26 Μαι

Υπάλληλος Γραφείου

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται συνεργάτης στο τμήμα Marketing περιοδικού για την τέχνη και τον πολιτισμό για την προώθηση συνδρομών στο εξωτερικό. Αμοιβή: Μισθός και ποσοστά....

Σχετικες Αγγελιες

06 Αυγ
Αθήνα [ΚΟΛΙΟΣ Α.Ε. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΓΑΛΑΚΤΟΣ]

Περιοχή: Κορωπί ΜΕΓΑΛΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΖΗΤΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΚΟΡΩΠΙ ΠΤΥΧΙΟΥΧΟ ΑΝΩΤΑΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΩΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΟΙ

16 Αυγ
Αθήνα [Top Espresso]

Ζητείται υπάλληλος γραφείου με εμπειρία στην διαχείριση E Shop. Απαραίτητα προσόντα : προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, άριστη γνώση αγγλικών, καλή γνώση μιας

02 Αυγ
Αθήνα [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου Κίνησης από την Κεντρική Κλινική Αθηνών. Καθήκοντα θέσης: Προγραμματίζει τις εισαγωγές και έχει άμεση επικοινωνία με τα υπόλοιπα τμήματα της Κλινικής Καταχωρεί τις νοσηλείες στο μηχανογραφημένο σύστημα της Κλινικής Φροντίζει για την άμεση εξυπηρέτηση των

24 Ιουλ
Αθήνα [Υπάλληλος Γραφείου]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου για άμεση πρόσληψη σε πενθήμερη, 8ωρη εργασία με πλήρης ασφάλιση (ΙΚΑ) και καθαρός μισθός 600 €. Προσόντα υποψηφίου: • Απόφοιτος Λυκείου • Καλή Γνώση Αγγλικών • Καλή Γνώση Υπολογιστών Αποστολή βιογραφικών: george.s.dmm@outlook.com Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6956619353

18 Αυγ
Αθήνα [Πανελλήνιος Σύλλογος Εργαζομένων ΟΤΕ]

Πανελλήνιος Σύλλογος Εργαζομένων ΟΤΕ (ΠΑ.Σ.Ε. Ο.Τ.Ε ) που βρίσκεται στην οδό Τζώρτζ αρ. 10 (7ος όροφος) και είναι ένας από τους μεγαλύτερους συλλόγους