18 Σεπ

ζητουνται νεοι νεες

Αθήνα Freelance
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: ζητουνται νεοι νεες για προωθηση χειροποιητου κοσμηματος πολλυ καλη αμοιβη! και ατομα για διανομη εντυπων.
Απαραίτητα Προσόντα: ευχαριστη προσωπικοτητα ορεξη για δουλεια
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
γαρεφαλος χαραλαμπος

Σχετικες Αγγελιες

01 Φεβ
Αθήνα [Ανώνυμη εταιρία]

Εταιρία σε συνεργασία με μεγάλο όμιλο τηλεφωνίας εξειδικεύεται στην πώληση των πιο άρτιων προσφορών της αγοράς για την πιο αποτελεσματική εξυπηρέτηση των πελατών και ζητά συνεργάτες για πρωινή ή απογευματινή εργασία. Νέοι / Νέες για τη στελέχωση Τμήματος Σταθερής Τηλεφωνίας Απαραίτητα

01 Φεβ

Εταιρία με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην προώθηση τηλεπικοινωνιών και άλλων υπηρεσιών ζητά συνεργάτες για πρωινή ή απογευματινή εργασία. Νέοι / Νέες για τη στελέχωση Τμήματος Σταθερής Κινητής Τηλεφωνίας Απαραίτητα προσόντα: Δυναμικός χαρακτήρας Διάθεση για εργασία Συνέπεια Ανάλογη

15 Φεβ
Δήμος Θήρας [Όμιλος εστιατορίων]

Όμιλος εστιατορίων επιθυμεί να προσλάβει νέους-ες στην ανεξάρτητη μονάδα εστιατορίου του στη Σαντορίνη, στην περιοχή του Καμαρίου, για τη θερινή σεζόν 2019. Νέοι Νέες για Service Κωδικός θέσης: SERVICE Απαιτούμενα προσόντα: Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε εστιατόρια

05 Φεβ
Θεσσαλονίκη [SPIROU AIKATERINI]

Η εταιρεία μας είναι μία από τις πιο δυναμικά αναπτυσσόμενες εταιρείες παροχής υπηρεσιών, ανάπτυξης πελατολογίου και προώθησης πωλήσεων. Προσφέρει ολοκληρωμένες υπηρεσίες σχεδιασμού (marketing), υλοποίησης (πωλήσεις) και εξυπηρέτησης πελατών και αναζητά 2 νέους/νέες για την στελέχωσή της. Προσφέρουμε δυνατότητες εξέλιξης και συνεχή εκπαίδευση. Δεν προαπαιτείται προϋπηρεσία.

05 Φεβ
Αθήνα [OCEANIC SECURITY Α.Ε.]

Η εταιρία OCEANIC SECURITY Α.Ε. αναζητά Προσωπικό Ασφαλείας σε ολόκληρο το λεκανοπέδιο Αττικής.. Οι θέσεις αφορούν στατικές Φυλάξεις με κυλλιόμενο ωράριο σε έργα που έχει ήδη ο όμιλος εταιριών και σε νέα που θα ξεκινήσουν πολύ σύντομα στο (Κέντρο-Δυτικά-Νοτιά-Βόρεια) . - Απαραίτητη Προυπόθεση : Άδεια Security σε ισχύ. -Επιθυμητή προυπόθεση : Μεταφορικό μέσο. Καλό εργασιακό περιβάλον με μόνιμες θέσεις εργασίας. Παρακαλώ καλέστε μας άμεσα για να κανονίσουμε...

... ραντεβού στα γραφεία μας στο 6987851764-2610454327 ή μπορείετε να αποστείλετε το βιογραφικό σας για να σας καλέσουμε στο andreas.oceanhr@gmail.com