22 Μαι

Yπάλληλος Λογιστηρίου

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Auto Marin A.E. αναζητά για άμεση πρόσληψη Υπάλληλο Λογιστηρίου Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Η/Υ και αγγλικών Γνώση Microsoft Office...

Σχετικες Αγγελιες

22 Μαι
Αθήνα [AUTO MARIN]

Η Auto Marin A.E. αναζητά για άμεση πρόσληψη Υπάλληλο Λογιστηρίου Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Η/Υ και αγγλικών Γνώση Microsoft Office Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση άνω των 5 ετών Ικανότητα επικοινωνίας Οργανωτική ικανότητα Συνεργάσιμος Δυνατότητα μετακίνησης Προσφέρονται:

15 Ιουν
Αθήνα [HELLASPHONE]

Με ηγετική θέση στον χώρο της πληροφορικής και των τηλεπικοινωνιών, η Hellasphone συνεχίζει την ανοδική του πορεία στελεχώνοντας με νέο Βοηθό Λογιστή το Τμήμα

14 Ιουν
Αθήνα [Eπιχειρησεις Πετροπουλος]

Οι επιχειρήσεις Πετρόπουλος με αντικείμενο για περισσότερο από 30 χρόνια τις εισαγωγές και αντιπροσωπείες οίκων εξωτερικού ζητούν αντικαταστάτη για την θέση

12 Ιουν
Αθήνα [Lainas Products]

H εταιρία LAINAS PRODUCTS με παρουσία 50 ετών στο χώρο των γραφικών τεχνών ζητά κυρία με ελάχιστη 5ετή εμπειρία σε λογιστήριο για γραμματειακή υποστήριξη &

05 Ιουν
Αθήνα [Εξαγωγική Βιομηχανία]

Εξαγωγική βιομηχανία υλικών εύκαμπτης συσκευασίας, με έδρα το Μαρκόπουλο Αττικής ζητεί να προσλάβει: Υπάλληλο λογιστηρίου: Κύριος ή κυρία με εμπειρία σε