22 Μαι

Yπάλληλος Λογιστηρίου

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Auto Marin A.E. αναζητά για άμεση πρόσληψη Υπάλληλο Λογιστηρίου Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Η/Υ και αγγλικών Γνώση Microsoft Office...

Σχετικες Αγγελιες

09 Οκτ
Αθήνα [AUTO MARIN]

Η Auto Marin A.E. αναζητά για άμεση πρόσληψη Υπάλληλο Λογιστηρίου Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Η/Υ και αγγλικών Γνώση Microsoft Office Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση άνω των 5 ετών Ικανότητα επικοινωνίας Οργανωτική ικανότητα Συνεργάσιμος Δυνατότητα μετακίνησης Προσφέρονται:

09 Οκτ

Η Auto Marin A.E. αναζητά για άμεση πρόσληψη Υπάλληλο Λογιστηρίου Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Η/Υ και αγγλικών Γνώση Microsoft Office

20 Οκτ
Αθήνα [Mideast Travel]

Credit Controller Παρακολούθηση υπολοίπων πελατών και προγραμματισμός εισπράξεων. Παρακολούθηση & είσπραξη υπολοίπων πελατών σύμφωνα με την πιστωτική

19 Οκτ
Αθήνα [VAMVAS MEDICALS]

Υπάλληλος Λογιστηρίου Προφίλ υποψηφίου: Πτυχιούχος ΑΕΙ - ΤΕΙ Οικονομικής ή Λογιστικής κατεύθυνσης Επιθυμητή επαγγελματική προϋπηρεσία έως 3 έτη σε διπλογραφικά βιβλία Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Άριστη γνώση των προγραμμάτων Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) Επιθυμητή η γνώση προγράμματος ERP

18 Οκτ
Αθήνα [Eliros]

Η εταιρία μας δραστηριοποιείται στη χονδρική πώληση στον χώρο του ξενοδοχειακού εξοπλισμού με λευκά είδη και υφάσματα από το 1991 και με αρκετή προσπάθεια