08 Αυγ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ - ΤΕΧΝΙΚΟΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπεύθυνος Αποθήκης – Τεχνικός

Εμπορική – Εισαγωγική Εταιρεία επιθυμεί να προσλάβει Υπεύθυνο Αποθήκης – Τεχνικό.
Αρμοδιότητες Θέσης:
- Οργάνωση Αποθήκης
- Παραλαβή / Αποστολή / Παράδοση Παραγγελιών
- Συναρμολόγηση και αποσυναρμολόγηση υπολογιστών, εγκατάσταση Λειτουργικού WINDOWS
- Διάγνωση & επίλυση προβλημάτων - βλαβών είτε εγκαταστάσεων Hardware –Λειτουργικών συστημάτων WINDOWS, WINDOWS SERVER, LINUX
- Εξωτερικές εργασίες

Προφίλ / Προσόντα Υποψηφίου
- Πτυχίο Η/Υ – Ι.Ε.Κ. – Τ.Ε.Ι – Α.Ε.Ι.
- Άριστη γνώση της Αγγλικής και άριστη γνώση χρήσης Η/Υ
- Βασικές γνώσεις σε εγκαταστάσεις ενσύρματων – ασύρματων δικτύων
- Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
- Δίπλωμα οδήγησης

Αποστείλατε βιογραφικό με φωτογραφία στην ηλεκτρονική διεύθυνση: cv@zouboulakis.gr

ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΕΣ Α.Ε.

Σχετικες Αγγελιες

07 Μαρ
Αθήνα [AUTO MARIN]

Η Auto Marin A.E. αναζητά Τεχνικό Υπεύθυνο – Διαγνώστη Απαραίτητα προσόντα: Τεχνική εκπαίδευση  Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Ικανότητα συνεργασίας Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης Διαρκής εκπαίδευση Εξαιρετικό

24 Μαρ
Πανελλήνια [POSEIDON OF PAROS HOTEL & SPA]

Το 5* Poseidon of Paros Hotel Spa αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη της θέσης: Υπεύθυνος Αποθήκης Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4 ή 5 αστέρων Άριστη γνώση Η/Υ, λειτουργικών προγραμμάτων αποθήκης (κατά προτίμηση HART) Γνώση της αγγλικής γλώσσας Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες

21 Μαρ
Αθήνα [iRepair]

iRepair Careers Τεχνικός Smartphones Η iRepair, η μεγαλύτερη αλυσίδα καταστημάτων επισκευής ηλεκτρονικών συσκευών, ζητά να προσλάβει για τη στελέχωση του καταστήματος στο Σύνταγμα τεχνικό με εξαιρετική εμπειρία στην επισκευή κινητών τηλεφώνων / smartphones. Η θέση επιβάλλει την άμεση και αποτελεσματική

21 Μαρ

iRepair careers Τεχνικός Smartphones Η iRepair, η μεγαλύτερη αλυσίδα καταστημάτων επισκευής ηλεκτρονικών συσκευών, ζητά να προσλάβει για τη στελέχωση του καταστήματος στο Παλαιό Φάληρο τεχνικό με εξαιρετική εμπειρία στην επισκευή κινητών τηλεφώνων / smartphones. Η θέση επιβάλλει την άμεση και αποτελεσματική

19 Μαρ

Το Poseidon of Paros Hotel Spa αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη της θέσης: Υπεύθυνος Αποθήκης / Purchase Auditor Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4 ή 5 αστέρων Άριστη γνώση Η/Υ, λειτουργικών προγραμμάτων αποθήκης Γνώση της αγγλικής γλώσσας Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες Ομαδικό