26 Μαι

Υπάλληλοι Μπουφέ

Μαρούσι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Ψητοπωλείο-Εστιατόριο «Ελληνικές Απολαύσεις«, που βρίσκεται στο Μαρούσι Υπάλληλους Μπουφέ κρύου φαγητού. Αποστολή βιογραφικών ηλεκτρονικά Προσόντα:...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

12 Ιουν
Καλλιθέα [ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΑΦΕ-ΕΣΤΙΑΣΗΣ]

Μεγάλη Εταιρεία Καφέ-Εστίασης που βρίσκεται περιοχή της Καλλιθέας ζητεί Νέους για το πόστο του μπουφέ. Αποστολή βιογραφικών ηλεκτρονικά Οι υποψήφιοι

12 Ιουν
Αθήνα [ΕΤΑΙΡΙΑ ΚΑΦΕ-ΕΣΤΙΑΣΗΣ]

Μεγάλη Εταιρεία Καφέ-Εστίασης που βρίσκεται περιοχή του Μοσχάτου ζητεί Νέους για το πόστο του μπουφέ. Αποστολή βιογραφικών ηλεκτρονικά Οι υποψήφιοι πρέπει

12 Ιουν
Αθήνα [COFFEE BRANDS]

Η γνωστή αλυσίδα cafe «Coffee Brands», ζητεί Υπάλληλους για το πόστο του Μπουφέ στο κατάστημα που βρίσκεται στην περιοχή της Αγίας Παρασκευής. Αποστολή

04 Ιουν
Μαρούσι

ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ζητούνται από αποθήκη, αρμοδιότητες λήψη και εκτέλεση παραγγελιών, παραλαβές εμπορευμάτων, συσκευασία, τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών, πνεύμα

30 Μαι
Μαρούσι [Flocafe]

Το κατάστημα Flocafe στο εμπορικό κέντρο The Mall Athens αναζητά υποψήφιους νέους / νέες για απασχόληση στo *Μπουφέ.* *_Απαραίτητα Προσόντα: _* • Απόφοιτοι