05 Ιουν

Λογιστής / Λογίστρια - Αθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ATOM GROUP, μία απο τις δυναμικότερες εταιρίες στον χώρο των εξειδικευμένων βιομηχανικών έργων με ηγετική θέση στον κλάδο της, αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης: Λογιστής / Λογίστρια με έδρα την Αθήνα. Κωδικός: Λ1 Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι. / Τ.Ε.Ι. οικονομικής...

Σχετικες Αγγελιες

15 Μαρ
Πανελλήνια [ΦΟΒΕΡΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ Α.Ε.]

H Φοβερά Προστασία Α.Ε., εταιρία παροχής λογιστικών, φοροτεχνικών και συμβουλευτικών υπηρεσιών, αναζητά για τα γραφεία της στην Αθήνα Λογιστή (Επίβλεψη Εταιριών Γ' Κατηγορίας) Ο/Η κατάλληλος/η υποψήφιος/α θα ασχοληθεί κυρίως με τη λογιστική επίβλεψη εταιριών με διπλογραφικά βιβλία. Πιο

22 Μαρ
Πανελλήνια [Μεγάλος Εκπαιδευτικός Οργανισμός]

Μεγάλος Εκπαιδευτικός Οργανισμός ζητά Βοηθό Λογιστή για εταιρία του ομίλου του στο κέντρο της Αθήνας: Περιγραφή θέσης: Καταχώρηση παραστατικών, εξόδων και πληρωμών προμηθευτών στο λογιστικό πρόγραμμα Διαχείριση και υπολογισμό μισθοδοσίας υπαλλήλων και εκπαιδευτικών Οικονομική

22 Μαρ
Πανελλήνια [ELECTRA HOTELS & RESORTS]

H ξενοδοχειακή αλυσίδα Electra Hotels Resorts, η οποία δραστηριοποιείται στην Αθήνα, τη Θεσσαλονίκη, και τη Ρόδο αναζητά να καλύψει για την ξενοδοχειακή μονάδα Electra Metropolis ***** στην Αθήνα τη θέση: Καμαριέρας (κωδικός θέσης: ΚΑ) Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο ή εταιρεία

22 Μαρ
Πανελλήνια [ALOUETTE]

Η Alouette A.E., εταιρία με παρουσία 43 χρόνων στον χώρο του παιδικού ενδύματος, αναζητά Πωλήτρια για το Attica Αθήνας. Η ιδανική υποψήφια πρέπει να διαθέτει: Εμπειρία στις πωλήσεις Ενδιαφέρον για το αντικείμενο Γνώση αγγλικών Γνώση χρήσης Η/Υ Δημιουργικό πνεύμα και ευχάριστη προσωπικότητα [Για να στείλετε

22 Μαρ
Πανελλήνια [VODAFONE]

Family Advisor / Εξωτερικός Πωλητής – Αθήνα Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσουν οι προκλήσεις; Είσαι έτοιμος να μπεις στον κόσμο των τηλεπικοινωνιών και της τεχνολογίας; Σου αρέσει να βρίσκεις τις κατάλληλες λύσεις για τους πελάτες (υφιστάμενους και νέους); Είσαι έτοιμος να φέρεις το μέλλον