26 Μαι

Υπάλληλος Τουριστικού Γραφείου

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Τουριστικό Γραφείο \"Anna Travel\", που βρίσκεται στο Κολωνάκι ζητεί Υπάλληλο (κοπέλα). Αποστολή βιογραφικών ηλεκτρονικά Προσόντα: Ευγένεια...

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιαν
Δήμος Θήρας [NST TRAVEL AND TOURISM]

Η NST Travel αναζητά μόνιμο και εποχιακό προσωπικό για τη στελέχωση του τμήματος κρατήσεων και κίνηση λεωφορείων Υπάλληλος Τουριστικού Γραφείου Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Πολύ καλή γνώση υπολογιστών Καλή γνώση αγγλικών Ομαδικότητα και εργατικότητα Επικοινωνιακές

18 Ιαν
Αθήνα [Spotawheel]

H Spotawheel αναπτύσσεται ραγδαία για 3η συνεχόμενη χρονιά και αναζητά Υπάλληλο Γραφείου που θα στελεχώσει τις εγκαταστάσεις της στη Νέα Ιωνία. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΤΕΙ ή ΑΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης Γνώση αγγλικών Γνώση Excel Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση Η Spotawheel προσφέρει:

16 Ιαν

16 Ιαν
Πάρος [Anemomylos Travel]

Απαραίτητη η γνώση γαλλικών σε άριστο επίπεδο, η γνώση αγγλικών σε πολύ καλό επίπεδο, η χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών και ιδιαιτέρως του Microsoft Office. Προαιρετική η γνώση του τουριστικού προγράμματος "Travelforce" της Panasoft. Από Απρίλιο έως Οκτώβριο 2018.

14 Ιαν
Αθήνα [CAMPER STOP ΚALOGRIA]

Η Camper Stop Kalogria ζητεί κύριο-α απο 30-55 ετών ως υπεύθυνο-η τουριστικού καταστήματος και reception για την περιοχή Καλόγρια - Κάτω Αχαία για την σεζόν 01/04/2019 - 10/10/2019. Απαραίτητο προσόν: η καλη γνώση της Αγγλικής γλώσσας. Επιθυμητό προσόν : η άνεση στην επικοινωνία. Αποστολή Βιογραφικών στο email : marikazaf@hotmail.com