24 Σεπ

Τεχνικός Σύμβουλος, Γιαννιτσά

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: Ελάχιστη προϋπηρεσία ενός έτους πάνω σε γνώση οχημάτων. Γνώσεις Η/Υ και Αγγλικών.
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει: 8ωρη, 5νθήμερη εργασία, μισθός και ασφάλιση

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαι
Πανελλήνια [Εκπαιδευτικός οργανισμός]

Μεγάλος εκπαιδευτικός οργανισμός ζητά να προσλάβει Σύμβουλο Τηλεφωνικής Ενημέρωσης Προώθησης Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων Περιγραφή θέσης / καθήκοντα: Τηλεφωνική προσέγγιση και ενημέρωση για εκπαιδευτικά προγράμματα και κλείσιμο προσωπικής συνάντησης Οι υποψήφιοι για τη θέση θα πρέπει

21 Μαι
Πανελλήνια [MANPOWER]

Σύμβουλος Πωλήσεων Οικοδομικών Υλικών - Αττική Κρήτη Είσαι επικοινωνιακός, μεθοδικός με έφεση στις πωλήσεις; Διαθέτεις προγενέστερη εργασιακή εμπειρία σε πωλήσεις πεδίου; Τώρα σου δίνεται η ευκαιρία να εργαστείς σε κορυφαία εταιρία οικοδομικών υλικών! Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη

21 Μαι
Πανελλήνια [ERMES DEPARTMENT STORES PLC]

Σύμβουλος Ομορφιάς – Λευκωσία Το συγκρότημα Ermes, ο μεγαλύτερος και πιο πολυδιάστατος οργανισμός λιανικού εμπορίου στην Κύπρο και μέλος του ομίλου CTC, ζητά να προσλάβει σύμβουλο ομορφιάς στο κατάστημα Glow του The Mall of Cyprus στη Λευκωσία. Καθήκοντα και ευθύνες: Παροχή άριστης εξυπηρέτησης στους

21 Μαι

Το συγκρότημα Ermes, ο μεγαλύτερος και πιο πολυδιάστατος οργανισμός λιανικού εμπορίου στην Κύπρο και μέλος του ομίλου CTC, ζητά να προσλάβει Σύμβουλο Πωλήσεων πλήρους απασχόλησης για το κατάστημα Armani Exchange στη Λεμεσό. Καθήκοντα και ευθύνες: Ποιοτική και εξειδικευμένη εξυπηρέτηση των πελατών

20 Μαι
Πανελλήνια [Cosmote e-Value]

Γίνε Σύμβουλος Εξυπηρέτησης Πελατών σε κατάστημα ΔΕΚΟ. Η Cosmote e-Value με μια ματιά: Η Cosmote e-Value, μέλος του ομίλου ΟΤΕ, παρέχει ολοκληρωμένες υπηρεσίες contact center περίπου πάνω από 20 χρόνια στην Ελλάδα, ενώ από το 2014 έχει ιδρύσει την e-Value International στη Ρουμανία. Οι άνθρωποί μας, η δύναμή μας! Με εγκαταστάσεις σε