23 Μαι

Babysitter για ένα παιδί ηλικίας 8 ετών, Κυψέλη

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

καλησπερα , ενδιαφερομαστε για φυλαξη , του παιδιου μασ , παραλαβη αποτο σχολειο στις 16:00 καθε ημερα το οποιο ειναι διπλα απο το πσιτι,στη συνεχεια διαβασμα...

Σχετικες Αγγελιες

22 Μαι
Αθήνα [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Η Κεντρική Κλινική Αθηνών αναζητά Ιατρό Ορθοπαιδικό για παροχή εργασίας max. 10 ημερών/μήνα στο Ιδιωτικό Πολυϊατρείο της Σαντορίνης και τις υπόλοιπες ημέρες στην Κεντρική Κλινική Αθηνών. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Ιατρικής αναγνωρισμένο ή από χώρα της Ευρωπαϊκής Ένωσης Γνώση της αγγλικής

10 Μαι
Αθήνα [VODAFONE]

Ειδικός της Ομάδας Ready - Κυψέλη Προσφέρουμε μια απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης φέρνοντας τους πελάτες, μέσω της τεχνολογίας, πιο κοντά σε ότι αγαπάνε. Ξεπερνάμε πάντα τις προσδοκίες των πελατών μας, κάνοντας την καθημερινότητά τους πιο συναρπαστική. Είμαστε δημιουργικοί, αεικίνητοι και

10 Μαι
Αθήνα [MANPOWER]

Εκπρόσωποι Εξυπηρέτησης Πελατών (8ωρη απασχόληση) Είσαι επικοινωνιακός και ευέλικτος; Σου αρέσει να εξυπηρετείς και να προτείνεις λύσεις; Τώρα έχεις τη δυνατότητα να γίνεις μέλος μιας δυναμικής ομάδας σε εργασία γεμάτη προκλήσεις! Πού θα εργάζομαι; Θα εργάζεσαι σε γνωστή εταιρία με ευχάριστο

10 Μαι

Retention Agents (8ωρη/6ωρη απασχόληση) Είσαι επικοινωνιακός και διαθέτεις διαπραγματευτικές ικανότητες; Τώρα μπορείς να εργαστείς ως εκπρόσωπος ανανέωσης τηλεφωνικών υπηρεσιών σε ένα οργανωμένο και πολυεθνικό περιβάλλον με δυνατότητες εξέλιξης! Πού θα εργάζομαι; Θα εργάζεσαι στο κέντρο των

02 Μαι

Retention Agents (8ωρη απασχόληση) Είσαι επικοινωνιακός και διαθέτεις διαπραγματευτικές ικανότητες; Τώρα μπορείς να εργαστείς ως εκπρόσωπος ανανέωσης τηλεφωνικών υπηρεσιών σε ένα οργανωμένο περιβάλλον με δυνατότητες εξέλιξης! Πού θα εργάζομαι; Θα εργάζεσαι στα νότια προάστια των Αθηνών, σε