12 Ιουν

Εξωτερικοί Promoters Αθήνα

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ConnectPhone Α.Ε., αναζητά Εξωτερικούς Promoters στην Αθήνα. Οι Εξωτερικοί Promoters θα είναι υπεύθυνοι για την προώθηση και πώληση προϊόντων καρτοκινητής. Η προώθηση και πώληση πραγματοποιείται σε εξωτερικά σημεία της Αθήνας.

Η εταιρεία παρέχει:

Μηνιαίο μισθό και ασφαλιστική κάλυψη
Επιπρόσθετα bonus
Part-time απασχόληση (πενθήμερη, εξάωρη ή τετράωρη)

Απαραίτητα προσόντα:

Καλές επικοινωνιακές δυνατότητες
Εμπειρία σε προώθηση προϊόντων ή εξωτερικές πωλήσεις επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη
Άτομα υπεύθυνα, με όρεξη και διάθεση για εργασία

Με όλους τους ενδιαφερόμενους που θα αποστείλουν βιογραφικό και θα ανταποκρίνονται στα απαιτούμενα προσόντα θα επικοινωνήσουμε τηλεφωνικά.

Εταιρεία προώθησης

Σχετικες Αγγελιες

19 Οκτ
Αθήνα [Connect Phone]

Η Εταιρεία προώθησης *«ConnectPhone»*, ζητεί Πωλήτριες-Πωλητές, στην Αθήνα, για την Προώθηση Προίόντων Καρτοκινητής Τηλεφωνίας σε εξωτερικά σημεία της πόλης.

19 Οκτ
Αθήνα [CAREER IN PROGRESS]

H Career In Progress (www.careerinprogress.gr), εταιρία παροχής συμβουλευτικών υπηρεσιών διαχείρισης σταδιοδρομίας και στελέχωσης θέσεων, για λογαριασμό συνεργάτη της, επενδυτικής εταιρίας ακινήτων, αναζητά Υπάλληλο Γραφείου για την περιοχή της Αθήνας. Ο κατάλληλος υποψήφιος θα: Υποστηρίζει διοικητικά το

19 Οκτ
Αθήνα [KSM HUMAN RESOURCES ΕΛΛΑΣ ΑΕΠΑ]

Η KSM HR σε συνεργασία με ξενοδοχείο πέντε αστέρων στο κέντρο της Αθήνας αναζητά για άμεση πρόσληψη έμπειρες Καμαριέρες Προφίλ υποψηφίων: Απαραίτητη η προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 χρόνων σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 4 και 5 αστέρων Έμφαση στη λεπτομέρεια Διακριτικότητα Διάθεση συνεργασίας και

19 Οκτ
Αθήνα [Flying Tiger Copenhagen]

Η Flying Tiger Copenhagen σε συνέχεια της ανάπτυξης της παγκοσμίως είναι η πλέον αναγνωρισμένη και αγαπημένη αλυσίδα καταστημάτων στην Ελλάδα. Η καινοτομία

19 Οκτ
Αθήνα [Cosmetic Derma Medicine]

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά: Υπεύθυνη Τηλεφωνικού Κέντρου για πλήρη