24 Σεπ

Τεχνικός Σύμβουλος, Γιαννιτσά

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: Ελάχιστη προϋπηρεσία ενός έτους πάνω σε γνώση οχημάτων. Γνώσεις Η/Υ και Αγγλικών.
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει: 8ωρη, 5νθήμερη εργασία, μισθός και ασφάλιση

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

15 Νοε
Πανελλήνια [AUTO MARIN]

Η Auto Marin A.E. αναζητά Τεχνικό Σύμβουλο Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Τ.Ε.Ι. μηχανολογίας Τεχνική εκπαίδευση  Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Ικανότητα συνεργασίας Οργανωτική ικανότητα Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα

11 Δεκ
Πανελλήνια [Εκπαιδευτικός οργανισμός]

Μεγάλος εκπαιδευτικός οργανισμός ζητά να προσλάβει Σύμβουλο Τηλεφωνικής Ενημέρωσης Προώθησης Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων Περιγραφή θέσης / καθήκοντα: Τηλεφωνική προσέγγιση και ενημέρωση για εκπαιδευτικά προγράμματα και κλείσιμο προσωπικής συνάντησης Οι υποψήφιοι για τη θέση θα πρέπει

11 Δεκ
Πανελλήνια [MANPOWER]

Τεχνικός Υπολογιστών Διαθέτεις τεχνικές γνώσεις και σου αρέσει να εργάζεσαι με Η/Υ; Έχεις απασχοληθεί σε θέσεις τεχνικής υποστήριξης; Τότε αυτή η θέση είναι για σένα! Περιγραφή θέσης: Η ManpowerGroup, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά τεχνικούς υπολογιστών και δικτύων. Ο κάτοχος της θέσης θα είναι

10 Δεκ
Πανελλήνια [Όμιλος Εταιρειών Μέλλον ]

Η Μellon Technologies, μητρική εταιρία του Ομίλου Εταιριών Mellon, κατέχει ηγετικό ρόλο στον χώρο των ηλεκτρονικών συναλλαγών, των υπηρεσιών τηλεφωνικής εξυπηρέτησης, καθώς επίσης και των υπηρεσιών business process outsourcing. Η Μellon Technologies αναζητά άμεσα: Σύμβουλο Διαχείρισης και Εξυπηρέτησης Πελατών Περιγραφή

07 Δεκ
Πανελλήνια [ICAP EMPLOYMENT SOLUTIONS]

Η ICAP Employment Solutions, αναζητάει για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίο οργανισμό στον κλάδο των τηλεπικοινωνιών, Πωλητή Β2Β. Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για την προσέλκυση νέων πελατών με στόχο την πώληση των υπηρεσιών της εταιρείας εντός καθορισμένης γεωγραφικής περιοχής. Αρμοδιότητες: