18 Σεπ

ζητουνται νεοι νεες

Αθήνα Freelance
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: ζητουνται νεοι νεες για προωθηση χειροποιητου κοσμηματος πολλυ καλη αμοιβη! και ατομα για διανομη εντυπων.
Απαραίτητα Προσόντα: ευχαριστη προσωπικοτητα ορεξη για δουλεια
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
γαρεφαλος χαραλαμπος

Σχετικες Αγγελιες

22 Μαι
Δήμος Θήρας [Όμιλος εστιατορίων]

Όμιλος εστιατορίων επιθυμεί να προσλάβει νέους/ες στη Σαντορίνη για τα εστιατόριά του στις περιοχές των Φηρών και του Καμαρίου κατά τη θερινή σεζόν 2019. Νέοι Νέες για Service Κωδικός: SRV01 Απαιτούμενα προσόντα: Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε εστιατόρια Ηλικίας έως 30 ετών Γνώση

22 Μαι
Δήμος Θήρας [Εστιατόριο]

Εστιατόριο στην περιοχή του Καμαρίου Σαντορίνης με εξυπηρέτηση παραλίας επιθυμεί να προσλάβει νέους/ες για τη θερινή σεζόν 2019. Νέοι Νέες για Beach Service Κωδικός: BEACH Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Ηλικίας έως 30 ετών Γνώση POS παραγγελιοληψίας Άριστη γνώση αγγλικών (γνώση

22 Μαι

Εστιατόριο στην περιοχή του Καμαρίου Σαντορίνης επιθυμεί να προσλάβει νέο/α ως υπεύθυνο bar για τη θερινή σεζόν 2019. Νέοι Νέες για Beach Service Κωδικός: BAR Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Ηλικίας έως 30 ετών Γνώση των classic coctails Γνώση παρασκευής καφέ Γνώση POS παραγγελιοληψίας Άριστη

18 Ιουν
Αθήνα [T & A]

Call Center ζητά courier για πρωινή 8ωρη, πενθήμερη εργασία. Ανάλογη προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί. Βασικός μισθός, ΙΚΑ. Απαιτείται μηχανάκι. Περιοχή Μοναστηράκι Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω Email.

18 Ιουν

Call Center ζητά courier για πρωινή 8ωρη πενθήμερη εργασία. Ανάλογη προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί. Βασικός μισθός, ΙΚΑ. Απαιτείται μηχανάκι. Περιοχή Μοναστηράκι Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω Email.