12 Ιουν

Ζητειται αποθηκαριος

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

αποθηκάριος
Αρμοδιότητες: χειρονακτική εργασία
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:μισθο και ασφαλεια

Σχετικες Αγγελιες

18 Οκτ
Ανατολικής Αττικής [Μεγάλη βιομηχανία κατεψυγμένων τροφίμων]

Από μεγάλη βιομηχανία κατεψυγμένων τροφίμων στο Κορωπί ζητείται Αποθηκάριος / Μοιραστής Κατεψυγμένων Προϊόντων για μόνιμη εργασία. Απαιτούνται: Γραμματικές γνώσεις: τουλάχιστον απόφοιτος λυκείου Ηλικία: 30-35 ετών Η εργασία είναι 6ήμερη απογευματινή (12:00-20:00). Χώρος εργασίας: εντός κατάψυξης

17 Οκτ
Αθήνα [Market In ΑΕΒΕ]

Εμείς, η ομάδα της Market in μοιραζόμαστε το ίδιο εργασιακό πάθος και ένα κοινό όραμα ως 100% ελληνική αλυσίδα supermarket, συνοικιακών καταστημάτων, που

17 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Θανάσης ]

Καβαλάρι Θεσσαλονίκης, για πλήρη απασχόληση, τηλ : 6974845059

17 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Emporio Grama]

Ζητείται έμπειρη πωλήτρια για το κατάστημα γυναικείων ρούχων GRAMA στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Αποστολή βιογραφικών στο e-mail: grama@grama.gr

16 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Autoparts Drakoglou]

Ζητείται Αποθηκάριος / Διανομέας από την εταιρία ανταλλακτικών αυτοκινήτου Δράκογλου στη Θεσσαλονίκη. [Για να στειλετε βιογραφικο καντε κλικ εδω.]