26 Μαι

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Broulias Financial/Accounting Co , επιχείρηση λογιστικών ,φοροτεχνικών και χρηματοοικονομικών συμβουλων , ζητά υπάλληλο λογιστηρίου. Προφίλ υποψήφιου Πτυχίο...

Σχετικες Αγγελιες

15 Μαι
Πανελλήνια [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, εταιρίας στο κέντρο της Αθήνας,

25 Απρ
Αθήνα [ERGON FOODS]

Η Έργον Τρόφιμα A.E. δραστηριοποιείται στον χώρο των ελληνικών παραδοσιακών προϊόντων. Έχοντας αναπτύξει ένα δίκτυο από 15 καταστήματα / εστιατόρια σε Ελλάδα, Αγγλία και Βέλγιο, είναι μία από τις πιο ταχέως αναπτυσσόμενες εταιρίες στον κλάδο της. Αναζητούμε φιλόδοξους επαγγελματίες, που θα

23 Μαι
Αθήνα [MEDIATEL]

Υπάλληλος Γραφείου Η Mediatel κατέχει ηγετική θέση στην παροχή ολοκληρωμένων υπηρεσιών contact center από το 1995. Η επιτυχημένη πορεία μας οφείλεται κατά κύριο λόγο στους εργαζομένους μας. Προτεραιότητά μας είναι η συνεχής ανάπτυξη και ο υψηλός δείκτης ικανοποίησης του ανθρώπινου δυναμικού μας, μέσα σε ένα

23 Μαι
Αθήνα [AUTO MARIN]

Η Auto Marin A.E. αναζητά για άμεση πρόσληψη Υπάλληλο Λογιστηρίου Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Η/Υ και αγγλικών Γνώση Microsoft Office Προϋπηρεσία άνω των 5 ετών σε αντίστοιχη θέση Ικανότητα επικοινωνίας Οργανωτική ικανότητα Συνεργάσιμος Δυνατότητα μετακίνησης Προσφέρονται:

23 Μαι

Η Auto Marin A.E. αναζητά Υπάλληλο Αποθήκης Ανταλλακτικών Απαραίτητα προσόντα: Οργανωτική ικανότητα Εμπειρία σε αποθήκη ανταλλακτικών αυτοκινήτων Ικανότητα συνεργασίας Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης Διαρκής εκπαίδευση