05 Φεβ

Ημιαπασχόληση

Πανελλήνια Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται άτομα άνω των 18 για Μερική Απασχόληση σε εταιρεία Τροφίμων..
Ανεξάρτητη Συνεργασία.

Σχετικες Αγγελιες

29 Ιαν
Πανελλήνια [Γνωστός όμιλος]

Φοιτητές / Φοιτήτριες ζητούνται για πενθήμερη 5ωρη-6ωρη ημιαπασχόληση σε τηλεφωνική θέση γραφείου. Προσφέρεται βασικός μισθός και ΙΚΑ. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 215 5657632.

22 Φεβ
Πανελλήνια [ADECCO HR]

Adecco is currently seeking, on behalf of its client, a leading multinational pharmaceutical company, for a dynamic professional to cover the following position: Customer Service Specialist Job Description: Receives routine orders for a variety of pharmaceutical products and supplies. Follows appropriate procedures ensuring accurate order entry and order fulfillment. Makes follow-up calls if product needs cannot be met as expected. Maintains/works with data...

... tools or computer programs to facilitate management and monitoring of product and service information. Provides

Tags:

22 Φεβ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Διαιτολόγοι - Αθήνα Υπεύθυνοι για την παροχή διατροφικών συμβουλών και την κατάρτιση εξατομικευμένων διαιτολογίων. Απαιτούμενα προσόντα: Ευγένεια Σεβασμός και ενδιαφέρον για το πρόβλημα του πελάτη Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Αποτελεσματική επικοινωνία Ομαδικότητα

22 Φεβ
Πανελλήνια [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 145 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των

22 Φεβ

Πωλητής HORECA – Κρήτη Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 145 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η