07 Αυγ

Γραμματέας Συμβολαιογράφου 4ωρη

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο πελάτης μας, συμβολαιογραφείο στο κέντρο της Αθήνας ζητά να προσλάβει 4ωρη γραμματέα

Οι κατάλληλες υποψήφιες:
- απόφοιτες μεταλυκειακής σχολής
- με άριστη γνώση αγγλικών
- με πολύ καλή γνώση Microsoft Word
- με προϋπηρεσία 1-2 ετών σε καθήκοντα γραμματέως συμβολαιογράφου αποκλειστικά (λοιπές υποψηφιότητες δεν θα γίνουν δεκτές)

Η κάτοχος της θέσης:
- Εργάζεται καθημερινά σε ωράριο 12:00-16:00
- Επικοινωνεί με τους πελάτες ή συνεργάτες τους γραφείου
- Συγγράφει συμβόλαια και λοιπά έντυπα συμβολαιογραφικών πράξεων
- Τηρεί το αρχείο του γραφείου

Βιογραφικά σημειώματα παρακαλείστε να υποβάλετε αναφέροντας τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε

Μιχαήλ Σερασκέρης
www.hrstratey.gr

Σχετικες Αγγελιες

07 Αυγ
Αθήνα [HR STRATEGY ]

Ο πελάτης μας, συμβολαιογραφείο στο κέντρο της Αθήνας ζητά να προσλάβει 4ωρη Γραμματέα Οι κατάλληλες υποψήφιες: Απόφοιτες μεταλυκειακής σχολής Με άριστη γνώση αγγλικών Με πολύ καλή γνώση Microsoft Word Με προϋπηρεσία 1-2 ετών σε καθήκοντα γραμματέως συμβολαιογράφου αποκλειστικά (λοιπές

13 Αυγ
Αθήνα [Χαρτοβιομηχανία]

ΕΛΛΗΝΙΚΗ Χαρτοβιομηχανία ζητεί για τα γραφεία της στην Αθήνα, γραμματέα διοίκησης Η κατάλληλη υποψήφια είναι έως 35 ετών, εμφανίσημη και καλαίσθητη, άκρως

07 Αυγ
Αθήνα [Ινστιτούτο Ενέργειας Ν.Α. Ευρώπης]

Το ΙΕΝΕ Ζητά Nα Προσλάβει Γραμματέα Διοίκησης Γραμματέας Διοίκησης Το Ινστιτούτο Ενέργειας Ν.Α. Ευρώπης (ΙΕΝΕ) είναι ένας μη κυβερνητικός οργανισμός που

03 Αυγ
Αθήνα [Σχολή Οδηγών]

ΚΟΠΕΛΑ από δυτικά προάστια ζητείται για γραμματειακή υποστήριξη σε Σχολή Οδηγών στο Χαϊδάρι. Προϋποθέσεις: Κάτοχος οχήματος, γνώσεις Η/Υ (word, excel),

02 Αυγ
Αθήνα [NEW CULT ΕΠΕ]

Εταιρία στον χώρο των ενδυμάτων – υποδημάτων στη Γλυφάδα αναζητά Γραμματέα Απαιτούμενα προσόντα: Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Ικανότητα άριστης επικοινωνίας και οργάνωσης Άνεση στις δημόσιες σχέσεις και αφοσίωση στην εξυπηρέτηση πελατών Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας (γνώση