08 Αυγ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ - ΤΕΧΝΙΚΟΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπεύθυνος Αποθήκης – Τεχνικός

Εμπορική – Εισαγωγική Εταιρεία επιθυμεί να προσλάβει Υπεύθυνο Αποθήκης – Τεχνικό.
Αρμοδιότητες Θέσης:
- Οργάνωση Αποθήκης
- Παραλαβή / Αποστολή / Παράδοση Παραγγελιών
- Συναρμολόγηση και αποσυναρμολόγηση υπολογιστών, εγκατάσταση Λειτουργικού WINDOWS
- Διάγνωση & επίλυση προβλημάτων - βλαβών είτε εγκαταστάσεων Hardware –Λειτουργικών συστημάτων WINDOWS, WINDOWS SERVER, LINUX
- Εξωτερικές εργασίες

Προφίλ / Προσόντα Υποψηφίου
- Πτυχίο Η/Υ – Ι.Ε.Κ. – Τ.Ε.Ι – Α.Ε.Ι.
- Άριστη γνώση της Αγγλικής και άριστη γνώση χρήσης Η/Υ
- Βασικές γνώσεις σε εγκαταστάσεις ενσύρματων – ασύρματων δικτύων
- Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
- Δίπλωμα οδήγησης

Αποστείλατε βιογραφικό με φωτογραφία στην ηλεκτρονική διεύθυνση: cv@zouboulakis.gr

ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΕΣ Α.Ε.

Σχετικες Αγγελιες

06 Αυγ
Αθήνα [Cosmetic Derma Medicine]

Ο Βραβευμένος Όμιλος Δερματολογίας, Πλαστικής Χειρουργικής και Μεταμόσχευσης Μαλλιών CDM Medical Group, αναζητά: Υπεύθυνο /η Διαχείρισης E-shop & Αποθήκης

24 Ιουλ
Αθήνα [AUTO MARIN]

Η Auto Marin A.E. αναζητά Τεχνικό Υπεύθυνο – Διαγνώστη Απαραίτητα προσόντα: Τεχνική εκπαίδευση  Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Ικανότητα συνεργασίας Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης Διαρκής εκπαίδευση Εξαιρετικό

17 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MAKE ME UP COSMETICS]

Υπεύθυνος Αποθήκης Ως αποθηκάριος οι κύριες αρμοδιότητές σου θα είναι: Παραλαβή προϊόντων Παρακολούθηση παραγγελιών Φόρτωση / εκφόρτωση εμπορευμάτων Διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας της αποθήκης Είναι υπεύθυνος για τη συλλογή και αποστολή όλων των εισερχόμενων παραγγελιών όλων των

17 Αυγ
Αθήνα [Πολυεθνικός επενδυτικός όμιλος]

Πολυεθνικός επενδυτικός όμιλος ζητά στελέχη διοίκησης για τα κορυφαία υποκαταστήματά του, τα οποία θα στελεχώσουν την παρακάτω θέση: Υπεύθυνος Επιλογής Προσωπικού Ο υποψήφιος: Διαθέτει αποδεδειγμένη εργασιακή εμπειρία σε έναν από τους παρακάτω τομείς: marketing, management, finance, εκπαίδευση και

17 Αυγ
Αθήνα [Χρηματοπιστωτικός όμιλος]

Από τη διεύθυνση ανθρώπινου δυναμικού χρηματοπιστωτικού ομίλου ζητούνται διοικητικά στελέχη που θα επανδρώσουν την παρακάτω θέση εργασίας: Υπεύθυνος Χρηματοοικονομικής Διαχείρισης Ιδιαίτερες δεξιότητες: Πολυετής εργασιακή εμπειρία σε τομείς ευθύνης, διοίκησης και ανάπτυξης