26 Μαι

σερβιτορος,β.σερβιτορος,μπαριστα

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

απο το καφε-μπαρ-εστιατοριο λοφος στα κωνσταντινοπολιτικα ζητούνται σερβιτόρος,βοηθός σερβιτόρου και μπαριστας, τηλ. εποικινωνιας ‎6978774787

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

06 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Νεοσύστατο εστιατόριο πολυτελείας]

Σερβιτόρος / Σερβιτόρα ζητούνται άμεσα από νεοσύστατο εστιατόριο πολυτελείας στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Επιθυμητά προσόντα: Τουλάχιστον 3 χρονιά προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση στον επισιτιστικό τομέα Απαραίτητη η γνώση της αγγλικής γλώσσας / γνώση επιπλέον ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί

01 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ELECTRA HOTELS & RESORTS]

H ξενοδοχειακή αλυσίδα Electra Hotels Resorts, η οποία δραστηριοποιείται στην Αθήνα, στη Θεσσαλονίκη και στη Ρόδο, αναζητά να καλύψει για το Electra Palace Thessaloniki 5* τη θέση: Σερβιτόρου Α' Κωδικός θέσης: SE Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής ξενοδοχειακών / τουριστικών επαγγελμάτων Τουλάχιστον 5 χρόνια

21 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εστιατόριο]

Εστιατόριο-Ταβέρνα στην περιοχή της Άνω Πόλης Θεσσαλονίκης αναζητά έμπειρο Σερβιτόρο [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

18 Ιουν
Πανελλήνια [Aegean Star Hotels]

Το 5* ξενοδοχείο Aegean Melathron στη Χαλκιδική, μέλος της αλυσίδας Aegean Star Hotels, επιθυμεί να προσλάβει Σερβιτόρο / Room Service Ο ιδανικός υποψήφιος: Θα πρέπει να είναι κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου (οι υποψήφιοι θα οδηγούν ηλεκτρικό αυτοκίνητο) Να είναι ηλικίας κάτω των 25 ετών Να έχει πολύ καλή γνώση της αγγλικής

18 Ιουν
Δήμος Χερσονήσου [Creta Maris Beach Resort]

Το Creta Maris Beach Resort, ξενοδοχείο 5* των Maris Hotels στη Χερσόνησο Κρήτης, ζητά για το τμήμα FB / service Σερβιτόρο Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε εστιατόριο ξενοδοχείου ή a la carte εστιατόριο Πολύ καλή γνώση Αγγλικών Πολύ καλό επίπεδο οινογνωσίας Πτυχίο σχολής τουριστικής