26 Μαι

Υπάλληλοι Μπουφέ

Μαρούσι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Ψητοπωλείο-Εστιατόριο «Ελληνικές Απολαύσεις«, που βρίσκεται στο Μαρούσι Υπάλληλους Μπουφέ κρύου φαγητού. Αποστολή βιογραφικών ηλεκτρονικά Προσόντα:...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

05 Οκτ
Μαρούσι

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ υπάλληλοι για γνωστή αλυσίδα σούπερ μάρκετ,ελληνικής υπηκοότητας, έως 30 ετών, 11:00-18

15 Οκτ
Δήμος Φιλιατών [DOMOTEL AGIOS NIKOLAOS]

Το Domotel Agios Nikolaos, μέλος της αλυσίδας πολυτελών ξενοδοχείων Domotel Hotels Resorts αναζητά για την τουριστική περίοδο 2019: Υπαλλήλους Υποδοχής / Receptionist Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία 2 ετών σε αντίστοιχη θέση Απόφοιτος/η σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Άριστη γνώση αγγλικών Γνώσεις Η/Υ και ξενοδοχειακών

15 Οκτ
Αθήνα [FOOD PLUS ]

Η Pizza Hut και KFC με έδρα στο Χαλάνδρι Αττικής προσλαμβάνει Υπαλλήλους για Τηλεφωνικό Κέντρο έως 25 ετών Αθήνα – Χαλάνδρι για τη στελέχωση του τηλεφωνικού κέντρου της, που θα έχουν ως αντικείμενο τη διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων. Απαραίτητα προσόντα: Ευχέρεια επικοινωνίας και ευγένεια Θετική

12 Οκτ
Πανελλήνια [MANPOWER]

Υπάλληλοι Διαχείρισης Ληξιπρόθεσμων Απαιτήσεων Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσουν οι προκλήσεις; Διαπραγματεύεσαι με άνεση μέσα σε σύντομο χρονικό διάστημα; Εάν η απάντηση είναι ‘’ναι’’, τότε είσαι αυτός/ή που αναζητάμε. Θέση εργασίας: Η ManpowerGroupGreece, ηγέτιδα δύναμη στον χώρο του

12 Οκτ
Αθήνα [ICAP Group]

Η ICAP Employment Solutions, για λογαριασμό της VODAFONE–ΠΑΝΑΦΟΝ Α.Ε.Ε.Τ., αναζητά υποψήφιους για την κάλυψη θέσεων 8ωρης απασχόλησης για το τμήμα τεχνικής