22 Μαι

Yπάλληλος Λογιστηρίου

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Auto Marin A.E. αναζητά για άμεση πρόσληψη Υπάλληλο Λογιστηρίου Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Η/Υ και αγγλικών Γνώση Microsoft Office...

Σχετικες Αγγελιες

03 Ιαν
Αθήνα [AUTO MARIN]

Η Auto Marin A.E. αναζητά για άμεση πρόσληψη Υπάλληλο Λογιστηρίου Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Η/Υ και αγγλικών Γνώση Microsoft Office Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση άνω των 5 ετών Ικανότητα επικοινωνίας Οργανωτική ικανότητα Συνεργάσιμος Δυνατότητα μετακίνησης Προσφέρονται:

03 Ιαν

Η Auto Marin A.E. αναζητά για άμεση πρόσληψη Υπάλληλο Λογιστηρίου Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Η/Υ και αγγλικών Γνώση Microsoft Office

11 Ιαν
Αθήνα [ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ]

Εμπορική Εταιρεία στο Περιστέρι ζητά Υπάλληλο Γραφείου ως Βοηθό Λογιστηρίου. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης. Τα βασικά καθήκοντα της θέσης είναι: Έκδοση

10 Ιαν
Αθήνα [SANTA MARINA]

To ξενοδοχείο Santa Marina Resort Villas με έδρα την Αθήνα ζητά Προϊστάμενο Λογιστηρίου με δυνατότητα ταξιδιών στα υποκαταστήματα. Ο ρόλος: Ο νέος συνεργάτης θα είναι υπεύθυνος για την οργάνωση και την ομαλή λειτουργία του τμήματος λογιστηρίου της εταιρίας, την εποπτεία της ομάδας, ενώ θα αναλάβει

10 Ιαν
Αθήνα [AJAX YACHTS]

Ζητείται υποψήφια ως Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης από εταιρεία ενοικιάσεων σκαφών αναψυχής με έδρα στα Βριλήσσια Αττικής. Θέση εργασίας μερικής