26 Μαι

Υπάλληλος αρτοζαχαροπλαστείου

Άγιοι Ανάργυροι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρτοζαχαροπλαστείο-Καφέ που βρίσκεται στους Αγίους Αναργύρους ζητεί νέο ως πωλητή και παρασκευαστή καφέ. Αποστολή βιογραφικών ηλεκτρονικά Προσόντα:...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιουν
Νήσων [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco για λογαριασμό εταιρίας-πελάτη της στην περιοχή της Αίγινας

18 Ιουν
Πανελλήνια [Civitel Hotel]

Ο όμιλος Civitel Hotels Resorts ζητά για τα ξενοδοχεία Civitel Olympic και Civitel Attik Υπάλληλο Υποδοχής Αρμοδιότητες: Συμμετοχή σε όλες τις διεργασίες της υποδοχής Οργάνωση της εργασίας, εξυπηρέτηση των πελατών με προθυμία και αμεσότητα Διαχείριση τηλεφώνων, ταμείου Συνεργασία και εξυπηρέτηση συναδέλφων άλλων

18 Ιουν
Αθήνα [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Ζητείται από την Κεντρική Κλινική Αθηνών Υπάλληλος Γραφείου Κίνησης Ασθενών για την Αθήνα και τη Σαντορίνη. Επιθυμητά προσόντα: Πτυχίο διοίκησης μονάδων υγείας Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Επιθυμητή η γνώση της γερμανικής γλώσσας Άριστη γνώση Η/Υ Απαραίτητη η προϋπηρεσία 1 έτους σε

18 Ιουν
Δήμος Ηρακλείου [Ξενοδοχείο]

Παραλιακό ξενοδοχείο 4* στο Ηράκλειο Κρήτης ζητά Υπάλληλο Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση αγγλικών και γερμανικών Γνώση επιπλέον ξένης γλώσσας (επιθυμητό προσόν) Άριστη ικανότητα στην επικοινωνία και στις

18 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ]

ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΘΙΚΟΝΤΑ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:ΠΛΗΡΩΜΗ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΗΣ Κ ΠΛΗΡΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗ