12 Ιουν

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΣΤΙΑΣΗΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητηται κοπελα εως 25 ετων για εργασια σε κουζινα καταστηματος εστιασης με μπεργκερ με ορεξη για δουλεια στην δυτικη θεσσαλονικη..

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

14 Ιαν
Θεσσαλονίκη [PATAFRITAS SA]

Ζητούνται κοπέλες έως 30 ετών για εργασία σε κατάστημα εστίασης του εμπορικού κέντρου "Μediterranean Cosmos", στη Θεσσαλονίκη. Επιθυμητά Προσόντα: Προηγούμενη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα ληφθεί ιδιαίτερα υπόψη. Η εταιρία προσφέρει:Μισθός & Ασφάλιση

17 Ιαν
Θεσσαλονίκη [WINDSTORE]

πωλητής / πωλήτρια Αρμοδιότητες: Πωλήσεις προϊόντων κινητής - σταθερής και internet Απαραίτητα Προσόντα: Ευχέρεια λόγου, επικοινωνιακός/η,ομαδικότητα,Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας Επιθυμητά Προσόντα: προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση 1-2 έτη (σε κατάστημα κινητής τηλεφωνίας) Η εταιρία προσφέρει:Πλήρης απασχόληση, Μισθός και bonus επίτευξης στόχων, Συνεχής εκπαίδευση technolwind@outlook.com

15 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης]

Τα Ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης σε προσκαλούν να γίνεις μέλος της πιο γλυκιάς ομάδας! Επιθυμούν να επιλέξουν: 1 Υποδιευθυντή Καταστήματος με έδρα τη Θεσσαλονίκη. Περιγραφή θέσης: Οργάνωση της ποιοτικής λειτουργίας του καταστήματος παρέχοντας την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση στους πελάτες

15 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [LIDL]

Καθαριστές-τριες Καταστημάτων (μερική απασχόληση) στην Πυλαία και Περαία Θεσσαλονίκης Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl, είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους

14 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ Α.Ε]

Η αλυσίδα supermarket ΚΡΗΤΙΚΟΣ Α.Ε., δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο του λιανεμπορίου, σε όλη την Ελλάδα, αναζητά για τη στελέχωση των καταστημάτων της στην περιοχή της Αττικής : Διευθυντή/Υποδιευθυντή Καταστήματος (κωδικός θέσης: Δ1) Τι ζητάμε: Απολυτήριο λυκείου (πανεπιστημιακή μόρφωση