28 Μαι

Operations Manager

Δήμος Θήρας
Περιγραφή θέσης εργασίας:

White Pearl Villas Elysian Santorini in Santorini is currently seeking professional for the position of: Operations Manager The main responsibilities include: Organizes and plans all hotel services Ensures the hotel is in fully operative condition, offering high quality services to the guests Leads, supervises, guides and motivates employees Inspects all Departments for cleanliness, ambience, service readiness, health and safety standards, staff grooming and hospitality culture Promotes company’s services and facilities Monitors company\´s accounting Deals with...

Σχετικες Αγγελιες

28 Δεκ
Δήμος Θήρας [Santorini Day Tours]

Assistant Operations Manager - Σαντορίνη Μεγάλο Τουριστικό Γραφείο στη Σαντορίνη με αντικείμενο τη διοργάνωση ημέρησιων εκδρομών και δημοφιλών τουριστικών εμπειριών αναζητάει για τη σεζόν 2019 Assistant Operations Manager. Αντικείμενο εργασίας: Assistant Operations Management / Assistant Manager on Duty Handling Reservations Enquiries via Online Booking Engines  Quality Assurance

17 Ιαν
Δήμος Θήρας [SANTORINI PRINCESS SPA HOTEL]

Το Santorini Princess Presidential Suites στο Ακρωτήρι Σαντορίνης ζητεί να προσλάβει πτυχιούχο Operations Manager για εποχική απασχόληση (από τον Απρίλιο έως τον Οκτώβριο). Προσόντα: Απαραίτητη η άριστη γνώση αγγλικών Ηγετικές ικανότητες και πελατοκεντρική προσέγγιση Γνώσεις FB Προσφέρεται διαμονή και διατροφή. Στο

17 Ιαν
Πανελλήνια [Γνωστός ξενοδοχειακός όμιλος]

Hotel Operations Manager Περιγραφή: Γνωστός ξενοδοχειακός όμιλος στις B. Σποράδες αναζητεί Hotel Operations Manager, που θα αναλάβει την ευθύνη εύρυθμης λειτουργίας ξενοδοχειακής μονάδας, σε όλα τα επίπεδα. Η θέση αναφέρεται στη διοίκηση και γενική διεύθυνση του ομίλου. Καθήκοντα θέσης: Ο κατάλληλος υποψήφιος θα

15 Ιαν
Δήμος Θήρας [Sophia Collection Santorini]

To Sophia Collection Santorini στη Φοινικιά αναζητά Operations Manager για τη σεζόν 2019. Απαραίτητα προσόντα: Τριετής τουλάχιστον προϋπηρεσία σε διοικητική θέση σε boutique hοtel στη Σαντορίνη Οργάνωση, συνέπεια και ευελιξία Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα Δυνατότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης Άπταιση γνώση

11 Ιαν
Δήμος Κω [Xenodoxos ΕΠΕ]

H XenodoxoS, μια δυναμική εταιρία στον χώρο του ξενοδοχειακού management, ζητεί να προσλάβει για εποχική απασχόληση για τη σεζόν 2019, Για το ξενοδοχείο που διαχειρίζεται: Στην Κώ: www.kospalace.gr 4 αστέρων - 117 δωμάτια, λειτουργία Half Board. Service / Operations Manager Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη η επιτυχημένη προϋπηρεσία σε