19 Μαι

Κοπελα για σερβις παραλιας-Σεζον 2018

Άνδρος
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Κοπελα εμφανισημη για σερβις παραλιας απο 20-30 ετων για σεζον στην ανδρο απο αρχες ιουνιου εως αρχες σεπτεμβριου, βιoγραφικα με φωτο στο mastello@yahoo...

Σχετικες Αγγελιες

23 Μαι
Ανατολικής Αττικής [Λογιστήριο]

Ζητείται Κοπέλα με Γνώσεις Λογιστικής έως 35 ετών για λογιστήριο στο Κορωπί. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

22 Μαι
Δήμος Θήρας [Pegasus Suites & Spa]

Το ξενοδοχείο Aelia by Eltheon στη Σαντορίνη επιθυμεί να προσλάβει άμεσα Κοπέλα για τη θέση του Pool Bar Βοηθού Ρεσεψιόν Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος τουριστικής ή ανάλογης σχολής Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας σε επίπεδο τουλάχιστον C1 Επαγγελματικές ικανότητες: Σοβαρότητα και υπευθυνότητα

21 Μαι
Δήμος Μυκόνου [MYCONIAN COLLECTION]

Τα ξενοδοχεία πολυτελείας Myconian Imperial Resort, member of Leading Hotels of the World, Royal Myconian Resort, member of Leading Hotels of the World, Myconian Villa Collection, member of Preferred Hotels Resorts, Myconian Avaton Resort, member of Design Hotels, Myconian Utopia Resort, member of Relais Chateaux, και Myconian Ambassador, member of Relais Chateaux, ζητούν για την καλοκαιρινή σεζόν 2019 Κοπέλα για Manicure / Pedicure Απαραίτητα προσόντα:...

21 Μαι
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει Κοπέλα για Ταμείο στο κατάστημα των Βριλησσίων. Προφίλ υποψηφίων:

21 Μαι
Δήμος Μήλου [Ξενοδοχείο]

Ξενοδοχείο στη Μήλο ζητεί για σεζόν Βοηθό Παραλίας Καθήκοντα: Να μαζεύει και να στρώνει ξαπλώστρες και ομπρέλες Να κρατά καθαρή την παραλία Να παρέχει υπηρεσίες Προσόντα: Κοινωνικός Ευγενικός Γνώση αγγλικών [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 210 4174780