24 Σεπ

Τεχνικός Σύμβουλος, Γιαννιτσά

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: Ελάχιστη προϋπηρεσία ενός έτους πάνω σε γνώση οχημάτων. Γνώσεις Η/Υ και Αγγλικών.
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει: 8ωρη, 5νθήμερη εργασία, μισθός και ασφάλιση

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

20 Σεπ
Πανελλήνια [AUTO MARIN]

Η Auto Marin A.E. αναζητά Τεχνικό Σύμβουλο Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Τ.Ε.Ι. μηχανολογίας Τεχνική εκπαίδευση  Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Ικανότητα συνεργασίας Οργανωτική ικανότητα Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα

20 Σεπ
Πανελλήνια [N/A]

Κορυφαία Φαρμακευτική Εταιρεία ζητά να προσλάβει Τεχνικό Σύμβουλο SAP. Καθήκοντα θέσης: Ανάπτυξη, παραμετροποίηση & υποστήριξη λύσεων στο SAP ERP Προγραμματισμός με SAP ABAP για κάλυψη non-standard αναγκών

20 Σεπ
Πανελλήνια [Κορυφαία φαρμακευτική εταιρία]

Κορυφαία φαρμακευτική εταιρία ζητά να προσλάβει: Τεχνικό Σύμβουλο SAP (κωδικός: SAP.11.09) Καθήκοντα θέσης: Ανάπτυξη, παραμετροποίηση και υποστήριξη λύσεων στο SAP ERP Προγραμματισμός με SAP ABAP για κάλυψη non-standard αναγκών Προσόντα υποψηφίων: Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ με κατεύθυνση στα πληροφοριακά συστήματα

Tags:

12 Οκτ
Πανελλήνια [Εταιρία μεγάλου προμηθευτή ηλεκτρικής ενέργειας]

Σύμβουλος Τηλεφωνικών Πωλήσεων Εταιρία μεγάλου προμηθευτή ηλεκτρικής ενέργειας ζητεί άτομο για το τμήμα πωλήσεων, με σκοπό την τηλεφωνική ενημέρωση και προώθηση των υπηρεσιών σε νέο πελατολόγιο. Απαραίτητα προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία Επαγγελματισμός - συνέπεια Διάθεση για εργασία –

12 Οκτ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία παροχής συμβουλευτικών υπηρεσιών]

Ανώνυμη εταιρία παροχής συμβουλευτικών υπηρεσιών με πολύχρονη παρουσία στον χώρο σε Ελλάδα και εξωτερικό, αναζητά: Σύμβουλο Ανάπτυξης και Υλοποίησης Συγχρηματοδοτούμενων Έργων και Προγραμμάτων (Κωδικός θέσης: D006) Αρμοδιότητες θέσης: Υλοποίηση συγχρηματοδοτούμενων έργων (ΕΣΠΑ) της