05 Ιουν

Λογιστής / Λογίστρια - Αθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ATOM GROUP, μία απο τις δυναμικότερες εταιρίες στον χώρο των εξειδικευμένων βιομηχανικών έργων με ηγετική θέση στον κλάδο της, αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης: Λογιστής / Λογίστρια με έδρα την Αθήνα. Κωδικός: Λ1 Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι. / Τ.Ε.Ι. οικονομικής...

Σχετικες Αγγελιες

19 Δεκ
Πανελλήνια [ΚΑΡΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ε]

Από ανώνυμη εταιρία με ηγετική θέση στον τομέα των φρούτων και των λαχανικών, η οποία εδρεύει στην κεντρική λαχαναγορά Αθήνας, ζητείται άτομο για την κάλυψη της θέσης: Διευθυντής Πωλήσεων στο τμήμα της εστίασης / food service (Ho.Re.Ca.) Περιγραφή θέσης: Ο υποψήφιος θα είναι υπεύθυνος για την: Ανάπτυξη

19 Δεκ
Πανελλήνια [ELECTRA HOTELS & RESORTS]

H ξενοδοχειακή αλυσίδα Electra Hotels Resorts, η οποία δραστηριοποιείται στην Αθήνα, τη Θεσσαλονίκη, και τη Ρόδο ζητά να καλύψει για την ξενοδοχειακή μονάδα Electra Metropolis 5 αστέρων στην Αθήνα τη θέση: Συντηρητή / Ηλεκτρολόγου (κωδικός θέσης ΤΤΥ) Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΤΕΙ Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ή συναφούς

18 Δεκ
Πανελλήνια [BAZAAR]

Πωλητής-τρια / Ταμίας Super Market – Αθήνα Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας, για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 147 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικoί

18 Δεκ
Πανελλήνια [AUTO MARIN]

Η Α. Μαρινάτος A.E. αναζητά Στέλεχος για το Τμήμα Πωλήσεων VW με έδρα την Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Επικοινωνιακός Πτυχίο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Microsoft Office Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Οργανωτική ικανότητα Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης

18 Δεκ

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 145 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των