19 Μαι

Κοπελα για σερβις παραλιας-Σεζον 2018

Άνδρος
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Κοπελα εμφανισημη για σερβις παραλιας απο 20-30 ετων για σεζον στην ανδρο απο αρχες ιουνιου εως αρχες σεπτεμβριου, βιoγραφικα με φωτο στο mastello@yahoo...

Σχετικες Αγγελιες

10 Ιουν
Πειραιάς [Νικος]

σερβιτοροι σερβιτορες Αρμοδιότητες: σερβις Απαραίτητα Προσόντα: προυπηρεσια Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:ικα,δωρεαν διαμονη ,ημερομισθιο Στο οιτυλο νομου λακωνιας

25 Μαι
Πανελλήνια [pomhr]

Στέλνετε οπωσδήποτε βιογραφικό με τηλέφωνο επικοινωνίας !!! Ψάχνουμε ΑΜΕΣΑ Κατά προτίμηση από Θεσσαλονίκη για 2ήμερα ή εναλλακτικά σεζόν 2 κοπέλες 20-30 ετών για σέρβις ή παραγωγή ΕΜΠΕΙΡΕΣ για απογευματοβραδινή βάρδια • Μόνο Τετάρτη & Πέμπτη -- ή -- Κυριακή και Δευτέρα Δράμα ή Ξάνθη beach bar Με πληρωμένη μεταφορά διαμονή και αμοιβή σας ανέρχεται σε 35-50 € καθαρά

21 Ιουν
Αθήνα [West SA]

Η West A.E., εταιρία παροχής υπηρεσιών sales και marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για τα γραφεία της στην Αθήνα: Υπάλληλο Σέρβις Πελατών Καθαριότητας Γραφείων

21 Ιουν
Αθήνα [Airline Training Center]

*H Αεροπορική Εταιρία Ryanair ζητάει προσωπικό στην ΑΘΗΝΑ* Στην *ΑΘΗΝΑ *θα βρεθούν την *ΠΕΜΠΤΗ 12 IOYΛIOY 2018*, στελέχη της εταιρείας προκειμένου να

19 Ιουν
Δήμος Κω [BLUE LAGOON GROUP]

Το ξενοδοχειακό συγκρότημα Blue Lagoon Village στην Κέφαλο της νήσου Κω ζητεί για τη νέα σεζόν 2018: Nαυαγοσώστες Πισίνας και Παραλίας Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο ναυαγοσωστικής παραλίας ή/και πισίνας Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε ανάλογη θέση Γνώση της αγγλικής γλώσσας Η εταιρία προσφέρει: