26 Μαι

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ-ΤΡΙΕΣ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ ΕΠΙΔΟΤΟΥΜΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ Ο.Α.Ε.Δ.

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H Eταιρεία MP EDUCATION - ΝΕΑ ΑΝΤΙΠΟΛΙΣ ΑΒΕΕ Εκπαιδευτικό και Συμβουλευτικό Κέντρο οργάνωσης επιδοτούμενων ιδιαιτέρων μαθημάτων - σεμιναρίων από Ο.Α.Ε.Δ. -...

Σχετικες Αγγελιες

08 Φεβ
Αθήνα [LIDL]

Πωλητές-τριες / Ταμίες (μερική απασχόληση) στη Γλυφάδα Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα προετοιμάσουμε με τον

15 Φεβ
Αθήνα [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το υποκατάστημά της στο MALL ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

Tags:

15 Φεβ
Αθήνα [VODAFONE]

Ειδικός της Ομάδας Ready - Ηλιούπολη Προσφέρουμε μια απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης φέρνοντας τους πελάτες, μέσω της τεχνολογίας, πιο κοντά σε ότι αγαπάνε. Ξεπερνάμε πάντα τις προσδοκίες των πελατών μας, κάνοντας την καθημερινότητά τους πιο συναρπαστική. Είμαστε δημιουργικοί, αεικίνητοι και

14 Φεβ
Αθήνα [T&T MAINTENANCE MASTER]

Καθαρίστριες/ες - Χαλάνδρι Η Maintenance Master με πολυετή εμπειρία στον κλάδο του Facility Management αναζητά επαγγελματίες καθαρίστριες/ες για τον καθημερινό καθαρισμό ταβέρνας στο Χαλάνδρι. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε επαγγελματικούς καθαρισμούς Προσεγμένη εμφάνιση Πολύ καλή

14 Φεβ
Αθήνα [Εκπαιδευτικός όμιλος]

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος ζητεί να προσλάβει για την Αθήνα Καθηγητές στον τομέα της Ηχοληψίας / της Μουσικής Τεχνολογίας Κωδικός: θέσης MS-PRF Για τη διδασκαλία των μαθημάτων των ειδικοτήτων: Ηχοληψία Μουσική Τεχνολογία Θέση: Προετοιμασία και παράδοση διαλέξεων σύμφωνες με τη διδακτέα ύλη και