12 Ιουν

ΟΔΗΓΟΣ - ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ ΣΕ ΚΑΒΑ ΠΟΤΩΝ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Οδηγός Αποθηκάριος σε Κάβα Ποτών full-time, εργασία εξαήμερη.
Αρμοδιότητες: Παραλαβή & Αποθήκευση Εμπορευμάτων, Ετοιμασία Παραγγελιών και Διανομή Εμπορευμάτων.
Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα οδήγησης β´κατηγορίας, Άνδρας, Ηλικία έως 40 ετών, Βιβλιάριο υγείας
Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία στον χώρο των τροφίμων ποτών, Γνώστης Ανατολικής Θεσσαλονίκης
Η εταιρία προσφέρει: Μηνιαίο μισθό μέσω τραπέζης & Ασφάλιση.

Αποστολή Βιογραφικών στο email: deconomy@yahoo.gr

Σχετικες Αγγελιες

16 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΝ ΙΚΕ]

ΟΔΗΓΟΣ ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ Αρμοδιότητες: ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΑΠΟΘΗΚΗΣ ,ΔΙΑΝΟΜΗ ΣΕ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ & ΣΕ ΠΕΛΑΤΕΣ ΕΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΕΝΤΑΕΤΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΕ ΑΝΑΛΟΓΗ ΘΕΣΗ , ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ,ΓΝΩΣΕΙΣ Η/Υ Επιθυμητά Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ECDL , ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΑΣ Η εταιρία προσφέρει:ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

09 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΕΣ ΓΑΝΙΩΤΗ ΕΠΕ]

ΟΔΗΓΟΣ ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ-ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΥΓΕΙΑΣ-ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ,ΓΝΩΣΤΗΣ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Α+Γ ΠΟΔΙ,ΒΕΡΟΙΑ ,ΝΑΟΥΣΑ, ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΞΑΗΜΕΡΗ,ΔΩΡΑ+ΑΔΕΙΕΣ+ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ+ΜΙΣΘΟΣ ΜΗΝΙΑΙΟΣ ΜΕΣΩ ΤΡΑΠΕΖΗΣ+ΑΣΦΑΛΕΙΑ.+ΤΗΛΕΦΩΝΟ. ΤΗΛ.ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 6985967999 ΑΠΟ ΤΙΣ 18:00-19:00

25 Μαι
Θεσσαλονίκη [Kafemagazo]

Ζητείται οδηγός-αποθηκάριος σε εταιρεια χονδρικού εμπορίου καφέ Αρμοδιότητες: Εκτελεση παραγγελιων, διανομή και έλεγχος αποθήκης Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη προυπηρεσια ως οδηγός Επιθυμητά Προσόντα: Συνέπεια, ευγενεια και εχεμύθεια Η εταιρία προσφέρει:Θεση πληρους απασχόλησης, αποστολή βιογραφικού στο info@kafemagazo.gr

21 Ιουν
Αθήνα [POWERZ]

Η εταιρία Δ. Μ. Zαχαρόπουλος ΣΙΑ Ο.Ε. – Powerz, που δραστηριοποιείται στον χώρο του ηλεκτρολογικού υλικού από το 1974 με έδρα τη Θεσσαλονίκη, αναζητά άμεσα για τη στελέχωση των νέων εγκαταστάσεών της στην Αθήνα, περιοχή Ακαδημίας Πλάτωνος, Αποθηκάριο Οδηγό Κύριες αρμοδιότητες: Διαχείριση αποθήκης

19 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΚΤΗΜΑ ΧΕΙΜΩΝΙΔΗ]

ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΖΗΤΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΛΑΒΕΙ ΑΜΕΣΑ ΟΔΗΓΟ-ΔΙΑΝΟΜΕΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΧΩΡΑ. Αρμοδιότητες: ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΕ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΘΕΣΗ, ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ΚΑΤΟΧΟΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ Γ ' ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ Π.Ε.Ι Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΚΑΙ ΜΙΣΘΟΣ 600€