26 Μαι

σερβιτορος,β.σερβιτορος,μπαριστα

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

απο το καφε-μπαρ-εστιατοριο λοφος στα κωνσταντινοπολιτικα ζητούνται σερβιτόρος,βοηθός σερβιτόρου και μπαριστας, τηλ. εποικινωνιας ‎6978774787

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

13 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

ζητείται από μεζεδοπωλείο/εστιατόριο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης ΣΕΡΒΙΤΟΡΑ ή ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ από 20 έως 27 με ελάχιστη εμπειρία 2 χρόνων στον χώρο της εστίασης και γνώση αυτόματης παραγγελιοληψίας (PDA). Απαραίτητη η γνώση αγγλικών Παρέχεται: Μισθός, ασφάλιση,πλήρης απασχόληση,μόνιμη συνεργασία Τηλ: 2381100600 Δε-Πα: 08:00-16:00

11 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Αίθουσα δεξιώσεων]

Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

06 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ΜΠΑΜΠΗΣ]

ΣΈΡΒΙΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΑΤΟΜΑ Επιθυμητά Προσόντα: ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ Η εταιρία προσφέρει:ΔΥΟ ΧΩΡΟΥΣ

01 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ELECTRA HOTELS & RESORTS]

H ξενοδοχειακή αλυσίδα Electra Hotels Resorts, η οποία δραστηριοποιείται στην Αθήνα, στη Θεσσαλονίκη και στη Ρόδο, αναζητά να καλύψει για το Electra Palace Thessaloniki 5* τη θέση: Σερβιτόρου Α' Κωδικός θέσης: SE Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής ξενοδοχειακών / τουριστικών επαγγελμάτων Τουλάχιστον 5 χρόνια

25 Ιουλ

https://www.mandynamic.gr για Υποβολή βιογραφικών Ζητούνται: 1 κυρία για βοηθός κουζίνας και 1 σερβιτόρος-α από fast food στην παραλία Σάρτης, Χαλκιδική Δεκτά και ζευγάρια Παρέχεται διαμονή και διατροφή τηλ. 2381100600 Δε-Πα 08.00-16.00