12 Ιουν

Εξωτερικοί Promoters Αθήνα

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ConnectPhone Α.Ε., αναζητά Εξωτερικούς Promoters στην Αθήνα. Οι Εξωτερικοί Promoters θα είναι υπεύθυνοι για την προώθηση και πώληση προϊόντων καρτοκινητής. Η προώθηση και πώληση πραγματοποιείται σε εξωτερικά σημεία της Αθήνας.

Η εταιρεία παρέχει:

Μηνιαίο μισθό και ασφαλιστική κάλυψη
Επιπρόσθετα bonus
Part-time απασχόληση (πενθήμερη, εξάωρη ή τετράωρη)

Απαραίτητα προσόντα:

Καλές επικοινωνιακές δυνατότητες
Εμπειρία σε προώθηση προϊόντων ή εξωτερικές πωλήσεις επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη
Άτομα υπεύθυνα, με όρεξη και διάθεση για εργασία

Με όλους τους ενδιαφερόμενους που θα αποστείλουν βιογραφικό και θα ανταποκρίνονται στα απαιτούμενα προσόντα θα επικοινωνήσουμε τηλεφωνικά.

Εταιρεία προώθησης

Σχετικες Αγγελιες

07 Ιουν
Αθήνα [ConnectPhone]

Από εταιρεία προώθησης και πώλησης στο κέντρο της Αθήνας, αναζητούνται για άμεση πρόσληψη promoters καρτοκινητής, για εξωτερικά και κεντρικά σημεία της Αθήνας. Οι promoters θα είναι υπεύθυνοι για την παρουσίαση και πώληση προϊόντων καρτοκινητής. Η εταιρεία παρέχει: Μηνιαίο μισθό και ασφαλιστική κάλυψη Part-time απασχόληση (4ωρη ή 6ωρη απασχόληση και δυνατότητα επιλογής πρωινού ή απογευματινού ωραρίου) Απαραίτητα προσόντα: Επικοινωνιακές δυνατότητες Όρεξη...

... και διάθεση για εργασία
Ανάλογη εμπειρία σε προωθητικές ενέργειες επιθυμητή

Tags:

18 Ιουν
Αθήνα [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Ζητείται από την Κεντρική Κλινική Αθηνών Υπάλληλος Γραφείου Κίνησης Ασθενών για την Αθήνα και τη Σαντορίνη. Επιθυμητά προσόντα: Πτυχίο διοίκησης μονάδων υγείας Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Επιθυμητή η γνώση της γερμανικής γλώσσας Άριστη γνώση Η/Υ Απαραίτητη η προϋπηρεσία 1 έτους σε

18 Ιουν
Αθήνα [MARKET IN ΑΕΒΕ]

Η αλυσίδα MARKET IN αναζητά τα κατάλληλα στελέχη για την κάλυψη των παρακάτω θέσεων εργασίας: Διευθυντές / Υποδιευθυντές για τα καταστήματα των Αθηνών. Κωδικός θέσης: MG 2018 Προφίλ υποψηφίου: Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. ή πτυχίο πανεπιστημίου εξωτερικού, διοικητικής ή οικονομικής κατεύθυνσης Επαγγελματική

15 Ιουν
Αθήνα [ManDynamic]

1 κοπέλα για παραγωγή καφέ, ψήσιμο σε φούρνο, Κορωπί, Αθήνα Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Ελάχιστη προϋπηρεσία 1 έτους Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Μερική απασχόληση, ωράριο πρωινό. Μισθό και ασφάλιση

15 Ιουν

https://www.mandynamic.grγια δωρεάν Υποβολή Βιογραφικών-Αιτήσεις Αθήνα, Κορωπί : ζητείται άμεσα κοπέλα από αναψυκτήριο-καφέ για κάλυψη εκτάκτων αναγκών για