26 Μαι

Υπάλληλοι Μπουφέ

Μαρούσι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Ψητοπωλείο-Εστιατόριο «Ελληνικές Απολαύσεις«, που βρίσκεται στο Μαρούσι Υπάλληλους Μπουφέ κρύου φαγητού. Αποστολή βιογραφικών ηλεκτρονικά Προσόντα:...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

02 Αυγ
Αθήνα [MY GREY COFFEE AND SNACKS]

Ζητούνται Υπάλληλοι για μπουφέ και καφέ από καφετέρια στο Γέρακα Αττικής. Θέσεις εργασίας μόνιμης και πλήρους απασχόλησης, πρωινό κ απογευματινό ωράριο

20 Αυγ
Πανελλήνια [ICAP EMPLOYMENT SOLUTIONS]

Υπάλληλοι Τεχνικής Εξυπηρέτησης Πελατών (8ωρο) Η ICAP Employment Solutions, για λογαριασμό της VODAFONE – ΠΑΝΑΦΟΝ Α.Ε.Ε.Τ., αναζητά υποψήφιους για την κάλυψη θέσεων 8ωρης απασχόλησης για το τμήμα τεχνικής υποστήριξης πελατών. O/Η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για τα παρακάτω: Διαχείριση τεχνικών

20 Αυγ

Υπάλληλοι Γραφείου (8ωρο) Η ICAP Employment Solutions, για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρίας στον χώρο των τηλεπικοινωνιών, αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη θέσεων 8ωρης απασχόλησης στο τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών. Περιγραφή θέσης: Ο/η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για την ολιστική

20 Αυγ
Αθήνα [TRENKWALDER HELLAS SA]

Η εταιρία Τrenkwalder Ηellas αναζητά για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της, Υπαλλήλους Καταχώρησης Δεδομένων (Data Entry) Περιοχή: Κέντρο Αθήνας Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος Λυκείου/ΙΕΚ Τυφλό σύστημα Εμπειρία στην καταχώρηση δεδομένων Η εταιρία προσφέρει: Σταθερό μισθό Ασφάλιση Bonus Προοπτικές εξέλιξης

20 Αυγ
Αθήνα [True Burger]

ΕΛΑΤΕ στην ομάδα μας. Ψάχνουμε για νεαρούς και νεαρές, με εξωστρεφή προσωπικότητα και κέφι, για την υποδοχή και εξυπηρέτηση πελατών. Ωράριο 19:00 – 24:00. Το