16 Μαι

Ζητείται Ηλεκτρολόγος ή Μηχανολόγος Μηχανικός σε εταιρεία στην Αθήνα

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Ηλεκτρολόγος ή Μηχανολόγος Μηχανικός με καλή γνώση της αγοράς ΑΠΕ και της σχετικής νομοθεσίας για ανάπτυξη τμήματος της εταιρείας Βοώτης AE, με έδρα...

Σχετικες Αγγελιες

19 Ιουν
Δήμος Λουτρακίου-Αγίων Θεοδώρων [SYCHEM ΑΕ]

Επιθυμητή ειδικότητα: Μηχανολόγος Μηχανικός Τ.Ε. ή Ηλεκτρολόγος Μηχανικός Τ.Ε. ή Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού Θέση: Τεχνικός Συντήρησης (εργασία σε βάρδια) Τόπος: Κόρινθος Άγιοι Θεόδωροι Απαραίτητα προσόντα: 3-5 έτη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση. Εξοικείωση με τον εξοπλισμό υδραυλικών,

14 Ιουν
Πανελλήνια [Βιομηχανία]

Βιομηχανία στη Θεσσαλία επιθυμεί να προσλάβει συνεργάτες. Χημικός Μηχανικός / Μηχανικός Παραγωγής Μηχανολόγος / Ηλεκτρολόγος Aπαραίτητα προσόντα: Πτυχίο (Α.Ε.Ι. / T.E.I.) Επιθυμητή η εμπειρία σε βιομηχανικό περιβάλλον Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας στον γραπτό και στον προφορικό λόγο Πολύ

14 Ιουν
Αθήνα [SEAT & NISSAN Σ.ΚΑΣΣΙΟΣ Α.Ε]

Ζητείται Ηλεκτρολόγος Μηχανικός Αυτοκινήτων με απαραίτητη προϋπηρεσία σε μία έστω μάρκα από τις ακόλουθες: ΣΕΑΤ Volkswagen Audi Skoda Nissan Renault [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

14 Ιουν
Αθήνα [STEAMKOGAS]

Η εταιρία ΕΥΘΥΜΙΟΣ Ν. ΚΟΝΤΟΣ ΣΙΑ Ο.Ε (STEAMKOGAS) με έδρα τον Άγιο Δημήτριο Αττικής που δραστηριοποιείται σε όλοτον Ελλαδικό χώρο με αντικείμενο την συντήρηση ατμοπαραγωγών - ελαιόθερμων καθώς και εγκαταστάσεις, συντηρήσεις δικτύων υγραερίου, φυσικού αερίου και δικτύων ατμού ζητά τεχνίτη με

13 Ιουν
Αθήνα [proson.gr]

Τεχνική εταιρεία κατασκευής δημοσίων έργων με έδρα την Αθήνα ζητά Πολιτικό Μηχανικό ΑΕΙ ή ΤΕΙ για εργοτάξιο. Απαιτούνται βασικές γνώσεις για την κατανόηση