19 Μαι

Κοπελα για σερβις παραλιας-Σεζον 2018

Άνδρος
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Κοπελα εμφανισημη για σερβις παραλιας απο 20-30 ετων για σεζον στην ανδρο απο αρχες ιουνιου εως αρχες σεπτεμβριου, βιoγραφικα με φωτο στο mastello@yahoo...

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιαν
Δήμος Θήρας [SANTORINI PRINCESS SPA HOTEL]

Πρακτική Άσκηση στα Τμήματα: Υποδοχή, Σέρβις, Κουζίνα Spa Το Santorini Princess Luxury Spa Hotel στο Ημεροβίγλι και το Santorini Princess Presidential Suites στο Ακρωτήρι ζητούν φοιτητές του Τμήματος Τουριστικών Επιχειρήσεων για πρακτική άσκηση στα τμήματα υποδοχής, σέρβις και κουζίνας. Εποχική απασχόληση (από τον Απρίλιο έως τον

17 Ιαν

Το Santorini Princess Luxury Spa Hotel στο Ημεροβίγλι και το Santorini Princess Presidential Suites στο Ακρωτήρι ζητούν να προσλάβουν πτυχιούχο Υπεύθυνο Σέρβις / Head Waiter για εποχική απασχόληση (Απρίλιο έως Οκτώβριο). Προσόντα: Απαραίτητη η άριστη γνώση αγγλικών Ηγετικές ικανότητες και πελατοκεντρική προσέγγιση Προσφέρεται

15 Ιαν
Πτολεμαΐδα [ManDynamic]

Ζητείται κοπέλα για παραγωγή καφέ από καφετέρια Περιοχή: Πτολεμαΐδα Απαραίτητα προσόντα: Από 22 έως 35 ετών Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Μη καπνίστρια Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Μερική απασχόληση Απογευματινά ωράρια Γραφείο Ευρέσεως εργασίας Διεύθυνση: 25ης Μαρτίου 13 &Τσιμισκή, Έδεσσα, Πέλλα Τηλ: (+30) 2381 100600 Δευτέρα - Παρασκευή 08:00π.μ. - 16:00μ.μ.

14 Ιαν
Πάτρα [PIZZA FAN (Αγίας Σοφίας 48-50, ΠΑΤΡΑ)]

Από κεντρικό κατάστημα Εστίασης στην Πάτρα (πιτσαρία), ζητείται κοπέλα/κυρία, από 18-35 ετών, για την κάλυψη κενής θέσης στην κουζίνα (προετοιμασία-παρασκευή προϊόντων, εξυπηρέτηση πελατών, κ.α.) Υποχρεωτική η γνώση Η/Υ. Απογευματινή βάρδια. Μερική απασχόληση. Οι ενδιαφερόμενες παρακαλώ να επικοινωνήσουν με το εξής τηλέφωνο: 6972441338 - κ.Γεωργοπούλου. Ή να περάσουν από το κατάστημα για συμπλήρωση βιογραφικού: Αγίας Σοφίας 48-50 (Pizza Fan) τις εξής ώρες:...

14 Ιαν
Ανατολικής Αττικής [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης και του καφέ; Η εταιρία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 23 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει στο νέο κατάστημά της στα Γλυκά Νερά για πλήρη απασχόληση: Κοπέλα για Μπουφέ Service - Γλυκά Νερά Προφίλ