12 Ιουν

ΟΔΗΓΟΣ - ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ ΣΕ ΚΑΒΑ ΠΟΤΩΝ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Οδηγός Αποθηκάριος σε Κάβα Ποτών full-time, εργασία εξαήμερη.
Αρμοδιότητες: Παραλαβή & Αποθήκευση Εμπορευμάτων, Ετοιμασία Παραγγελιών και Διανομή Εμπορευμάτων.
Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα οδήγησης β´κατηγορίας, Άνδρας, Ηλικία έως 40 ετών, Βιβλιάριο υγείας
Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία στον χώρο των τροφίμων ποτών, Γνώστης Ανατολικής Θεσσαλονίκης
Η εταιρία προσφέρει: Μηνιαίο μισθό μέσω τραπέζης & Ασφάλιση.

Αποστολή Βιογραφικών στο email: deconomy@yahoo.gr

Σχετικες Αγγελιες

08 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [EUROPA ALUMINIUM SYSTEMS]

Βιομηχανία που κατέχει ηγετική θέση στον χώρο της διέλασης αλουμινίου ζητεί για άμεση πρόσληψη Οδηγό Γ' Κατηγορίας / Αποθηκάριο Κωδικός θέσης: Store.ΘΕΣ/ΝΙΚΗ για το εμπορικό κατάστημα της εταιρίας στην περιοχή της Θεσσαλονίκης. Ο υποψήφιος για πρόσληψη υπάλληλος θα εκτελεί μεταξύ άλλων τη

02 Μαι
Θεσσαλονίκη [TRANSCOMBI EXPRESS SALONICA ΕΠΕ]

Απο καταξιωμένη εταιρία μεταφορών στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης ζητούνται : Αποθηκάριος, Β. Αποθηκαρίου - Φορτοεκφορτωτής , Οδηγός με δίπλωμα Γ' κατηγορίας . Η εταιρία προσφέρει: Αριστο περιβάλλον εργασίας , μόνιμη απασχόληση Βιογραφικά στο email npanagiotidis@transcombi.com.gr

23 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΙΩΑΝΝΟΥ]

Η εταιρία Ιωάννου Ζαχαροπλαστική ζητά: Οδηγό / Αποθηκάριο κατά προτίμηση έως 35 ετών. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 35 ετών Επίδειξη ομαδικού πνεύματος εργασίας Ικανότητα ανταπόκρισης υπό συνθήκες πίεσης Προϋπηρεσία Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις Επαγγελματικό δίπλωμα οδήγησης

17 Μαι
Πανελλήνια [ΔΕΙΠΝΟΣΟΦΙΣΤΗΡΙΟΝ]

Το Δειπνοσοφιστήριον εταιρία catering αναζητά Οδηγό/Αποθηκάριο που θα στελεχώσει το τμήμα της εταιρίας. Κύριες Αρμοδιότητες: Φροντίζει για την ασφαλή φόρτωση και εκφόρτωση των προϊόντων καθώς και την αποθήκευσή τους Φροντίζει για την παράδοση των υλικών Μεριμνά για την άριστη τακτοποίηση των

15 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ]

Ζητείται Διασώστης - Οδηγός Ασθενοφόρου Απαραίτητα προσόντα: Πιστοποίηση από το ΕΚΑΒ Εμπειρία στην οδήγηση Πλήρης απασχόληση Περιοχή: Θεσσαλονίκη Αποστείλατε βιογραφικό στο [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] αναγράφοντας τον κωδικό «100». Τα στοιχεία που υποβάλετε θα