19 Μαι

Κοπελα για σερβις παραλιας-Σεζον 2018

Άνδρος
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Κοπελα εμφανισημη για σερβις παραλιας απο 20-30 ετων για σεζον στην ανδρο απο αρχες ιουνιου εως αρχες σεπτεμβριου, βιoγραφικα με φωτο στο mastello@yahoo...

Σχετικες Αγγελιες

22 Οκτ
Καλλιθέα [Prestige Facilities Services AE]

ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΠΟ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση Μισθός: 500,00€ έως 600,00€ /μήνας Εκπαίδευση: * Γενικό

20 Οκτ
Θεσσαλονίκη

Κοπέλα με προυπηρεσία ζητείται για εργασία σε καφετέρια στην Αριδαια (Έδεσσας). Προσφέρεται δωρεάν διαμονή - καλές συνθήκες. Κ-α Γαλήνη, γραφείο "Prestije-Sandanski", 6948 500 378, 6996 920 717, 2314 005 727 (ώρες επικοινωνίας : 9.00-13.00 και 18.00-20.00.

16 Οκτ
Αχαρνές [Player\'s]

4 η 8 ώρες εργασίας για πρωινό μεσημεριανό και βραδυνό ωράριο 24ωρο κατάστημα Αίθουσα αναψυχής στο κομμάτι εστίασης βασικές προδιαγραφές άτομα με γνώση στο

16 Οκτ
Δήμος Κω [KIPRIOTIS VILLAGE]

Ο όμιλος ξενοδοχείων Κυπριώτη, που βρίσκεται στην Κω, ζητά να προσλάβει για τη σεζόν 2019: Nαυαγοσώστες Πισίνας και Παραλίας   Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ναυαγοσωστικής παραλίας ή/και πισίνας. Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε ανάλογη θέση. Γνώση της αγγλικής γλώσσας. Προσφέρονται:

15 Οκτ
Δήμος Κασσάνδρας [SANI RESORT]

Καλωσήρθες! Χαιρόμαστε που έχεις φτάσει έως εδώ Ποιοι είμαστε: Σε ένα περιβάλλον πολυτέλειας και φυσικής ομορφιάς, το Sani Resort είναι ένας πολυβραβευμένος προορισμός. Βρίσκεται στην Κασσάνδρα Χαλκιδικής και εκτείνεται σε 4.500 στρέμματα, στο ακρωτήρι της Σάνης, προσφέροντας μια ευρεία γκαμα world class