26 Μαι

Service Technician

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Public που προσφέρει τη μεγαλύτερη γκάμα προϊόντων τεχνολογίας και ψυχαγωγίας, επιθυμεί να διευρύνει την ομάδα του και να προσλάβει για τα καταστήματα του...

Σχετικες Αγγελιες

24 Ιουλ
Αθήνα [Nordex SE]

We are looking for Service Technicians who carry out work in our wind parks in Greece. The Service Technician's responsibilities are commissioning, fault

17 Αυγ
Αθήνα [Spotonconnections]

German Speaking Customer Service Agent – Greece (Athens) Key Responsibilities: * Deliver a reliable administrative support and customer service to improve

17 Αυγ
Αθήνα [ΜΙΚΕΛ ΚΑΦΕ Α.Ε.]

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης Mikel, προκειμένου να στελεχώσει το κατάστημά της στον Νέο Κόσμο Αττικής, ζητά άτομα ηλικίας 20-35 ετών για τις παρακάτω θέσεις: α. barista και β. service (με εμπειρία). Αποστολή βιογραφικών με συνημμένη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλέφωνο:

16 Αυγ
Αθήνα [Multi Lingual Talents]

Multilingual Talents è un fornitore di soluzioni di personale per professionisti madrelingua in tutto il mondo con una elevata conoscenza della lingua inglese

Tags:

16 Αυγ
Αθήνα [Nordic Jobs Worldwide]

*Drömmer du om att bo i Grekland och ha ett spännade jobb där du får internationell erfarenhet?* Det här är din chans att inte bara bli medlem i en stor