05 Ιουν

Λογιστής / Λογίστρια - Αθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ATOM GROUP, μία απο τις δυναμικότερες εταιρίες στον χώρο των εξειδικευμένων βιομηχανικών έργων με ηγετική θέση στον κλάδο της, αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης: Λογιστής / Λογίστρια με έδρα την Αθήνα. Κωδικός: Λ1 Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι. / Τ.Ε.Ι. οικονομικής...

Σχετικες Αγγελιες

05 Ιουλ
Πανελλήνια [KAVOURAS GROUP]

Η εταιρία POP AIR ζητάει Λογιστή / Λογίστρια με γνώση του προγράμματος μισθοδοσίας Epsilon και άριστη γνώση του ΠΣ Εργάνη. Η γνώση του εμπορικού προγράμματος Softone θα θεωρηθεί ως πρόσθετο προσόν. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

29 Ιουν
Πανελλήνια [ORLOFF SPA]

H εμπορική εταιρία Orloff Spa Experts με έδρα την Αθήνα στον κλάδο του τουρισμού και της ευεξίας ψάχνει: Λογιστή νέο / νέα, για άμεση, πενθήμερη, οκτάωρη εργασία. Κωδικός: LOG Προσόντα: Πτυχίο ΙΕΚ/ΤΕΙ λογιστικής Αγγλικά (επίπεδο Lower) Γνώση εφαρμογών Singular για λογιστική και data communications για μισθοδοσία, γνώσεις

16 Ιουλ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Ιατρικός Επισκέπτης / Πωλητής για προώθηση χειρουργικού αναλώσιμου υλικού με έδρα την Αθήνα. Απαιτούμενα προσόντα: Άριστη ικανότητα επικοινωνίας Επαγγελματισμός Γνώση της αγγλικής γλώσσας επιπέδου Proficiency Χρήση Η/Υ Κάτοχος άδειας οδήγησης αυτοκινήτου Εκπληρωμένες στρατιωτικές

16 Ιουλ
Πανελλήνια [SYN-LAB]

H Syn Innovation Laboratories Α.Ε. στo πλαίσιo της συνεργασίας της με γαλλική πολυεθνική εταιρία δερμοκαλλυντικών NAOS Greece επιθυμεί να προσλάβει με έδρα την Αθήνα Πωλητή / Ιατρικό Επισκέπτη Brand Bioderma Απαραίτητα προσόντα: Τριετής προϋπηρεσία σε πωλήσεις σε φαρμακεία Προϋπηρεσία σε ιατρική ενημέρωση σε

16 Ιουλ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία ιατρικών ειδών]

Ανώνυμη εταιρία ιατρικών ειδών αναζητά Ιατρικό Επισκέπτη με έδρα την Αθήνα. Απαιτούμενα προσόντα: Άριστη ικανότητα επικοινωνίας Επαγγελματισμός Γνώση της αγγλικής γλώσσας Χρήση Η/Υ Κάτοχος άδειας οδήγησης αυτοκινήτου Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες) Πτυχίο