26 Μαι

Υπάλληλοι Μπουφέ

Μαρούσι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Ψητοπωλείο-Εστιατόριο «Ελληνικές Απολαύσεις«, που βρίσκεται στο Μαρούσι Υπάλληλους Μπουφέ κρύου φαγητού. Αποστολή βιογραφικών ηλεκτρονικά Προσόντα:...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιαν
Δήμος Χερσονήσου [NANA PRINCESS]

Η εταιρία Καράτζη Α.Ε. ζητάει για το ξενοδοχείο της Nana Beach All Inclusive Resort, που βρίσκεται στη Χερσόνησο Ηρακλείου, προσωπικό για την παρακάτω ειδικότητα Υπάλληλοι Μπουφέ [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

27 Δεκ
Δήμος Χερσονήσου [NANA BEACH]

Η εταιρία Καράτζη Α.Ε. ζητεί για το ξενοδοχείο της Nana Beach All Inclusive Resort, που βρίσκεται στη Χερσόνησο Ηρακλείου, προσωπικό για την παρακάτω ειδικότητα: Υπάλληλοι Μπουφέ Προσφέρονται: Μισθός αναλόγως προσόντων Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης Συνεχείς εκπαιδεύσεις και σεμινάρια Μεταφορά από

23 Δεκ

Η εταιρία Καράτζη Α.Ε. ζητεί για το ξενοδοχείο της Nana Princess Luxury Suites – Villas – Spa, που βρίσκονται στη Χερσόνησο Ηρακλείου, προσωπικό για την παρακάτω ειδικότητα: Υπάλληλοι Μπουφέ Προσφέρονται: Μισθός αναλόγως προσόντων Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης Συνεχείς εκπαιδεύσεις και σεμινάρια

19 Ιαν
Δήμος Θήρας [Mediterranean White Hotel]

Το ξενοδοχείο Mediterranean White στη Σαντορίνη επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 Υπαλλήλους Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: Κάτοχος αναγνωρισμένου πτυχίου τουριστικής σχολής, ιδιωτικής ή κρατικής Εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε ξενοδοχεία Ελλάδας ή εξωτερικού Απαραίτητη η γνώση της αγγλικής

19 Ιαν
Δήμος Θήρας [IMPERIAL MED]

To ξενοδοχείο Imperial Med Resort Spa στη Σαντορίνη επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 Υπαλλήλους Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: Κάτοχος αναγνωρισμένου πτυχίου τουριστικής σχολής, ιδιωτκής ή κρατικής Εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε ξενοδοχεία Ελλάδας ή εξωτερικού Απαραίτητη η γνώση της ιταλικής και