12 Ιουν

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΣΤΙΑΣΗΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητηται κοπελα εως 25 ετων για εργασια σε κουζινα καταστηματος εστιασης με μπεργκερ με ορεξη για δουλεια στην δυτικη θεσσαλονικη..

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

03 Μαι
Θεσσαλονίκη [ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ]

Τα πολυκαταστήματα Κανελλόπουλος αναζητούν έμπειρους ΠΩΛΗΤΕΣ/ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ που θέλουν να εργαστούν σε ένα πολύ δυναμικό περιβάλλον και επιδιώκουν επαγγελματική εξέλιξη! Αν είσαι έμπειρος, επικοινωνιακός και δραστήριος, τότε στείλε μας το βιογραφικό σου στο info@kanellopoulos.gr

03 Μαι

Τα πολυκαταστήματα Κανελλόπουλος στον Λαγκαδά αναζητούν έμπειρους ΠΩΛΗΤΕΣ/ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ που θέλουν να εργαστούν σε ένα πολύ δυναμικό περιβάλλον και επιδιώκουν επαγγελματική εξέλιξη! Αν είσαι έμπειρος, επικοινωνιακός και δραστήριος, τότε στείλε μας το βιογραφικό σου στο bickykanello@gmail.com

17 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Η εταιρία Τερκενλής Α.Ε., με 70 χρόνια επιτυχημένης παρουσίας στον χώρο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής και έχοντας εδραιωθεί ως το πλέον αγαπητό brand στη συνείδηση του καταναλωτή, αναζητά για τα καταστήματά της άτομα για την εξής θέση: Υπεύθυνος Καταστήματος Η θέση: Ο/Η υπεύθυνος/η

17 Μαι

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλή ζητούνται Οδηγοί / Πωλητές Καταστήματος για μόνιμη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανής 3ετής εμπειρία οδήγησης Ηλικία έως 30 ετών Ευελιξία ωραρίου Επαγγελματική συμπεριφορά Επικοινωνιακές ικανότητες [Για να στείλετε το

16 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [INGROUP]

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 19 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για εταιρεία πελάτη που δραστηριοποιείται στο χώρο των εσωρούχων: Πωλητής /τρια Λιανικής για Πολυκατάστημα - Θεσσαλονίκη (Πυλαία) (HR 001523) Προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία σε