12 Ιουν

ΟΔΗΓΟΣ - ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ ΣΕ ΚΑΒΑ ΠΟΤΩΝ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Οδηγός Αποθηκάριος σε Κάβα Ποτών full-time, εργασία εξαήμερη.
Αρμοδιότητες: Παραλαβή & Αποθήκευση Εμπορευμάτων, Ετοιμασία Παραγγελιών και Διανομή Εμπορευμάτων.
Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα οδήγησης β´κατηγορίας, Άνδρας, Ηλικία έως 40 ετών, Βιβλιάριο υγείας
Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία στον χώρο των τροφίμων ποτών, Γνώστης Ανατολικής Θεσσαλονίκης
Η εταιρία προσφέρει: Μηνιαίο μισθό μέσω τραπέζης & Ασφάλιση.

Αποστολή Βιογραφικών στο email: deconomy@yahoo.gr

Σχετικες Αγγελιες

25 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΤΡΟΦΟΔΙΕΣ ΓΑΝΙΩΤΗ ΕΠΕ]

ΟΔΗΓΟΣ ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ-ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΥΓΕΙΑΣ-ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ,ΓΝΩΣΤΗΣ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Α+Γ ΠΟΔΙ,ΒΕΡΟΙΑ ,ΝΑΟΥΣΑ, ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΞΑΗΜΕΡΗ,ΔΩΡΑ+ΑΔΕΙΕΣ+ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ+ΜΙΣΘΟΣ ΜΗΝΙΑΙΟΣ ΜΕΣΩ ΤΡΑΠΕΖΗΣ+ΑΣΦΑΛΕΙΑ.+ΤΗΛΕΦΩΝΟ. ΤΗΛ.ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 6993230331 ΑΠΟ ΤΙΣ 18:00-19:00

14 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Γιώργος]

Συνεταιρισμός παραγωγής γαλακτοκομικών προϊόντων με έδρα την Προσοτσάνη Δράμας, αναζητά να προσλάβει Οδηγό με δίπλωμα Γ' Κατηγορίας και προϋπηρεσία  στην διανομή προϊόντων, για την πόλη της Θεσσαλονίκης. Αποστολή βιογραφικών: meleneklis1806@gmail.com

14 Ιαν

11 Ιαν
Αθήνα [E-GATE]

Η Ε-Gate, η οποία προσφέρει μεγάλη γκάμα προϊόντων τεχνολογίας και ψυχαγωγίας, επιθυμεί να διευρύνει την ομάδα της και να προσλάβει για τα γραφεία της στο Μαρούσι: Αποθηκάριο / Οδηγό (Κωδικός θέσης: Log 1018) Περιγραφή θέσης: Εκτέλεση και έλεγχος των παραγγελιών, μέσω του λογισμικού Singular Logic Prime που

11 Ιαν
Πειραιάς [KERMES]

Ζητείται οδηγός αποθηκάριος από εταιρία εισαγωγής τροφίμων στον Πειραιά, η οποία δραστηριοποιείται στον χώρο της HORECA. Αρμοδιότητες: -Παραλαβή &