12 Ιουν

ΟΔΗΓΟΣ - ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ ΣΕ ΚΑΒΑ ΠΟΤΩΝ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Οδηγός Αποθηκάριος σε Κάβα Ποτών full-time, εργασία εξαήμερη.
Αρμοδιότητες: Παραλαβή & Αποθήκευση Εμπορευμάτων, Ετοιμασία Παραγγελιών και Διανομή Εμπορευμάτων.
Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα οδήγησης β´κατηγορίας, Άνδρας, Ηλικία έως 40 ετών, Βιβλιάριο υγείας
Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία στον χώρο των τροφίμων ποτών, Γνώστης Ανατολικής Θεσσαλονίκης
Η εταιρία προσφέρει: Μηνιαίο μισθό μέσω τραπέζης & Ασφάλιση.

Αποστολή Βιογραφικών στο email: deconomy@yahoo.gr

Σχετικες Αγγελιες

17 Αυγ
Δήμος Λαγκαδά [DATA MEDIA]

Η Data Media – Καϊσίδης Ντέμης ΣΙΑ Ε.Ε. δραστηριοποιείται στην ελληνική αγορά από το 2001, εξειδικεύεται στο χονδρικό εμπόριο, κατέχει κορυφαία θέση ανάμεσα στις εταιρίες του κλάδου και έχει πιστοποιηθεί με ISO 9001 και ISO 27001 για το σύνολο των εργασιών της. Η εταιρία ενδιαφέρεται να προσλάβει στην περιοχή του

14 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [West SA]

Η West A.E., εταιρία παροχής υπηρεσιών sales και marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια, συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη της Θεσσαλονίκης: Νέους / Νέες για Προώθηση Καπνικών Προϊόντων Ποτών

10 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο

10 Αυγ
Αθήνα [ΧΡΩΜΑΤΑ ΛΑΓΟΣ]

Ζητείται Οδηγός Γ' κατηγορίας - Αποθηκάριος από εμπορική εταιρεία με έδρα την Αργυρούπολη, η οποία δραστηριοποιείται στο εμπόριο χρωμάτων & βερνικιών.

09 Αυγ
Αθήνα [KAVOURAS GROUP]

Η Pop Air αναζητά Οδηγό / Αποθηκάριο για την κεντρική της αποθήκη στη Μεταμόρφωση Αττικής. Ο κατάλληλος υποψήφιος θα πρέπει απαραίτητα να έχει σχετική προϋπηρεσία τόσο ως οδηγός όσο και ως προς αποθηκάριος σε είδη ρουχισμού. Τυχόν γνώση των προγραμμάτων Microsoft Office και Softone θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν.