26 Μαι

Υπάλληλος αρτοζαχαροπλαστείου

Άγιοι Ανάργυροι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρτοζαχαροπλαστείο-Καφέ που βρίσκεται στους Αγίους Αναργύρους ζητεί νέο ως πωλητή και παρασκευαστή καφέ. Αποστολή βιογραφικών ηλεκτρονικά Προσόντα:...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

15 Οκτ
Δήμος Θήρας [Sophia Collection Santorini]

To Sophia Collection Santorini αναζητά Βραδινό Υπάλληλο Υποδοχής για τη σεζόν 2019. Προσόντα: Διετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Άπταιστη γνώση αγγλικών και Η/Υ Επικοινωνικές δεξιότητες Κάτοχος μεταφορικού μέσου Παρέχονται διαμονή και ημιδιατροφή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

15 Οκτ
Αθήνα [ALOUETTE]

Η Alouette AE, με παρουσία 41 χρόνων στον χώρο του παιδικού ενδύματος, αναζητά: Υπάλληλο Αποθήκης Ο υποψήφιος πρέπει να διαθέτει: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε οργανωμένη αποθήκη Ηλικία 25–35 ετών Εμπειρία σε διαδικασίες logistics (συλλογή και συσκευασία παραγγελιών, παραλαβή και αποθήκευση προϊόντων

15 Οκτ
Αθήνα [Ανώνυμη εταιρία]

Ανώνυμη εταιρία ζητεί κυρία άκρως επικοινωνιακή ως Υπάλληλο Υποδοχής Ταμείου για το κατάστημα των Βριλισσίων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

13 Οκτ
Αθήνα [Bodysun]

Ζητείται υπάλληλος για studio solarium για μερική η πλήρη απασχόληση στην περιοχη του Χαιδαρίου, χωρίς απαραίτητη προυπηρεσία στο χώρο.Απαραίτητη ξένη γλώσσα

13 Οκτ
Παλαιό Φάληρο [SPETROL]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΕ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟ.ΩΡΑΡΙΟ 7:00-15:00 Η’ 15:00-23:00