12 Ιουν

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΣΤΙΑΣΗΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητηται κοπελα εως 25 ετων για εργασια σε κουζινα καταστηματος εστιασης με μπεργκερ με ορεξη για δουλεια στην δυτικη θεσσαλονικη..

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

19 Ιουν
Αθήνα [Everest]

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ γνωστής αλυσίδας Εστίασης Αλίμου ζητεί προσωπικό για πλήρη απασχόληση, 24ωρη λειτουργία καταστήματος. Βιογραφικά μέσω email: estiakou@gmail

13 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Ξανθουλα]

Ζητειται κοπελα για εργασια σε σουβλατζιδικο στο κεντρο της Θεσσαλονικης (περιοχη Αγιου Δημητριου) Περισσοτερες πληροφοριες : 2310-213-634 Υπευθυνος καταστηματος: Ξανθουλα Αρμοδιότητες: Τυλιγμα,σερβις Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

04 Ιουν
Θεσσαλονίκη [4all coffe]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ Αρμοδιότητες: ΚΑΦΕ ΜΠΑΡ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΟΝ ΚΑΦΕ Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

04 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ]

ΑΠΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΠΡΩΙΝΩΝ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΚΑΙ SERVICE. ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ. ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΤΟ hotelcv615@gmail.com

02 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΣΟΥΒΛΑΡΧΟΣ]

ζητειται υπευθυνος για καταστημα με σουβλες στον ευοσμο Αρμοδιότητες: τα παντα μεσα στο μαγαζι Απαραίτητα Προσόντα: ορεξη δουλεια - ιδεες για την αναπτυξη Επιθυμητά Προσόντα: προυπηρεσια σε αναλογο ποστο Η εταιρία προσφέρει:ικανοποιητικο μισθο - ασφαλιση - μπονους παραγωγης- προοπτικη συνεργασιας