25 Μαι

Υποδιευθυντής-τρια Καταστήματος - Βόρεια Προάστια...

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υποδιευθυντής-τρια Καταστήματος στα Βόρεια Προάστια Αττικής Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μία νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl είμαστε...

Σχετικες Αγγελιες

17 Οκτ
Αθήνα [Κατάστημα PLAY]

Ζητείται Υπεύθυνος Καταστήματος για πλήρη απασχόληση σε νέο κατάστημα Play στα βόρεια προάστια. Το άτομο που θα επιλεγεί θα είναι υπεύθυνο για την τήρηση των διαδικασιών λειτουργίας του καταστήματος με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία ψυχαγωγίας Play για τον πελάτη. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία 30

10 Οκτ
Αθήνα [Εταιρία παιδικών ρούχων]

Εταιρία παιδικών ρούχων, αναζητά Υπεύθυνη Καταστήματος για τα Βόρεια Προάστια. Στις αρμοδιότητές της περιλαμβάνονται: Διαχείριση του προσωπικού του καταστήματος (αξιολόγηση και εκπαίδευση) Καθοδήγηση της ομάδας ώστε να προκύπτουν εξαιρετικά ευχαριστημένοι πελάτες Έλεγχος της

10 Οκτ

Εταιρία παιδικών ρούχων, αναζητά Υπεύθυνη Καταστήματος για τα Βόρεια Προάστια. Στις αρμοδιότητές της περιλαμβάνονται: Διαχείριση του προσωπικού του

19 Οκτ
Αθήνα [AUTO MARIN]

Η Auto Marin A.E. αναζητά Υπάλληλο Καθαρισμού με δίπλωμα οδήγησης. Περιοχή: Βόρεια προάστια [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Για ευκαιρίες καριέρας στην Auto Marin A.E. επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.automarin.gr. Στην αξιολόγηση των βιογραφικών θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

19 Οκτ
Αθήνα [Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ]

Ο ελληνικός όμιλος Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ, πρωτοπόρος στον κλάδο της αρτοποιίας, της ζαχαροπλαστικής και του café, αναζητά υποψήφιους συνεργάτες για τη θέση: Πωλητές / Barista Γενική περιγραφή θέσης: Παραγωγή ροφημάτων σύμφωνα με τις προδιαγραφές της εταιρίας Εξασφάλιση ποιοτικής εξυπηρέτησης και άρτιων