27 Μαι

Βοηθος φυσιοθεραπευτη

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Βοηθοι φυσιοθεραπευτες ζητουνται αμεσα για εργασια Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Μερική...

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιουν
Αθήνα [Εστιατόριο Η Πόλη]

Το εστιατόριο «Η Πόλη» στη Νέα Φιλαδέλφεια επιθυμεί να προσλάβει: Βοηθό Μάγειρα Προϋπηρεσία απαραίτητη. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

15 Ιουν
Αθήνα [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Η εταιρία Τερκενλής Α.Ε., με 70 χρόνια πετυχημένης παρουσίας στον χώρο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής και έχοντας εδραιωθεί ως το πλέον αγαπητό brand στη συνείδηση του καταναλωτή, αναζητά για τα καταστήματά της άτομα για πλήρη απασχόληση στη θέση: Βοηθός Ζαχαροπλάστη για το κατάστημα του

15 Ιουν
Αθήνα [ΕΛΑΣΤΟΤΕΤ ΑΕ]

ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΗ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 45 ΧΡΟΝΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΜΟΝΩΤΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΠΟΥ ΕΔΡΕΥΕΙ ΣΤΟΝ ΑΥΛΩΝΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΖΗΤΑΕΙ ΒΟΗΘΟ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

14 Ιουν
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 23 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει  για παραγωγή πλήρους απασχόλησης: Βοηθό Ζαχαροπλάστη /

14 Ιουν
Αθήνα [ΨΑΡΙΑΝΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΑΕ]

Μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες οικονομικών συμβούλων και ελεγκτών ενδιαφέρεται να προσλάβει Βοηθό Λογιστή Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Τ.Ε.Ι., λογιστικών σχολών ή ισοδύναμο Τριετής προϋπηρεσία σε μηχανογραφημένο λογιστήριο Πολύ καλή γνώση γενικής λογιστικής, καθώς και βασικών αρχών του