12 Ιουν

Εξωτερικοί Promoters Αθήνα

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ConnectPhone Α.Ε., αναζητά Εξωτερικούς Promoters στην Αθήνα. Οι Εξωτερικοί Promoters θα είναι υπεύθυνοι για την προώθηση και πώληση προϊόντων καρτοκινητής. Η προώθηση και πώληση πραγματοποιείται σε εξωτερικά σημεία της Αθήνας.

Η εταιρεία παρέχει:

Μηνιαίο μισθό και ασφαλιστική κάλυψη
Επιπρόσθετα bonus
Part-time απασχόληση (πενθήμερη, εξάωρη ή τετράωρη)

Απαραίτητα προσόντα:

Καλές επικοινωνιακές δυνατότητες
Εμπειρία σε προώθηση προϊόντων ή εξωτερικές πωλήσεις επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη
Άτομα υπεύθυνα, με όρεξη και διάθεση για εργασία

Με όλους τους ενδιαφερόμενους που θα αποστείλουν βιογραφικό και θα ανταποκρίνονται στα απαιτούμενα προσόντα θα επικοινωνήσουμε τηλεφωνικά.

Εταιρεία προώθησης

Σχετικες Αγγελιες

25 Ιουλ
Αθήνα [ConnectPhone]

Εταιρεία προώθησης προϊόντων, αναζητά promoter με έδρα το κέντρο της Αθήνας. Οι ενδιαφερόμενοι/ες  θα έχουν αρμοδιότητα τη προώθηση προϊόντων καρτοκινητής σε εξωτερικά και σταθερά σημεία της Αθήνας. Προσφέρονται: Άμεση πρόσληψη Ασφάλεια Μηνιαίος Μισθός Πενθήμερη εργασία (δυνατότητα επιλογής 5ωρης ή 6ωρης εργασίας) Bonus επίτευξης στόχων Μερική απασχόληση Απαραίτητα προσόντα: Επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη η Εμπειρία σε προώθηση προϊόντων...

... ή εξωτερικές πωλήσεις
Καλές επικοινωνιακές δεξιότητες

Tags:

17 Αυγ
Αθήνα [Athens Boutique Hotel]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ απογευματινός receptionist με προϋπηρεσία για πλήρη απασχόληση σε κεντρικό ξενοδοχείο της Αθήνας. Απαραίτητη η άριστη γνώση αγγλικών και η γνώση

16 Αυγ
Αθήνα

Μεγάλη εταιρεία ,αναζητά υπάλληλο γραφείου για το τμήμα προσωπικού, με εμπειρία στο χειρισμό ΕΡΓΑΝΗ και άριστη γνώση Η/Υ. Αρχικός μισθός 800 ευρώ-καθαρές

16 Αυγ
Αθήνα [WORKATHLON]

Η εταιρεία Workathlon είναι μια πλατφόρμα που προσφέρει λύσεις προσανατολισμένες στη διαχείριση της εύρεσης και της σωστής κατανομής προσωπικού για τα ξενοδοχεία. Η εταιρία ξεκίνησε την λειτουργία της το 2015 σχεδιάζοντας την πρώτη έκδοση της πλατφόρμας και δημιουργώντας ένα “Ελάχιστο Βιώσιμο

13 Αυγ
Αθήνα [NOISIS DEVELOPMENT CONSULTANTS]

Σύμβουλοι Επιχειρησιακής Στρατηγικής και Ανάπτυξης Α.Ε. Η εταιρία μας, μία από τις μεγαλύτερες στον χώρο των συμβούλων ανάπτυξης, αναζητεί στέλεχος για την κάλυψη θέσης εργασίας στα γραφεία της στην Αθήνα. Σύμβουλος Επιχειρήσεων Κωδ.: Σ. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι Προϋπηρεσία