αρμοδιότητες: χειρονακτική εργασία
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:μισθο και ασφαλεια

Σχετικες Αγγελιες

10 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [PEOPLE AT WORK]

Η peopleatwork hellas είναι ο αποτελεσματικός συνεργάτης των εταιριών σε θέματα στελέχωσης και ανάπτυξης του ανθρώπινου δυναμικού τους, το γραφείο-boutique που μπορεί να εστιάζει και να καλύπτει με συνέπεια και επαγγελματισμό τις ανάγκες των εταιριών και των υποψηφίων. Ο πελάτης μας είναι ανώνυμη

10 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [SANTA BEACH HOTEL]

Ζητείται Αποθηκάριος με προϋπηρεσία για ετήσια απασχόληση σε ξενοδοχειακή μονάδα στην Αγία Τριάδα Θεσσαλονίκης. Μισθός αναλόγως προσόντων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

10 Ιαν
Θεσσαλονίκη [VAGMAR]

Ζητείται αποθηκάριος για πλήρη απασχόληση σε αποθήκη με τουριστικά είδη στη Γιαννιτσών 110

07 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΣΤΙΑ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ]

Η Εστία Αρτοποιία, μια πρωτοπόρα εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και ζαχαροπλαστικής, με οργανωμένο δίκτυο 19 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, για τις ανάγκες της βιομηχανικής της παραγωγής επιθυμεί να προσλάβει: Αποθηκάριο Προφίλ υποψηφίου: Απαραίτητη εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών σε

05 Ιαν
Θεσσαλονίκη [LK PRINTING]

Από μεγάλη εταιρία Ψηφιακών Εκτυπώσεων ζητείται γραφίστας ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ Πτυχίο Γραφιστικής ή Εφαρμοσμένων τεχνών Άριστη γνώση Illustrator/Photoshop/InDesign/Corel σε περιβάλλον P.C Απαραίτητη προϋπηρεσία Γνώσεις Prepress θα εκτιμηθούν Δεξιότητες επικοινωνίας, συνέπεια και ομαδικό πνεύμα Ευχέρεια χρήσης MS Office (Word, Excel, PowerPoint) Γνώση Αγγλικής γλώσσας Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους Ηλικία: 25 ετών...

... και άνω

Αποστολή βιογραφικού και portolio εργασιών στο info@lkprinting.gr