11 Ιουν

Υπάλληλος Γραφείου - Λογιστής

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρχιτεκτονική Εταιρεία στο κέντρο της Αθήνας ενδιαφέρεται να συνεργαστεί σε part time βάση με Υπάλληλο Γραφείου/Λογιστή ανάλογης εμπειρίας, Αρμοδιότητες...

Σχετικες Αγγελιες

14 Δεκ
Αθήνα

Τεχνική εταιρεία Η/Μ μελετών αναζητά γραμματέα με κύριες αρμοδιότητες: Διεκπεραίωση αλληλογραφίας (ελληνικά και αγγλικά) και αρχειοθέτηση εγγράφων

14 Δεκ
Αθήνα [MECCANICA GROUP A.E.]

Η Μeccanica Group S.A. για τα γραφεία της στην Αθήνα, επιθυμείν να προσλάβει Υπάλληλο Γραφείου Προσόντα: Άριστη γνώση του συστήματος Εργάνη Άριστη γνώση της σοφίτας του MS Office και ιδιαίτερα Excel Γνώση προγραμμάτων Ε-Net Προϋπηρεσία σε τμήμα Hr εταιρείας ή οργανισμού [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ

12 Δεκ
Αθήνα [ΒΙΝΤΕΟΡΥΘΜΟΣ ΑΕ]

Υπάλληλος γραφείου για μόνιμη απασχόληση, ζητείται από ανώνυμη εταιρεία για απασχόληση δίπλα στο μετρό Αμπελοκήπων σε ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

10 Δεκ
Αθήνα [ΑΦΟΙ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΕΕ]

Η εταιρία μας (εμπορική) αναζητά άτομο για καταχώριση παραστατικών. Απαραίτητη η γνώση χρήσης υπολογιστή, excel, word. Πρωινή 6ήμερη εργασία. Είδος Εργασίας:

07 Δεκ
Αθήνα [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου Κίνησης από την Κεντρική Κλινική Αθηνών. Καθήκοντα θέσης: Προγραμματίζει τις εισαγωγές και έχει άμεση επικοινωνία με τα υπόλοιπα τμήματα της κλινικής Καταχωρεί τις νοσηλείες στο μηχανογραφημένο σύστημα της κλινικής Φροντίζει για την άμεση εξυπηρέτηση των