09 Απρ

Ημιαπασχόληση

Πανελλήνια Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται άτομα άνω των 18 για Μερική Απασχόληση σε εταιρεία Τροφίμων..
Ανεξάρτητη Συνεργασία.

Σχετικες Αγγελιες

19 Απρ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητούνται καθαρίστριες για ημιαπασχόληση με η χωρίς προυπηρεσία απο την ευρύτερη περιοχή της Αθήνας. Παρέχονται άμεση πρόσληψη,σταθερή εργασία,άδειες,δώρα,επιδόματα. τηλ.επικοινωνίας:2109577218,6986732965       [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

25 Απρ
Αθήνα [Εταιρία]

Εταιρία ζητά φοιτητές-τριες για πενθήμερη 5ωρη-6ωρη ημιαπασχόληση σε τηλεφωνική θέση γραφείου. Βασικός μισθός και ΙΚΑ. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ. επικοινωνίας: 215 5657632

28 Μαρ
Πανελλήνια [Γνωστός όμιλος]

Φοιτητές / Φοιτήτριες ζητούνται για πενθήμερη 5ωρη-6ωρη ημιαπασχόληση σε τηλεφωνική θέση γραφείου. Προσφέρεται βασικός μισθός και ΙΚΑ. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 215 5657632.

25 Απρ
Πανελλήνια [SpotProphets]

 Senior Front-end Web Developer SpotProphets is the world’s first training information platform for sports betting. A community where sports enthusiasts come together, train their betting skills and exchange tips! The team behind SpotProphets.com consists of experienced engineers and sports gaming professionals who firmly believe in disrupting the sector. We are forward thinking and innovative, passionate about software engineering and agile delivery methodologies....

... We are eager to make a strong statement without forgetting to have fun in a great working environment!

Tags:

25 Απρ
Πανελλήνια [AUTO MARIN]

Η Auto Marin A.E. αναζητά Διευθυντή After Sales Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο A.E.I. ή Τ.Ε.Ι. Ικανότητα συνεργασίας Οργανωτικός με δυνατότητα λήψης αποφάσεων Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε αντίστοιχη θέση Προσφέρονται: Ικανοποιητικότατος μισθός και bonus