09 Μαι

ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ

Παλαιό Ψυχικό
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ με καλές γνώσεις Η/Υ, έως 35 ετών, για πλήρη απασχόληση σε κεντρικό Φαρμακείο-Eshop. Προϋπηρεσία απαραίτητη σε Φαρμακείο/Φαρμακαποθήκη, συνεργασία...

Σχετικες Αγγελιες

12 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΚΑΒΑ ΠΟΤΩΝ ]

Οδηγός Αποθηκάριος σε Κάβα Ποτών full-time, εργασία εξαήμερη. Αρμοδιότητες: Παραλαβή & Αποθήκευση Εμπορευμάτων, Ετοιμασία Παραγγελιών και Διανομή Εμπορευμάτων. Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα οδήγησης β'κατηγορίας, Άνδρας, Ηλικία έως 40 ετών, Βιβλιάριο υγείας Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία στον χώρο των τροφίμων ποτών, Γνώστης Ανατολικής Θεσσαλονίκης Η εταιρία προσφέρει: Μηνιαίο μισθό μέσω τραπέζης & Ασφάλιση. Αποστολή Βιογραφικών στο email: deconomy@yahoo.gr

11 Ιουν
Αθήνα [ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ]

ΑΝΔΡΑΣ ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ ΓΙΑ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΗ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΕ ΛΕΥΚΑ ΕΙΔΗ-ΧΑΛΙΑ. ΠΕΝΘΗΜΕΡΗ ΠΡΩΙΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑ.ΒΑΣΙΚΟΣ ΜΙΣΘΟΣ. ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΕΩΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ.ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΘΗΝΩΝ

06 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία που δραστηριοποιείται στον κλάδο πωλήσεων σε καταστήματα εστίασης και λιανικής]

Εταιρία που δραστηριοποιείται στον κλάδο των πωλήσεων σε καταστήματα εστίασης και λιανικής αναζητά να καλύψει τη θέση του Πωλητή Ex-Van / Αποθηκάριου για την πόλη της Θεσσαλονίκης. Προϋποθέσεις: Απόφοιτος λυκείου / Ι.Ε.Κ. / κολεγίου Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 2 ετών

05 Ιουν
Ανατολικής Αττικής [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco για λογαριασμό πελάτη της, εμπορικής εταιρίας, αναζητά ένα (1)

05 Ιουν
Αθήνα [Εξαγωγική Βιομηχανία]

Εξαγωγική βιομηχανία υλικών εύκαμπτης συσκευασίας, με έδρα το Μαρκόπουλο Αττικής ζητεί να προσλάβει: Αποθηκάριος – Οδηγός. Με γνώσεις οργάνωσης αποθήκης,