26 Μαι

σερβιτορος,β.σερβιτορος,μπαριστα

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

απο το καφε-μπαρ-εστιατοριο λοφος στα κωνσταντινοπολιτικα ζητούνται σερβιτόρος,βοηθός σερβιτόρου και μπαριστας, τηλ. εποικινωνιας ‎6978774787

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

04 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ERGON FOODS]

Η ERGON είναι μια γρήγορα αναπτυσσόμενη ελληνική εταιρία που προσφέρει προϊόντα μικρών Ελλήνων παραγωγών και υπηρεσίες εστίασης τα τελευταία 9 χρόνια σε Ελλάδα και εξωτερικό. Στην ERGON ψάχνουμε για ενθουσιώδεις και γεμάτους όρεξη ανθρώπους για να στελεχώσουν την ομάδα μας. Αυτή τη στιγμή

15 Φεβ
Δήμος Πάργας [LICHNOS BEACH HOTEL AND SUITES]

Tο ξενοδοχείο 5 αστέρων Lichnos Beach Hotel and Suites στην Πάργα επιθυμεί να προσλάβει για το διάστημα Μάιος-Οκτώβριος 2019 Α' Σερβιτόρο / Σερβιτόρα Απαραίτητες προϋποθέσεις η προϋπηρεσία σε 5 αστέρων ξενοδοχεία και η γνώση γερμανικών. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

15 Φεβ
Δήμος Κερκυραίων [MON REPOS PALACE ]

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mon Repos Palace «Art Hotel» της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2019 στη θέση: Σερβιτόρος Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες: Πτυχίο τουριστικής σχολής (επιθυμητό) Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο Γνώση αγγλικών

15 Φεβ
Δήμος Ρόδου [Olive Street Restaurant]

Σερβιτόρος Β' Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτοι σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Τουλάχιστον 2 χρόνων προϋπηρεσία σε a la carte εστιατόρια Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας, οργανωτικές ικανότητες και συνέπεια Η εταιρία παρέχει: Προοπτικές

15 Φεβ

Σερβιτόρος Α' Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτοι σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Τουλάχιστον 3 χρόνων προϋπηρεσία σε a la carte εστιατόρια Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας, οργανωτικές ικανότητες και συνέπεια Ικανότητα επικοινωνίας,