16 Μαι

Ζητείται Ηλεκτρολόγος ή Μηχανολόγος Μηχανικός σε εταιρεία στην Αθήνα

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Ηλεκτρολόγος ή Μηχανολόγος Μηχανικός με καλή γνώση της αγοράς ΑΠΕ και της σχετικής νομοθεσίας για ανάπτυξη τμήματος της εταιρείας Βοώτης AE, με έδρα...

Σχετικες Αγγελιες

02 Ιαν
Αθήνα [RANDSTAD]

Είσαι Μηχανολόγος ή Ηλεκτρολόγος Mηχανικός και διαθέτεις εμπειρία ως Cost Estimator Engineer σε τεχνική ή κατασκευαστική εταιρία; Εάν εργάζεσαι ήδη ως Cost Estimator και ψάχνεις το επόμενο επαγγελματικό σου βήμα σε μία καταξιωμένη εταιρία δίνοντας προσοχή στη λεπτομέρεια και διαθέτοντας την όρεξη να μπεις σε ένα

17 Ιαν
Ανατολικής Αττικής [GRAND RESORT LAGONISSI]

Από το ξενοδοχείο Grand Resort Lagonissi, ζητείται Ηλεκτρολόγος / Μηχανικός (ΤΕ) ή Μηχανολόγος / Μηχανικός (ΤΕ) με εμπειρία τουλάχιστον 10 ετών σε ξενοδοχειακές επιχειρήσεις για τη στελέχωση της τεχνικής υπηρεσίας. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

17 Ιαν
Πανελλήνια [Μεγάλη τεχνική εταιρία]

Μεγάλη τεχνική εταιρία η οποία δραστηριοποιείται σε ολόκληρη την ελληνική επικράτεια στους τομείς των μελετών, επιβλέψεων (Η/Μ) ηλεκτρομηχανολογικών εγκαταστάσεων και αδειοδοτήσεων με πολυετή εμπειρία στον χώρο αναζητά για τα γραφεία της στην Αθήνα: Μηχανολόγο ή/και Ηλεκτρολόγο Μηχανικό με

07 Ιαν
Αθήνα [Ι. Γρατσίας Α.Ε.Β.Ε]

Η εταιρία Ι. Γρατσίας Α.Ε.Β.Ε. εξουσιοδοτημένος έμπορος / συνεργάτης Service Kosmocar Audi Volkswagen δραστηριοποιείται στον κλάδο περισσότερα από 60 χρόνια και έχει κατακτήσει πολλές διακρίσεις. Η εταιρία αναζητά άμεσα Ηλεκτρολόγο Μηχανικό Αυτοκινήτου με εμπειρία στον χώρο. Απαραίτητα προσόντα:

04 Ιαν
Δήμος Ηρακλείου [SYCHEM ΑΕ]

Επιθυμητή ειδικότητα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού / Μηχανολόγος ή Ηλεκτρολόγος Μηχανικός ΤΕΙ Θέση: τμήμα τεχνικής υποστήριξης Τόπος: ΒΙ.ΠΕ. Ηρακλείου, Κρήτη Η εταιρία: Πρωτοπόρος ελληνική εταιρία στη σχεδίαση και στην κατασκευή συστημάτων επεξεργασίας νερού και συστημάτων εξοικονόμησης