26 Μαι

Υπάλληλος Τουριστικού Γραφείου

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Τουριστικό Γραφείο \"Anna Travel\", που βρίσκεται στο Κολωνάκι ζητεί Υπάλληλο (κοπέλα). Αποστολή βιογραφικών ηλεκτρονικά Προσόντα: Ευγένεια...

Σχετικες Αγγελιες

17 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [FILOS HOLIDAYS & TRAVEL]

Η Filos Holidays Travel ζητά να καλύψει την ακόλουθη θέση στα γραφεία της στη Θεσσαλονίκη: Υπάλληλος Τουριστικού Γραφείου για Κρατήσεις Αεροπορικών Εισιτηρίων Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία 3 ετών σε τουριστικό πρακτορείο (κρατήσεις εισιτηρίων, ξενοδοχείων, για groups και FIT'S) Άριστη γνώση

23 Μαι
Αθήνα [MEDIATEL]

Υπάλληλος Γραφείου Η Mediatel κατέχει ηγετική θέση στην παροχή ολοκληρωμένων υπηρεσιών contact center από το 1995. Η επιτυχημένη πορεία μας οφείλεται κατά κύριο λόγο στους εργαζομένους μας. Προτεραιότητά μας είναι η συνεχής ανάπτυξη και ο υψηλός δείκτης ικανοποίησης του ανθρώπινου δυναμικού μας, μέσα σε ένα

21 Μαι
Πανελλήνια [Τουριστικό γραφείο]

Τουριστικό γραφείο ζητεί Yπάλληλο με προϋπηρεσία και γνώσεις στις τηλεφωνικές κρατήσεις. Απαραίτητη η πολύ καλή γνωσή Excel.  Προϋπηρεσία σε θέση reception ξενοδοχείου θα εκτιμηθεί. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

20 Μαι
Αθήνα [Ν.ΚΟΥΦΑΚΗΣ ΜΟΝ. ΕΠΕ / TEOTHERM]

ΓΡΑΜΜΑΤΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ Αρμοδιότητες: ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ,ΜΕΛΕΤΕΣ,ΦΑΚΕΛΟΙ ΥΠΑΓΩΓΗΣ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗΣ-ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ, ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΤΕΙ. Επιθυμητά Προσόντα: ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΟΣ,ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ, Η εταιρία προσφέρει:ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

17 Μαι
Αθήνα [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου Κίνησης από την Κεντρική Κλινική Αθηνών. Καθήκοντα θέσης: Προγραμματίζει τις εισαγωγές και έχει άμεση επικοινωνία με τα υπόλοιπα τμήματα της κλινικής. Καταχωρεί τις νοσηλείες στο μηχανογραφημένο σύστημα της κλινικής. Φροντίζει για την άμεση εξυπηρέτηση των