12 Ιουν

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΣΤΙΑΣΗΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητηται κοπελα εως 25 ετων για εργασια σε κουζινα καταστηματος εστιασης με μπεργκερ με ορεξη για δουλεια στην δυτικη θεσσαλονικη..

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

09 Αυγ
Αθήνα [Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε]

Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., πρωτοπόρος στον κλάδο της, διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 23 αρτοζαχαροπλαστείων στην περιοχή της Αθήνας. Επιθυμεί να

08 Αυγ
Αθήνα [Everest]

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ Everest Franchise στον Άλιμο ζητεί Τοστιέρη / Μπουφετζή για νυχτερινή εργασία 22:00 με 06:00. Βιογραφικά μέσω e-mail στο: estiakou@gmail

19 Ιουλ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ αλυσίδας εστίασης στη Βάρη ζητεί προσωπικό για πλήρη απασχόληση. 24ωρη λειτουργία καταστήματος. Βιογραφικά μέσω email: estiakou@gmail

13 Αυγ
Αθήνα [Ο.Π.Α.Π Play]

ΚΟΠΕΛΑ ζητείται για πλήρη απασχόληση σε κατάστημα PLAY ΟΠΑΠ με προϋπηρεσία στο χώρο της εστίασης. Αποστολή βιογραφικών στο e-mail: doublezike@gmail

12 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Αχιλλέας]

Γραμματιακη υποστηριξη Αρμοδιότητες: Υπεύθυνη Απαραίτητα Προσόντα: Γνωσεις Η/Υ Επιθυμητά Προσόντα: Κάρτα ανεργίας Η εταιρία προσφέρει: Μισθός και ασφάλιση